KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi geodezyjne (325)

Nadowski****

Autoryzowany Dystrybutor Leica Geosystems w Polsce.W ofercie firmy: tachimetry, niwelatory, odbiorniki GPS dla geodezji i GIS, niwelatory laserowe, oprogramowanie, osprzęt geodezyjny.

http://www.nadowski.geo.pl/ - 25 Lut 2004

Nat-Geo****

Firma Nat-Geo świadczy profesjonalne usługi geodezyjne. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Poznaniu. Współpracujemy z różnymi branżami, w tym gazowniczą oraz energetyczną. Korzystamy z nowoczesnych urządzeń pomiarowych. Zachęcamy do współpracy.

http://www.natgeogeodezja.pl/ - 17 Kwi 2018

Novix Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy, która specjalizuje się w naprawie i remontach wysokich budowli (kominów, masztów, wież itp). Poleca również swoje usługi w zakresie montażu lekkich konstrukcji na wysokościach.

http://www.novix.com.pl/ - 18 Cze 2002

OK-GEO Usługi Geodezyjne Michał Korniak****

Firma geodezyjna z doświadczeniem zaprasza do zapoznani się z ofertą i współpracy .

http://www.ok.nieruchomosci.pl/ - 16 Sie 2013

Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne OPeGieKa****

Przedsiębiorstwo OPeGieKa wykonuje m.in. pomiary terenowe, mapy numeryczne, oprogramowanie komputerowe, wyceny nieruchomości. Na stronie oprócz oferty są także referencje, kontakty oraz sklep.

http://www.opegieka.com.pl/ - 27 Mar 2000

Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne sp. z o.o. - Zakład Tuchola****

Przedsiębiorstwo świadczy usługi z zakresu wykonywania map dla celów projektowych, inwentaryzacji uzbrojenia terenu, tyczenia w terenie projektów budynków, geodezyjnej obsługi inwestycji, montażu maszyn i konstrukcji, podziału nieruchomości, ustalenia lub wznowienia granic działek, badania ksiąg wieczystych i stanu prawnego nieruchomości, wyceny i szacowania nieruchomości. Pośredniczy także w udostępnianiu kont i serwerów internetowych u najlepszych polskich provider'ów Internetu, jest współwłaścicielem domen: geodeta.pl oraz www.geodezja.pl.

http://www.opgk.tuchola.pl/ - 15 Lut 2000

Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne w Lublinie****

Oferta pełnego zakresu usług geodezyjno - kartograficznych. Na łamach strony zapoznasz się zakresem usług, referencjami, historią firmy oraz możliwością zakupu sprzętu i map.

http://www.opgk.lublin.pl/ - 18 Mar 2004

OPGK Olsztyn Sp. z o.o.****

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która oferuje pełen zakres prac geodezyjnych: osnowy szczegółowe w technice GPS, ścienne osnowy odtwarzalne w technologii ART Olsztyn, modernizacja, odnowienie ewidencji gruntów i budynków, reprodukcja map i dokumentów, mapy numeryczne MicroStation i AutoCAD, obsługa budów i obiektów inżynierskich, itp.

http://www.opgk.olsztyn.pl/ - 19 Cze 2002

Państwowy Instytut Geologiczny****

Serwis Państwowego Instytutu Geologicznego - największej i najstarszej jednostki naukowo-badawczej polskiej geologii - przeznaczony nie tylko dla geologów.

http://www.pgi.gov.pl/ - 15 Gru 2003

PGK INWAR - M.S. Geodezja Inżynieryjna****

Przedsiębiorstwo Geodezyjno - Kartograficzne INWAR - Marek Skorek. Geodezyjna obsługa inwestycji budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego.

http://www.inwar-ms.pl/ - 18 Cze 2001

Informacje dodatkowe