KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi geodezyjne (325)

Biuro Usług Geodezyjno-Kartograficznych***

Biuro Usług Geodezyjno-Kartograficznych Geo-Centrum s.c.- wykonuje usługi geodezyjno - kartograficzne najwyższej jakości i w pełnym asortymencie. Na stronie informacje o referencjach i realizacjach.

http://www.geo-centrum.pl/ - 10 Lip 2001

BKR International***

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy geodezyjnej. Informacje ogólne i historia firmy, partnerzy, prezentacja szczegółowej oferty usług, wykonane projekty i prace, dane teleadresowe firmy.

http://www.bkr-international.com.pl/ - 14 Cze 2002

Centralny Ośrodek Geodezji i Kartografii***

Witryna Ośrodka. Znajdziesz tu informacje o ośrodku, ofertę, cennik oraz dane teleadresowe.

http://www.codgik.waw.pl/ - 3 Wrz 2001

Coder***

Witryna firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania geodezyjnego a dokładniej starającej się dostarczać proste w obsłudze i niedrogie oprogramowanie dla małych firm geodezyjnych.

http://www.coder.atomnet.pl/ - 23 Sie 2001

Dalekomierze***

Dalmierze laserowe DISTO firmy Leica, dokładność pomiaru do1.5 mm, zasięg 200 m, wszechstronność zastosowania, proste w obsłudze, 2 lata gwarancji.

http://www.disto.com.pl/ - 2 Mar 2004

Dator Sp. z o.o.***

Na stronie znajdziesz prezentację zakładu usług geodezyjno-kartograficznych. Oferuje geodezyjną obsługę inwestycji, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych, map numerycznych oraz planów miast, wykonywanie inwentaryzacji sieci uzbrojenia terenu, pomiarów realizacyjnych i wytyczeniowych.

http://www.dator.wb.pl/ - 14 Cze 2002

Digimap - Usługi Geodezyjne Kraków***

Digimap z Krakowa to profesjonalna firma, która świadczy usługi geodezyjne. Przygotowujemy mapy geodezyjne do pozwoleń na budowę, inwentaryzacje powykonawcze budynków i przeprowadzamy podział działki. Ustalamy także rozgraniczenia nieruchomości i wykonujemy pomiary objętościowe mas ziemnych. Naszą ofertę adresujemy do osób indywidualnych, projektantów, a także innych firm o profilu geodezyjnym.

http://www.digimap.pl/ - 15 Paź 2012

DISTO LEICA - dalmierze laserowe***

Witryna firmy prowadzącej sprzedaż geodezyjnych instrumentów pomiarowych i oprogramowania. Na stronie katalog z aktualną ofertą handową, sklep online.

http://www.disto.net.pl/ - 27 Maj 2003

D&T***

Na stronie znajdziesz prezentację firmy w ofercie której jest wycena nieruchomości i usługi geodezyjne.

http://biurodt.toya.net.pl/ - 18 Cze 2002

Ecogis Sp. z o.o.***

Na stronie znajdziesz prezentacje spółki, która zajmuje się opracowaniem map numerycznych, programowaniem specjalistycznym oraz doradztwem i szkoleniami w zakresie projektów GIS (Systemy Informacji Przestrzennej). Ponadto firma sprzedaje specjalistyczny sprzęt geodezyjny i fotogrametryczny. Informacje o nowościach.

http://www.ecogis.pl/ - 18 Cze 2002

Informacje dodatkowe