KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi geodezyjne (319)

Geodeta Olsztyn****

Szukacie Państwo odpowiedzialnego geodety z Olsztyna do poprowadzenia zlecenia budowy twojego nowego domu? Nasza firma Geosoft prowadzi kompleksowe pomiary geodezyjne, szeroko pojęte usługi. Prowadzimy przyjęte zlecenie od początku do końca, zapewniamy profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta.

http://geosoft.olsztyn.pl/ - 15 Wrz 2015

Geodeta Warszawa - Inwestgeo****

Jesteśmy nowoczesną i doświadczoną firmą geodezyjną, która swiadczy swoje usługi na terenie Warszawy i najbliższych okolic. Naszą specjalnością jest geodezyjna obsługa inwestycji. Wykonujemy mapy do celów projektowych w wersji numerycznej i analogowej, wytyczenia i inwentaryzacje budynków i sieci uzbrojenia terenu oraz wiele innych prac z dziedziny geodeji.

http://www.inwestgeo-geodezja.pl/ - 5 Mar 2014

Geodeta Wrocław****

Jesteśmy przedsiębiorstwem, które zajmuje się świadczeniem usług geodezyjnych. Posiadamy duże doświadczenie w tej branży i jesteśmy na rynku już od ponad 15 lat oferując nasze działania zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom i projektantom. Zapraszamy już teraz do bliższego zapoznania się z naszą ofertą ? jesteśmy profesjonalistami i zawsze kładziemy nacisk na to, aby nasze usługi były jak najlepszej jakości. Jeśli potrzebny jest ci dobry geodeta na terenie Dolnego Śląska, wtedy skorzystaj z naszych usług!

http://www.geogal.pl/ - 24 Kwi 2012

Geodeta Wrocław, geodezyjna obsługa inwestycji i budowy, usługi geodezyjne - Mezart****

Mezart Wrocław oferuje: kompleksowe usługi geodezyjne pozwalające na realizację obiektów budowlanych. Geodezyjna obsługa inwestycji i budowy. Nasz geodeta to gwarancja wysokiej jakości oferowanych usług i doświadczonej kadry pracowników. Przygotują wytyczne i wykonają odpowiednie pomiary. Zapraszamy!

http://www.geodezja-mezart.pl/ - 17 Lut 2012

GEODEX - geodezja i kartografia - Wrocław****

Precyzyjne pomiary przemysłowe. Pomiary odkształceń, wychyleń i deformacji konstrukcji. Mapy cyfrowe. GIS - systemy informacji przestrzennej. DTM -numeryczne modelowanie terenu. Fotogrametria cyfrowa.

http://www.geodex.pl/ - 12 Wrz 2005

Geodezja i Fotogrametria - Terrametria Jerzy Pawlik****

Usługi geodezyjne i fotogrametryczna dla ludności i firm budowlanych. Mapy do celów projektowych, wytyczenia budynków, wytyczenia granic nieruchomości, pomiary powykonawcze. Oferujemy specjalne techniki pomiarów metodami fotogrametrycznymi - inwentaryzaca mas ziemnych, kruszyw, materiałów kopalnych i surowców przemysłowych.

http://www.terrametria.pl/ - 21 Mar 2012

Geodezja i pomary geodezyjne - inz-geo.pl****

Wejdź na www.inz-geo.pl aby poznać naszą firmę INŻ-GEO, która dynamicznie rozwija się w obszarze geodezji oraz kartografii. Nasze usługi geodezyjne to fachowe prace na wysokim poziomie. Wykonamy wszelkie niezbędne pomiary, sporządzimy mapy, opracowania graficzne, odszukamy punkty graniczne, podzielimy działki na potrzeby budownictwa jednorodzinnego oraz osiedlowego. Prowadzimy także pomiary wysokościowe, sytuacyjne i struktury zagospodarowania terenu. Działamy rzetelnie, profesjonalnie, etycznie, terminowo.

http://inz-geo.pl/ - 30 Mar 2016

Geodezja Kraków****

Firma geodezyjna Geo.dezja.pl to profesjonalne usługi geodezyjne oraz geodeta działający na terenie miasta Kraków i całej Małopolski. Oferujemy pomiary kontrolne, obsługę inwestycji, wyznaczanie podziałów działek i nieruchomości. Profesjonalnie prowadzona geodezja tylko u nas, zapraszamy serdecznie.

http://geo.dezja.pl/ - 15 Lut 2011

Geodezja od A do Z****

Polski Internetowy Informator Geodezyjny gromadzi w domenach geodezja.pl, geodesy.pl, geodeta.pl oraz geomatics.pl wszelkie informacje niezbędne o geodezji oraz kartografii w Polsce.

http://www.katalog.geodezja.pl/ - 21 Lis 2000

Geodezyjne Przedsiębiorstwo Usługowe GEOPLAN****

Witryna informacyjna GPU GEOPLAN z Lublina - wykonuje szybko, rzetenie i profesionalnie prace geodezyjne.

http://www.geoplan.interpuls.pl/ - 19 Paź 2001