KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi geodezyjne (320)

Biprogeo S A***

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która wdraża w całym kraju kompletne systemy informacji o terenie, wykonuje mapy numeryczne, opracowuje specjalistyczne aplikacje GIS, sprzedaje stanowiska robocze CAD/CAM/GIS/SIT (software & hardware). Informacje o firmie, działalność, adresy i kontakty, oferta, klienci, linki.

http://www.biprogeo.com.pl/ - 14 Cze 2002

Biuro Geodezyjne***

Firma oferująca pomiary sytuacyjno-wysokościowe, rozgraniczanie i podziały nieruchomości, sporządzanie dokumentacji dla celów prawnych. Znajdziesz tu informacje o usługach oraz odnośniki do stron o różnej tematyce.

http://www.geodezja.of.pl/ - 19 Lis 2001

Biuro Obrotu Nieruchomościami S.C.***

Firma świadczy profesjonalne usługi w zakresie obrotu nieruchomościami i geodezji. Oferta firmy głównie obejmuje teren Sulejówka , Wesołej i gm. Halinów. Szczegóły znaleźć można na stronie.

http://bon.waw.pl/ - 6 Mar 2003

Biuro Rozwoju Regionu Sp. z o.o***

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która specjalizuje się w opracowywaniu i projektowaniu map planowania przestrzennego. Opis stosowanej przez firmę technologii GIS oraz lista referencyjna klientów.

http://www.brr.com.pl/ - 14 Cze 2002

BIURO URZĄDZANIA LASU I GEODEZJI LEŚNEJ oddział Poznań***

Strona prezentuje zakres działalności, historię, prezentację poszczególnych działów.

http://www.buligl.poznan.pl/ - 13 Kwi 2004

Biuro Usług Geodezyjno-Kartograficznych***

Biuro Usług Geodezyjno-Kartograficznych Geo-Centrum s.c.- wykonuje usługi geodezyjno - kartograficzne najwyższej jakości i w pełnym asortymencie. Na stronie informacje o referencjach i realizacjach.

http://www.geo-centrum.pl/ - 10 Lip 2001

BKR International***

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy geodezyjnej. Informacje ogólne i historia firmy, partnerzy, prezentacja szczegółowej oferty usług, wykonane projekty i prace, dane teleadresowe firmy.

http://www.bkr-international.com.pl/ - 14 Cze 2002

Centralny Ośrodek Geodezji i Kartografii***

Witryna Ośrodka. Znajdziesz tu informacje o ośrodku, ofertę, cennik oraz dane teleadresowe.

http://www.codgik.waw.pl/ - 3 Wrz 2001

Coder***

Witryna firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania geodezyjnego a dokładniej starającej się dostarczać proste w obsłudze i niedrogie oprogramowanie dla małych firm geodezyjnych.

http://www.coder.atomnet.pl/ - 23 Sie 2001

Dalekomierze***

Dalmierze laserowe DISTO firmy Leica, dokładność pomiaru do1.5 mm, zasięg 200 m, wszechstronność zastosowania, proste w obsłudze, 2 lata gwarancji.

http://www.disto.com.pl/ - 2 Mar 2004