KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi geodezyjne (319)

Digimap - Usługi Geodezyjne Kraków***

Digimap z Krakowa to profesjonalna firma, która świadczy usługi geodezyjne. Przygotowujemy mapy geodezyjne do pozwoleń na budowę, inwentaryzacje powykonawcze budynków i przeprowadzamy podział działki. Ustalamy także rozgraniczenia nieruchomości i wykonujemy pomiary objętościowe mas ziemnych. Naszą ofertę adresujemy do osób indywidualnych, projektantów, a także innych firm o profilu geodezyjnym.

http://www.digimap.pl/ - 15 Paź 2012

DISTO LEICA - dalmierze laserowe***

Witryna firmy prowadzącej sprzedaż geodezyjnych instrumentów pomiarowych i oprogramowania. Na stronie katalog z aktualną ofertą handową, sklep online.

http://www.disto.net.pl/ - 27 Maj 2003

D&T***

Na stronie znajdziesz prezentację firmy w ofercie której jest wycena nieruchomości i usługi geodezyjne.

http://biurodt.toya.net.pl/ - 18 Cze 2002

Ecogis Sp. z o.o.***

Na stronie znajdziesz prezentacje spółki, która zajmuje się opracowaniem map numerycznych, programowaniem specjalistycznym oraz doradztwem i szkoleniami w zakresie projektów GIS (Systemy Informacji Przestrzennej). Ponadto firma sprzedaje specjalistyczny sprzęt geodezyjny i fotogrametryczny. Informacje o nowościach.

http://www.ecogis.pl/ - 18 Cze 2002

Eko-Gis Services***

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która oferuje urządzenia pomiarowe, oprogramowanie i usługi z zakresu: oceanografii, hydrografii, geodezji & kartografii, teledetekcji, geofizyki, geologii, meteorologii, monitoringu środowiska. Przedstawiciel i dystrybutor produktów następujących firm: Trimble Navigation USA, RDInstruments USA, LOT Oriel Niemcy, CSI Kanada, Innerspace Technology Inc., MLR Electronique Francja i in. Ponadto firma oferuje: radarowe systemy pomiarów falowania, mikroskopy i systemy analiz obrazu, stacje meteorologiczne, systemy rozpoznania statków na bazie satelitów radarowych, urządzenia do pomiaru gęstości i uwodnienia osadów dennych, cyfrowe mapy morskie i lądowe.

http://www.eko-gis.pl/ - 14 Cze 2002

Firma Geodezyjna***

Firma Usług Geodezyjno-Kartograficznych poleca na stronie swoje usługi np. podziały, scalenia gruntów, pomiary sytuacyjne i wysokościowe, inwentaryzacja budynków i wycena nieruchomości. Tworzenie nowych map tematycznych.

http://www.skornik.com.pl/index1.htm - 19 Lis 2001

Firma LEGBIT Usługi-Doradztwo-Marketing, Warszawa***

Strona prezentuje firmę LEGBIT Usługi-Doradztwo-Marketing s.c. Warszawa zajmujacą sią logistyką, ekologią, geodezją, bezpieczeństwem, informatyką i telekomunikacją

http://www.legbit.com.pl/ - 11 Mar 2004

Firma MapMine Project Adrian Brol***

Usługi Geodezyjno Kartograficzne. Oprogramowanie i technologie dla miernictwa górniczego. Skanowanie i plotowanie wielkoformatowe. Porady dla geodetów. Cennik usług geodezyjnych.

http://www.mapmine.prv.pl/ - 4 Paź 2004

Firma Meraserw***

Strona dystrybutora aparatury kontrolno-pomiarowej, elementów i systemów automatyki oraz przyrządów geodezyjnych. Na stronie zamieszczono szczegółową ofertę oraz informacje o firmie.

http://www.meraserw.com.pl/ - 19 Lis 2001

Firma Usług Geodezyjno-Kartograficznych Andrzej Skórnik, Ruda Śląska***

Na stronie oferta uług geodezyjnych, kartograficznych, wycena nieruchomości.

http://www.skornik.com.pl/ - 21 Cze 2001