KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi ogólnobudowlane (342)

Kamieniastwo Nagrobki i Grobowce****

Wykonujemy Nagrobki i Grobowce najwyższej jakości nasze usługi świadczymy na terenie nowego sącz, małopolski , całego kraju. Wykonujemy nagrobki grobowce parapety blaty kuchenne blaty łazienkowe schody wejściowe .

http://www.zbkwojnarowski.pl/ - 10 Maj 2017

KAN Instalacja wody****

Firma KAN-therm z centralą w Białymstoku jest czołowym dostawcą systemów instalacyjnych. Dzięki przeszło 20-letniemu doświadczeniu ma rynku, grupa została liderem w swojej branży. Jest ona producentem specjalistycznych technik grzewczych oraz wodnych dla budownictwa. W jej propozycji znajdują się systemy grzewcze oraz chłodzące, a także systemy wody użytkowej. Dostępne są typy podłogowe, ścienne lub zewnętrzne. Do ich wyrobu używane są najwyższej klasy, solidne materiały, co zapewnia ich trwałość. Produkty spółki są eksportowane do krajów całego świata. Więcej o aktywności spółki dowiedzą się Państwo ze strony internetowej.

http://www.pl.kan-therm.com/ - 3 Mar 2016

KLIM-AIR - Serwis klimatyzacji Poznań****

Prowadzimy specjalistyczne usługi z zakresu montażu, serwisu oraz napraw klimatyzacji. Świadczymy również usługi rekuperacji oraz sprzedajemy wysokiej jakości klimatyzatory.

http://klim-air.pl/ - 21 Maj 2016

KLIMATYKA klimatyzacja Warszawa****

Firma KLIMATYKA gorąco zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Działamy na rynku od 2008 roku, a siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. Specjalizujemy się w tworzeniu projektów oraz montażu systemów wentylacji mechanicznej, klimatyzacji i automatyki przemysłowej dla przeróżnych branż. Grono naszych wykwalifikowanych pracowników posiada wszelkie niezbędne pozwolenia na wykonanie tego typu usług, a dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu gwarantują wysoką jakość usług.Poza tym gwarantujemy Państwu profesjonalne doradztwo techniczne oraz błyskawiczną pomoc w przypadku awarii. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Szczegóły na witrynie WWW.

http://www.klimatyka.com.pl/ - 4 Mar 2016

Klinkier Dom - elewacje z cegły klinkierowej - Myślibórz****

Firma Klinkier Dom z Myśliborza wykonuje elewacje z cegły klinkierowej ręcznie formowanej, z klinkieru maszynowego, z cegły rozbiórkowej oraz inne usługi budowlane.

http://www.klinkierdom.pl/ - 16 Lut 2009

Kompleksowa budowa domów, Wrocław i okolice - Trudzia****

Budowa domu to czasochłonne zajęcie. Skomplikowane prawo, wybór odpowiedniej technologii, niezrozumiałe nazewnictwo i inżynierskie terminy - od tego może rozboleć głowa. Warto zaoszczędzić czas i nerwy stawiając na profesjonalną firmę, która wszystkim się za nas zajmie. Wie jak unikać problemów związanych z budową domu oraz zna najnowsze trendy w budownictwie.

http://trudzia.pl/ - 1 Paź 2018

Kompleksowa budowa domu energooszczędnego - Abakon****

Firma Abakon zajmuje się profesjonalną, szybką i kompleksową budową domów energooszczędnych. Codziennością dla nas jest tworzenie oryginalnych, przemyślanych projektów oraz ich fachowa realizacja. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się dostosować ofertę do potrzeb klientów. Więc jeśli szybka, tania i najlepsza budowa domu energooszczędnego - to tylko z Abakon!

http://www.abakon.com/ - 11 Wrz 2013

Kompleksowe remonty****

Firma Consulting Sati zajmuje się kompleksowymi remontami, mieszkań, domów, lokali handlowych. Świadczymy usługi elektryczne, usługi hydrauliczne, usługi gazownicze, jesteśmy producentem mebli na wymiar, wykańczamy wnętrza. Remonty przeprowadzamy pod klucz. Adaptacje strychów, adaptacje lokali handlowych. Posiadamy uprawnienia hydrauliczne, niezbędne do modernizacji instalacji istniejącej lub do zbudowania nowej. Posiadamy uprawnienia elektryczne, które pozwalją na utworzenie instalacji elektrycznej lub ingerencję w istniejąca instalację. Posiadamy uprawnienia gazownicze, gazownik w warszawie ma dużo roboty, a uprawnienia budowlane gazownicze pozwlają na poprawne rozmieszczenie instalacji gazowej, polączenie z licznikiem gazowym lub przeróbke instalacji gazowej istniejącej. Zabudowy gipsowo kartonowe, ścianki działowe wykonujemy w profesjonalny sposób z najlepszych materiałów budowlanych. Malujemy natryskowo i wałkami, gipsujemy, układamy podłogi.

http://remonty-przebudowy-adaptacje.pl/ - 3 Maj 2018

Kompleksowy usługi ziemne i budowlane****

Świadczymy usługi: rozbiórki obiektów budowlanych, wykopy pod inwestycję, kapitalne remonty obiektów budowlanych, mieszkania "pod klucz".

http://www.spurek.pl/ - 16 Mar 2016

Konbet - usługi budowlane i developerskie****

Zakład Budowlany Konbet specjalizuje się w generalnym wykonawstwie remontów, adaptacji pomieszczeń, jak również budowie od podstaw w oparciu o gotowe projekty budowlane. Zakres działalności firmy obejmuje także usługi developerskie.

http://www.konbet.pl/ - 24 Lis 2005