KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi geodezyjne (320)

Bałtyckie Centrum Systemów Informacji Przestrzennej Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która oferuje swoje usługi konsultingowe w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu systemów informacji o terenie i systemów informacji przestrzennej.

http://www.bcgis.com.pl/ - 14 Cze 2002

Biuro Organizacji GEA****

Biuro zajmuję się organizacją międzynarodowych targów Systemów Informacji Przestrzennej (GIS), Fotogrametrii, Geodezji, Systemów plotujących i GPS. Na stronach biura znajduje się przegląd dotychczasowych targów, Informator Firm Geoinformatycznych, Geodezyjny oraz ciekawe linki.

http://www.gea.com.pl/ - 17 Paź 2003

Born s.c.****

Biuro obsługi rynku nieruchomości. W ofercie wycena i obrót nieruchomościami, geodezja, ochrona środowiska. Informacje o usługach i pracownikach.

http://www.born.lublin.pl/ - 28 Sty 2002

BUDiKOM Komputerowe Wspomaganie Projektowania. Poznań****

BUDiKOM to firma prowadząca od 1992 roku kompleksowe wdrożenia i integrację systemów komputerowych. Szczególnym obszarem jej działalności są zagadnienia związane z komputerowym wspomaganiem projektowania i wytwarzania (CAD/CAM), a dotyczą one najczęściej takich dziedzin jak architektura, budownictwo, mechanika, geodezja, grafika użytkowa, wzornictwo przemysłowe.

http://www.budikom.com.pl/ - 24 Sty 2006

Budplan - analiza urbanistyczna i planowanie przestrzenne****

Biuro, którego specjalnością jest tworzenie studium uwarunkowań, miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego oraz programów gospodarki niskoemisyjnej. Przygotowujemy opracowania ekofizjograficzne, analizy krajobrazowe i urbanistyczne. Zajmiemy się oceną oddziaływania na środowisko danej inwestycji.

http://www.budplan.net/ - 8 Sty 2016

Cat-Geodezja - Usługi geodezyjne****

Kompleksowe usługi geodezyjne. Precyzyjnie i starannie...

http://www.cat-geodezja.pl/ - 9 Lip 2013

Centrum Geologii i Geotechniki - badania gruntu pod budowę domów****

Oferujemy wykonanie profesjonalnego badania gruntu pod budowę domów. Nasze Centrum Geologii i Geotechniki przeprowadza również nadzory oraz przygotowuje odpowiednie dokumenty i projekty. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

http://www.cgg-geo.pl/ - 18 Sty 2018

C-Profes Poznań Wycena Nieruchomości****

Firma zajmująca się wyceną nieruchomości, opracowywaniem świadectw i audytów energetycznych, pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, doradztwem na rynku nieruchomości. Obszar działania to miasto Poznań i okolice.

http://www.c-profes.nieruchomosci.pl/ - 6 Lip 2013

DIAZ****

"Firma Usługowo-Handlowa "DIAZ" realizuje pełny zakres usług geodezyjnych na terenie całego kraju". Zamówienie na usługę można złozyć wypełniając zamieszczony na stronach formularz. "DIAZ" prowadzi również działalnośc handlową dystrybuując papiery, folie, kalki firmy MATAI.

http://www.diaz.com.pl/ - 9 Mar 2000

ELJOT****

El Jot oferuje usługi w następujących zakresach: hydrogeologia, geologia inżynierska i geotechnika, ochrona środowiska, studnie, monitoring, pompy ciepła, wiatraki. Na stronie znajdziesz referencje, opis sprzętu i pracowników.

http://www.eljot.ciachoo.pl/ - 3 Paź 2003