KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi geodezyjne (319)

Www.geoart.pl****

Projekty dróg, ścieżki rowerowe, zjazdy oraz przepusty wykonuje firma GEO-ART Geodezja i Budownictwo z Czarnego Dunajca. Oferujemy kompleksową obsługę geodezyjną oraz prace związane z regulacją stanów prawnych nieruchomości tj. podziały i rozgraniczenia. Gwarantujemy także usługi kierownika budowy i inspektora nadzoru przy robotach budowlanych, a dla gwarancji wysokiej jakości usług, wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, oprogramowanie inżynierskie i proces technologiczny. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie prezentujemy całą ofertę.

http://www.geoart.pl/ - 2 Lut 2018

Www.geodetapomiary.pl****

Planujesz zlecić sporządzenie map geodezyjnych i szukasz w tym celu kompetentnej i rzetelnej firmy? Grupa B12 o znaczącej pozycji na rynku, bogatym doświadczeniu i fachowej wiedzy oferuje wykonywanie map do celów projektowych, tyczeniem przyłączy i budynków, inwentaryzację powykonawczą, a także szeroki zakres obsługi prawnej obejmujący między innymi regulację stanów prawnych nieruchomości czy podział działek i wznowienie granic. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

http://www.geodetapomiary.pl/ - 7 Kwi 2017

Www.geoimpuls.eu****

Korzystając z usług naszej firmy geodezyjnej wybierają Państwo współpracę z marką godną zaufania, rzetelnie i sumiennie wywiązującą się ze swoich obowiązków. Pracujemy głównie na terenie Warszawy i okolic. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i biznesowymi. W ramach oferty: wykonanie map do celów projektowych dla osób prywatnych, pod duże inwestycje budowlane, drogowe i przemysłowe. Pełna gama usług dostępna jest na stronie geoimpuls.eu.

http://www.geoimpuls.eu/ - 25 Kwi 2016

Www.geomarko.eu****

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z oferta firmy Geomarko, której siedziba znajduje się w Brzesku w województwie małopolskim. Mamy wieloletnie, sięgające 1991 roku doświadczenie w branży a naszym odbiorcom oferujemy szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Przedsiębiorstwu można zlecić wykonywanie pomiarów, sporządzanie map, inwentaryzacje, tyczenie obiektów, obsługę geodezyjna inwestycji, sporządzanie dokumentacji jak również wykonywanie rozgraniczeń czy podziałów nieruchomości. Zapewniamy terminowość, profesjonalizm i korzystne warunki współpracy. Więcej informacji znajduje się na stronie.

http://geomarko.eu/ - 18 Sty 2017

Zenit****

Firma ta świadczy wysokiej jakości usługi w dziedzinie geodezji, kartografii oraz specjalistycznych opracowań informatycznych.

http://www.zenit.com.pl/ - 8 Maj 2000

Ajcon Polska Sp. z o.o.***

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy która wykonuje badania geotechniczne, analizy projektowe, zajmuje się realizacją przedsięwzięć budowlanych. Ponadto prowadzi sprzedaż i wynajem indywidualnych obiektów przemysłowych, zbudowanych na działce przemysłowej.

http://www.ajcon.pl/ - 14 Cze 2002

Apion***

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy, która specjalizuje się w wyszukiwaniu i pozyskiwaniu nieruchomości pod określony cel (produkcyjny, mieszkalny, rekreacyjny). W ofercie analizy prawne i ekonomiczne. Opis usług (również geodezyjnych) i lista referencyjna klientów.

http://www.apion.com.pl/ - 14 Cze 2002

ARCUS***

Geodezja, kartografia. Firma oferuje sporządzanie dokumentów do celów prawnych, pomiary i opracowania geodezyjne, opracowanie wyników pomiarów i danych geodezyjnych w systemach komputerowych, mapy numeryczne. Na stronie informacje o firmie i ofercie.

http://www.arcus.w.interia.pl/ - 4 Sty 2002

B&B GEO - Geologia i Ochrona Środowiska***

Geologia i ochrona środowiska. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

http://www.servigeo.com.pl/ - 14 Lip 2005

Biprogeo S A***

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która wdraża w całym kraju kompletne systemy informacji o terenie, wykonuje mapy numeryczne, opracowuje specjalistyczne aplikacje GIS, sprzedaje stanowiska robocze CAD/CAM/GIS/SIT (software & hardware). Informacje o firmie, działalność, adresy i kontakty, oferta, klienci, linki.

http://www.biprogeo.com.pl/ - 14 Cze 2002