KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi geodezyjne (325)

Zenit****

Firma ta świadczy wysokiej jakości usługi w dziedzinie geodezji, kartografii oraz specjalistycznych opracowań informatycznych.

http://www.zenit.com.pl/ - 8 Maj 2000

Ajcon Polska Sp. z o.o.***

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy która wykonuje badania geotechniczne, analizy projektowe, zajmuje się realizacją przedsięwzięć budowlanych. Ponadto prowadzi sprzedaż i wynajem indywidualnych obiektów przemysłowych, zbudowanych na działce przemysłowej.

http://www.ajcon.pl/ - 14 Cze 2002

Apion***

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy, która specjalizuje się w wyszukiwaniu i pozyskiwaniu nieruchomości pod określony cel (produkcyjny, mieszkalny, rekreacyjny). W ofercie analizy prawne i ekonomiczne. Opis usług (również geodezyjnych) i lista referencyjna klientów.

http://www.apion.com.pl/ - 14 Cze 2002

ARCUS***

Geodezja, kartografia. Firma oferuje sporządzanie dokumentów do celów prawnych, pomiary i opracowania geodezyjne, opracowanie wyników pomiarów i danych geodezyjnych w systemach komputerowych, mapy numeryczne. Na stronie informacje o firmie i ofercie.

http://www.arcus.w.interia.pl/ - 4 Sty 2002

B&B GEO - Geologia i Ochrona Środowiska***

Geologia i ochrona środowiska. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

http://www.servigeo.com.pl/ - 14 Lip 2005

Biprogeo S A***

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która wdraża w całym kraju kompletne systemy informacji o terenie, wykonuje mapy numeryczne, opracowuje specjalistyczne aplikacje GIS, sprzedaje stanowiska robocze CAD/CAM/GIS/SIT (software & hardware). Informacje o firmie, działalność, adresy i kontakty, oferta, klienci, linki.

http://www.biprogeo.com.pl/ - 14 Cze 2002

Biuro Geodezyjne***

Firma oferująca pomiary sytuacyjno-wysokościowe, rozgraniczanie i podziały nieruchomości, sporządzanie dokumentacji dla celów prawnych. Znajdziesz tu informacje o usługach oraz odnośniki do stron o różnej tematyce.

http://www.geodezja.of.pl/ - 19 Lis 2001

Biuro Obrotu Nieruchomościami S.C.***

Firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie obrotu nieruchomościami i geodezji. Oferta firmy głównie obejmuje teren Sulejówka , Wesołej i gm. Halinów. Szczegóły znaleźć można na stronie.

http://bon.waw.pl/ - 6 Mar 2003

Biuro Rozwoju Regionu Sp. z o.o***

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która specjalizuje się w opracowywaniu i projektowaniu map planowania przestrzennego. Opis stosowanej przez firmę technologii GIS oraz lista referencyjna klientów.

http://www.brr.com.pl/ - 14 Cze 2002

BIURO URZĄDZANIA LASU I GEODEZJI LEŚNEJ oddział Poznań***

Strona prezentuje zakres działalności, historię, prezentację poszczególnych działów.

http://www.buligl.poznan.pl/ - 13 Kwi 2004

Informacje dodatkowe