KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi geodezyjne (320)

Geodezyjne wsparcie Twojego projektu - Krakowska Firma Geodezyjna****

Krakowska Firma Geodezyjna to rodzinna firma zajmująca się geodezją od dwóch pokoleń. Działając na rynku od 1992r a pod obecną nazwą od 2004r. sporządziliśmy blisko 1000 opracowań geodezyjnych dla klientów indywidualnych, firm oraz Jednostek samorządu terytorialnego. Oferujemy usługi z zakresu geodezji i kartografii.

http://www.kfg-geodezja.pl/ - 4 Lut 2011

Geodezyjny Katalog firm i sprzętu pomiarowego****

Spis ponad 5000 prywatnych firm geodezyjnych z całej Polski, Państowej Służby Geodezyjnej, Katalog sprzetu geodezyjnego z bazą danych dostwców, informacje o przetargach na prace z zakresu geodezji, gospodarki przestrzennej, systemów informacji geograficznej.

http://gea.info.pl/ - 25 Cze 2001

GEODOR - Usługi Geodezyjne na Podkarpaciu****

Strona przedsiębiorstwa GEODOR działającego na terenie Podkarpacia świadczącego usługi z zakresu geodezji i kartografii.

http://www.geodor.pl/ - 29 Wrz 2004

Geofizyka i Ekologia****

Strona opisuje metody geofizyki stosowane w ekologii, geologii, archeologii, badaniach ziemi, wykrywaniu niewybuchów i niewypałów, oraz innych zakopanych obiektów. Strona opisuje przyrządy elektromagnetyczne firmy Geonics Limited.

http://www.geomar.com/pl/ - 18 Lip 2001

Geofizyka Toruń Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy która dostarcza różnorodne usługi geofizyczne, głównie sejsmiczne i karotażowe, dla sektora poszukiwań naftowych zarówno w kraju, jak i za granicą. Prezentacja doświadczeń oraz oferowanych usług. Również wersja angielska.

http://www.geofizyka.pl/ - 18 Cze 2002

Geo-Laf Michalkiewicz geodeta olsztyn****

Polecamy Państwu usługi firmy geodezyjnej Geo-Laf, która realizuje usługi dla klientów z Gdańska, Olsztyna i Ornety. Korzystając z prowadzonego przez nas biura geodezyjnego, dostają Państwo gwarancję stuprocentowego zadowolenia, szybkiej realizacji usług i osobistego podejścia do klienta. Nasza firma wykonuje kompleksowe usługi geodezyjne i usługi kartograficzne. Zajmujemy się wykonywaniem wszelkiego typu map, tyczeniem granic i podziałem nieruchomości, a dodatkowo sporządzaniem dokumentów na potrzeby rozpraw prawniczych. Jedną z naszych specjalności jest geodezja kolejowa. Szczegółowe informacje są dostępne na naszej stronie internetowej.

http://geodetaolsztyn.com/ - 23 Sty 2014

Geoline - sprzęt geodezyjny ****

W ofercie firmy sprzęt geodezyjny i pomiarowy dla geodezji i budownictwa, są to m.in.: dalmierz, niwelator, tachimetr, drogomierz, lustro dalmiercze, łata niwelacyjna, teodolit oraz inny sprzęt geodezyjny.

http://www.geoline.pl/ - 28 Mar 2006

Geologia inżynierska w mieście Wrocław ze specjalistami firmy Geogrunt.****

Każda osoba, która planuje budowę domu lub innego obiektu w tym przede wszystkim wszystkie budynki mieszkalne wielokondygnacyjne musi wcześniej zadbać o dokładną analizę geologiczną gruntu. Geogrunt to firma, która wykona dla Państwa wszystkie niezbędne badania geologiczne, hydrogeologiczne, zbadamy poziom wód gruntowych oraz poziomy zanieczyszczenia metalami ciężkimi. Te i i inne działania umożliwią dostosowanie projektu budynku do jakości gruntu. Odpowiednie rozłożenie nacisków jest niezbędne do zachowania stabilności obiektu. Zapraszamy.

http://www.geologwroclaw.pl/ - 5 Maj 2014

GEO-MAR Usługi Geodezyjne Będzin****

Firma z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i znajomością specyfiki rynku oferuje wykonywanie prac geodezyjnych w pełnym zakresie.Nasze atuty to:nowoczesność działania,rzetelność i dopasowanie usługi do potrzeb klienta.Zapewniamy pełną obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji oraz pomoc w załatwianiu formalności.Zapraszamy...GEO-MAR

http://www.geo-mar.com.pl/ - 9 Lip 2014

GEO-MARGO geodezja****

Szybko, profesjonalnie i skutecznie, działa na rynku usług pośrednictwa w obrocie nieruchomościam i firma Geo-Margo, mająca swoja siedzibę w Rzeszowie. Kupno, sprzedaż czy wynajem mieszkania, domu to typowe usługi świadczone przez tę firmę. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, świadczymy również usługi wyceny nieruchomości gruntowych, rolnych, lokalowych potrzebne do zabezpieczenia kredytów bankowych, ubezpieczenia nieruchomości czy podziału majątkowego. Poza szacowaniem nieruchomości, specjaliści z firmy Geo-Margo wykonają także usługi geodezyjne takie jak sporządzenie map do celów projektowych., pomiary działek, rozgraniczenia. Doświadczona kadra pracowników naszej firmy posiada uprawnienia zawodowe rzeczoznawów majątkowych, licencje Zawodową Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami oraz uprawnienia zawodowe z zakresu geodezji. Szczegóły na stronie.

http://geo-margo.pl/ - 6 Lut 2013