KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi geodezyjne (319)

Fotokart****

Witryna firmy zajmującej się sporządzaniem dokumentacji geodezyjno-kartograficznej z wykorzystaniem technologii fotogramatycznej. Na stronach przedstawiono technologię, informacje o mapach, profilach, modelach 3D oraz DTM.

http://www.fotokart.com.pl/ - 11 Kwi 2000

F.U. Marian Salawa - usługi geodezyjne****

Usługi geodezyjne w Krakowie i okolicach. Oferowane usługi to m.in.: przygotowywanie dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia budowy domu lub budynku, podział działek, uzyskanie decyzji WZ i pozwoleń na budowę, projektowanie architektoniczne, inwentaryzacje architektoniczno-budowlane i wiele innych.

http://fuinwestor.pl/ - 1 Gru 2014

GEMAZ Usługi geodezyjne Michał Nowosad****

Usługi geodezyjne Gdańsk, geodeta Gdańsk, mapy do celów projektowych, pomiary powykonawcze, podziały nieruchomości, geodezyjna obsługa inwestycji

http://www.gemaz.pl/ - 23 Lut 2018

GEOBEST Spółka z o.o.****

Przedsiębiorstwo geodezyjne Geobest powstało w 1992 roku i od tamtej chwili bezustannie poszerza swoje kwalifikacje. Możemy pochwalić się doświadczeniem w projektowaniu i realizacji inwestycji takich jak osiedla mieszkaniowe, centra handlowe, obiekty muzealne, a również bez mała sto pięćdziesiąt kilometrów ciągów wodno-kanalizacyjnych. Naszą kadrę specjalistyczną konstytuują wysoko wykwalifikowani specjaliści. Jest pośród nich dziesięciu geodetów oraz czterech projektantów wodno-kanalizacyjnych. Zajmujemy się szeroko rozumianą obsługą budownictwa przemysłowego i lokalowego. Zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółową propozycją zamieszczoną na naszej stronie internetowej.

http://www.geobest.waw.pl/ - 23 Paź 2013

GEOD - prace geodezyjne****

Wyszukujesz kompetentnego geodety? A może chcesz podzielić nieruchomość i szukasz doświadczonej firmy, która to wykona? Dobrze trafiłeś! Firma Geod s.c. zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Obsługujemy najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy, jaki umożliwia nam dokładnie i rzetelnie dokonać wszelkie zadania. Podejmujemy się sporządzenia map z przeznaczeniem projektowym, wytyczania budynków. Możemy także podzielić nieruchomość, wytyczyć na nowo jej granice lub wykonać pomiary powykonawcze budynków oraz sieci uzbrojenia terenu. Mamy wieloletnie doświadczenie, co jest gwarancją kompetentnie zrealizowanych zadań. Grono naszych zadowolonych kontrahentów się rozrasta, z wieloma z nich łączą nas długoterminowe kontrakty. Kompletna oferta mieści się na naszej witrynie internetowej.

http://www.uslugigeodezyjne-geod.pl/ - 21 Sty 2014

Geodet****

Strona przedsiębiorstwa geodezyjnego oferującego zróżnicowane usługi w zakresie pomiarów GPS, sytuacyjno-wysokościowych i opracowywania map numerycznych. Na stronie znajdziesz więcej informacji o firmie, pełną ofertę usług oraz listę referencyjną.

http://www.geodet.com.pl/ - 28 Sty 2002

Geodeta - pomiary i usługi geodezyjne w Zielonej Górze****

Geodeta Art-Geo Zielona Góra, woj. lubuskie - profesjonalne usługi geodezyjne. Obsługa geodezyjna budowy, mapy do celów projektowych, obsługa budowy dróg, pomiary geodezyjne, podziały nieruchomości. Geodeta zaprasza - geodezja Zielona Góra.

http://www.art-geo.com/ - 20 Cze 2011

GEODETA - PORTAL GEODEZYJNY****

Portal geodezyjny - administracja geodezyjna, firmy geodezyjne, geodeci oraz inne informacje.

http://www.geodeta.com.pl/ - 6 Maj 2002

Geodeta Krzysztof Wolny - usługi geodezyjne****

Firma działa na terenie Poznania oraz okolic. Świadczy usługi geodezyjne. Zajmuje się tworzeniem map oraz wyznaczaniem miejsca dla budowy nieruchomości. Posiada ponad 30-letnie doświadczenie.

http://www.geomapy.pl/ - 7 Mar 2017

Geodeta Lublin****

Strona firmowa Resado prezentuję ofertę świadczonych usług na terenie Lublina i okolic. Galeria zdjęć ukazuje zakres wykonywanych prac i realizacji.

http://resado.com/ - 23 Sty 2016