KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi geodezyjne (319)

Geometra****

Na stronie znajdziesz prezentację firmy Geometra, która wykonuje kompleksowo usługi geogezyjne: pomiary sytuacyjno-wysokościowe, wytyczenia budowli oraz sieci uzbrojenia podziemnego, inwentaryzacja budowli, rozgraniczenia i podziały nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych, wytyczenia osi budynków, wytyczenia infrastruktury budynków, mapy do celów projektowych, badanie podłużnic. Witryna zawiera informacje o firmie, wiecej o ofercie i posiadanym sprzęcie oraz dane teleadresowe.

http://www.geometra-gdansk.pl/ - 19 Cze 2002

Geo-Net usługi geodezyjne, Paweł Gonet, Wrocław****

Profesjonalna geodezja. W terminie. W budżecie. Strona firmy geodezyjnej z miasta Wrocław. Strona prezentuje kompleksowe usługi geodezyjne a także referencje, przykładowe realizacje i dane kontaktowe firmy. Zapraszam, Paweł Gonet

http://www.geo-net.com.pl/ - 22 Sty 2013

GEOPOM Biuro Usług Geodezyjno-Kartograficznych****

GEOPOM Biuro Usług Geodezyjno-Kartograficznych. Informacje o firmie, usługach, projektach.

http://www.geopom.ig.pl/ - 10 Mar 2004

GEO-PROJEKT Usługi Geodezyjne****

Przedsiębiorstwo geodezyjne GEO-PROJEKT świadczy kompleksowe usługi geodezyjne. Mapa do celów projektowych, podział nieruchomości, geodezyjna inwentaryzacja obiektów, tyczenie budynków oraz sieci uzbrojenia terenu to część naszej oferty, którą kierujemy przede wszystkim do mieszkańców powiatu szamotulskiego.

http://www.geo-projekt.com.pl/ - 25 Lip 2016

GEOREF Zakład Usług Geodezyjnych****

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą Zakładu Usług Geodezyjnych GEOREF, które mieści się w Gliwicach. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem z dużym doświadczeniem w branży, zatrudniającym doświadczonych fachowców i dysponującym najnowocześniejszymi urządzeniami pomiarowymi. W zakres świadczonych usług wchodzi wykonywanie map projektowych, wytyczanie budynków, podział bądź rozgraniczanie nieruchomości, wykonanie geodezyjnych pomiarów specjalnych, ustalanie granic, sporządzanie dokumentacji jak i inwentaryzacje podwykonawcze. Szczegóły oferty umieściliśmy na naszej witrynie.

http://geodeta-gliwice.com.pl/ - 21 Gru 2016

Geoserwis - Geodeta w Nadarzynie, Brwinowie i Raszynie****

Strona internetowa biura doświadczonego geodety. Nasze usługi świadczymy w siedzibach w Pruszkowie, Milanówku, Nadarzynie, Raszynie, Żabiej Woli oraz Mińsku Mazowieckim, dojeżdżamy też do klienta.

http://www.geoserwis.waw.pl/ - 28 Lip 2015

Geotag spółka z o.o.****

Na stronie kontakt i oferta firmy: kompleksowe usługi w branży geologiczno-górniczej; projekty, dokumentacje i ekspertyzy, rekultywacja i ochrona środowiska, wiercenia i pompowania, badanie terenu, wnioski koncesyjne, plany ruchu, operaty wodno-prawne, etc.

http://www.geotag.pl/ - 12 Paź 2001

GEOTECH Sp. z oo.****

Przedsiębiorstwo Geotechniczno - Konsultingowe GEOTECH Sp. z oo. jest firmą powstałą w roku 1988 i świadczącą szeroko rozumiane usługi w zakresie geologii, geodezji, ochrony środowiska oraz projektowania a także nadzoru nad realizacją inwestycji i remontów. Zajmujemy się także wycenami nieruchomości i przedsiębiorstw oraz regulacją prawną stanu ich władania.

http://www.geotech.com.pl/ - 3 Lip 2002

GEOTEST - Zakład robót geologiczno - inżynierskich****

Witryna firmy zajmującej się pracami geologiczno-inżynierskimi. Na stronie znajdują się aktualne oferty a także referencje firmy i dane teleadresowe.

http://www.geotest.gf.pl/ - 23 Sie 2001

GEOTRAS - Zakład Usług Geodezyjnych****

Strona internetowa działającego w Koszalinie zakładu usług geodezyjnych. W serwisie znajduje się szczegółowy opis na temat oferty przedsiębiorstwa, a także przykłady wcześniejszych realizacji i dane kontaktowe.

http://www.geotras-koszalin.com/ - 20 Gru 2013