KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi geodezyjne (319)

Geotronika - biuro geodety w Olsztynie****

Firma oferująca profesjonalne usługi geodezyjne. Nasze biuro zlokalizowane jest w Olsztynie.

http://www.geotronika.pl/ - 27 Lip 2015

GeoVert Usługi Geodezyjno- Kartograficzne****

Podziały, rozgraniczenia, wznowienia pkt. granicznych, mapy do celów projektowych, wytyczenia, inwentaryzacje.

http://www.geodeta-rumia-wejherowo.pl/ - 15 Sty 2015

GEOX usługi geodezyjne****

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę przedsiębiorstwa usług geodezyjnych GEOX. Nasza siedziba znajduje się w Sochaczewie w województwie mazowieckim. Jesteśmy nowoczesną i profesjonalną firmą zatrudniającą specjalistów w swojej dziedzinie oraz korzystającą z innowacyjnego, precyzyjnego sprzętu. Oferujemy wykonywanie pomiarów geodezyjnych i podwykonawczych, tyczenie działek i budynków, podział nieruchomości, usługi kartograficzne czy też sporządzanie map do celów projektowych. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się ze szczegółami oferty, które znaleźć można na naszej stronie internetowej.

http://geodeta-sochaczew.pl/ - 25 Lis 2016

GEO-ZET geodeta Siedlce, Mińsk Mazowiecki, Warszawa****

GEO-ZET działa w miastach Siedlce, Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Pruszków, Piaseczno, Wołomin oraz na terenie całego Mazowsza. Nasz najlepszy, tani geodeta, wykona mapę do projektu, podział działki, tyczenie i inwentaryzację powykonawczą oraz inne usługi geodezyjne,

http://www.geodetasiedlce.com/ - 4 Maj 2011

GEO-ZET geodeta Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Siedlce****

GEO-ZET działa w miastach Siedlce, Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Pruszków, Piaseczno, Wołomin oraz na terenie całego Mazowsza. Nasz najlepszy, tani geodeta, wykona mapę do projektu, podział działki, tyczenie i inwentaryzację powykonawczą oraz inne usługi geodezyjne

http://www.geodetawarszawa.com/ - 4 Maj 2011

Giga Bat****

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną firm, sprzedażą sprzętu komputerowego. Oferuje także tworzenie map geodezyjnych oraz projektów CAD. Szczegóły oferty; kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

http://republika.pl/gigabat/ - 19 Cze 2002

Immobilia****

Biuro obrotu nieruchomościami i obsługi budowlano-geodezyjnej. Poza działalnością związaną z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oferta obejmuje sporządzanie dokumentacji koniecznej do wystąpienia o ustalenie warunków zabudowy i zagospodarowania terenu, w tym także opracowaniami obejmującymi ocenę projektowanych inwestycji.

http://www.immobilia.olsztyn.pl/ - 31 Sty 2002

InstEKO - studnie głębinowe****

Realizujemy zlecenia na między innymi studnie głębinowe oraz abisyńskie. instEKO wykonuje również odwierty pod instalacje pomp ciepła i pale. Wykonywane są także wiercenia geotechniczne.

http://www.insteko.pl/ - 28 Lut 2018

Inwest Region****

Firma ta świadczy usługi z zakresu tworzenia map i pomiarów geodezyjnych.

http://www.inwest-region.com.pl/ - 7 Kwi 2000

Juchniewicz J Wałbrzych geodeta wałbrzych****

Firma Geodezyjno-Kartograficzna Jakub Juchniewicz z powodzeniem funkcjonuje w Wałbrzychu. Wszechstronne, pożyteczne doświadczenie oraz wspaniale przystosowana załoga gwarantują nam skuteczne wykonywanie rozmaitych działań. Zajmujemy się przede wszystkim odpowiedzialnym przygotowywaniem map do celów projektowych albo prawnych - wspólnie z mapami ewidencyjnymi i podziałami, lokalizacjami oraz zasiedzeniami. Na Państwa życzenie testujemy także stan prawny konkretnej nieruchomości i przeprowadzamy inwentaryzacje powykonawcze. Wnikliwy profil naszych usług określono na stronie internetowej Firmy Geodezyjno-Kartograficznej Jakub Juchniewicz.

http://ugkjuchniewicz.pl/ - 22 Lis 2013