KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi geodezyjne (319)

KADEX****

KADEX - Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno Kartograficznych. Prace, informacje o geodezji, oferta, kontrahenci, referencje.

http://www.kadex.poznan.pl/ - 27 Sie 2004

Kamrowski****

Firma zajmująca się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, rzeczoznawstwem majątkowym, usługami geodezyjno-kartograficznymi itp. Oferuje kupno, sprzedaż, wynajem i dzierżawę działek budowlanych, lokali, kamienic, domków jednorodzinnych, obiektów przemysłowych. Wykaz oferowanych nieruchomości, lokalizacja, ceny.

http://www.kamrowski.pl/ - 31 Sty 2002

Level****

Na strone znajdziesz prezentację przedsiębiorstwa geodezyjnego które oferuje: zakładanie osnów geodezyjnych, sporządzanie i aktualizację map, opracowywanie map numerycznych, obsługę geodezyjną inwestycji, sporządzanie dokumentacji, budowanie systemów informacji przestrzennej i in. Linki do stron pokrewnych tematycznie.

http://www.level-s.com.pl/ - 24 Cze 2004

Małopolska Grupa Geodezyjno-Projektowa S A****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy, która oferuje zakres działalności firmy: mapy sytuacyjno-wysokościowe do celów projektowych, mapy do celów własnościowych, mapy numeryczne dla Systemu Informacji o Terenie, podziały i rozgraniczenia nieruchomości, wypisy i wyrysy z ewidencji gruntów, geodezyjna obsługa inwestycji, inwentaryzacja powykonawcza budowli i instalacji, szacowanie nieruchomości. Ponadto wykonuje usługi poligraficzne: skanowanie, wydruki kolorowe, kopiowanie materiałów.

http://www.mggp.com.pl/ - 18 Cze 2002

Mapy do celów prawnych****

Oczekujesz wyłącznie sprawdzonych specjalistów od usług geodezyjnych? W takim razie nie mogłeś trafić lepiej, ponieważ jako firma Planimetr gwarantujemy naszym klientom absolutnie wysokiej jakości rozwiązania w tym zakresie. Na pewno się nie zawiedziesz i jeszcze niejeden raz polecisz nas innym. W ofercie można znaleźć m.in. mapy do celów pranych i projektowycha także wytyczenia projektowanych obiektów budowlanych. Szczegóły na stronie www.

http://www.geodeciwarszawa.pl/ - 26 Lis 2016

MultiDom - Geodezja, Projekty Gotowe, Nowe Domy****

Świadczymy usługi geodezyjne. U nas także zakupisz projekt gotowy oraz... nowy dom. Na stronie wyszukiwarka projektów.

http://multidom.pl/ - 13 Maj 2004

Nadowski****

Autoryzowany Dystrybutor Leica Geosystems w Polsce.W ofercie firmy: tachimetry, niwelatory, odbiorniki GPS dla geodezji i GIS, niwelatory laserowe, oprogramowanie, osprzęt geodezyjny.

http://www.nadowski.geo.pl/ - 25 Lut 2004

Nat-Geo****

Firma Nat-Geo świadczy profesjonalne usługi geodezyjne. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Poznaniu. Współpracujemy z różnymi branżami, w tym gazowniczą oraz energetyczną. Korzystamy z nowoczesnych urządzeń pomiarowych. Zachęcamy do współpracy.

http://www.natgeogeodezja.pl/ - 17 Kwi 2018

Novix Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy, która specjalizuje się w naprawie i remontach wysokich budowli (kominów, masztów, wież itp). Poleca również swoje usługi w zakresie montażu lekkich konstrukcji na wysokościach.

http://www.novix.com.pl/ - 18 Cze 2002

OK-GEO Usługi Geodezyjne Michał Korniak****

Firma geodezyjna z doświadczeniem zaprasza do zapoznani się z ofertą i współpracy .

http://www.ok.nieruchomosci.pl/ - 16 Sie 2013