KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi ogólnobudowlane (331)

Klinkier Dom - elewacje z cegły klinkierowej - Myślibórz****

Firma Klinkier Dom z Myśliborza wykonuje elewacje z cegły klinkierowej ręcznie formowanej, z klinkieru maszynowego, z cegły rozbiórkowej oraz inne usługi budowlane.

http://www.klinkierdom.pl/ - 16 Lut 2009

Kompleksowa budowa domu energooszczędnego - Abakon****

Firma Abakon zajmuje się profesjonalną, szybką i kompleksową budową domów energooszczędnych. Codziennością dla nas jest tworzenie oryginalnych, przemyślanych projektów oraz ich fachowa realizacja. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się dostosować ofertę do potrzeb klientów. Więc jeśli szybka, tania i najlepsza budowa domu energooszczędnego - to tylko z Abakon!

http://www.abakon.com/ - 11 Wrz 2013

Kompleksowe remonty****

Firma Consulting Sati zajmuje się kompleksowymi remontami, mieszkań, domów, lokali handlowych. Świadczymy usługi elektryczne, usługi hydrauliczne, usługi gazownicze, jesteśmy producentem mebli na wymiar, wykańczamy wnętrza. Remonty przeprowadzamy pod klucz. Adaptacje strychów, adaptacje lokali handlowych. Posiadamy uprawnienia hydrauliczne, niezbędne do modernizacji instalacji istniejącej lub do zbudowania nowej. Posiadamy uprawnienia elektryczne, które pozwalją na utworzenie instalacji elektrycznej lub ingerencję w istniejąca instalację. Posiadamy uprawnienia gazownicze, gazownik w warszawie ma dużo roboty, a uprawnienia budowlane gazownicze pozwlają na poprawne rozmieszczenie instalacji gazowej, polączenie z licznikiem gazowym lub przeróbke instalacji gazowej istniejącej. Zabudowy gipsowo kartonowe, ścianki działowe wykonujemy w profesjonalny sposób z najlepszych materiałów budowlanych. Malujemy natryskowo i wałkami, gipsujemy, układamy podłogi.

http://remonty-przebudowy-adaptacje.pl/ - 3 Maj 2018

Kompleksowy usługi ziemne i budowlane****

Świadczymy usługi: rozbiórki obiektów budowlanych, wykopy pod inwestycję, kapitalne remonty obiektów budowlanych, mieszkania "pod klucz".

http://www.spurek.pl/ - 16 Mar 2016

Konbet - usługi budowlane i developerskie****

Zakład Budowlany Konbet specjalizuje się w generalnym wykonawstwie remontów, adaptacji pomieszczeń, jak również budowie od podstaw w oparciu o gotowe projekty budowlane. Zakres działalności firmy obejmuje także usługi developerskie.

http://www.konbet.pl/ - 24 Lis 2005

Koniec z partactwem !!! Profesjonale Remonty !!!****

Jeżeli mieszkasz na terenie Warszawy lub okolic i szukasz firmy, która rzetelnie odnowi, wyremontuje, zaaranżuje lub przebuduje Twoje mieszkanie, dom lub biuro ... Dobrze trafiłeś! Specjalizujemy się w pracach nieprzemysłowych, atrakcyjnych wizualnie. Szukamy klientów, którzy chcą \"czegoś innego\" i szukają wykonawcy, który wczuje się w ich oczekiwania. Zależy nam na osobach, które umieją docenić nasze starania.

http://remonty-pro.pl/ - 9 Sty 2009

Kontenery Legnica - Wywóz Odpadów | 533 777 400****

Tel. 533 777 400. Oferujemy wywóz wszelkiego rodzaju odpadow, gruzu, śmieci, mebli itp. Na naszej stronie znajdziesz wszelkie potrzebne informacje na temat kontenerów na odpady, ich cen oraz naszą pełną ofertę. Z nami dbasz o środowisko.

http://www.kontenery.wix.com/legnica/ - 4 Lut 2015

Kossremo.com.pl - usługi cnc****

Potrzebni są Ci specjaliści z zakresu obróbki CNC i innych usług związanych z metalem? Jeżeli tak to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą. Gwarantujemy, że dzięki ciągłemu inwestowaniu w nowoczesny sprzęt oraz szkolenia naszych pracowników podołamy każdemu zleceniu. Zakres naszych usług obejmuje: remonty sprzętu, usługi CNC, obróbka CNC oraz iwele innych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

http://www.kossremo.com.pl/ - 6 Mar 2016

Lekko Design****

Firma oferująca projekt i wykonanie skrzynek pocztowych, numerów domów i nazw ulic. Lekko Design proponuje innowacyjne rozwiązania tworzone z myślą o osobach prywatnych, a także mniejszych i większych przedsiębiorstwach.

http://lekkodesign.com/ - 28 Wrz 2017

Lodowiska - Hanna Starzyk - budowa, projektowanie i wynajem lodowisk****

Firma działająca w Nowym Mieście zajmuje się projektowaniem oraz budową lodowisk. Oferują również ich wynajem.

http://swiatlodowisk.pl/ - 1 Lut 2017