KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi ogólnobudowlane (321)

Kontenery Legnica - Wywóz Odpadów | 533 777 400****

Tel. 533 777 400. Oferujemy wywóz wszelkiego rodzaju odpadow, gruzu, śmieci, mebli itp. Na naszej stronie znajdziesz wszelkie potrzebne informacje na temat kontenerów na odpady, ich cen oraz naszą pełną ofertę. Z nami dbasz o środowisko.

http://www.kontenery.wix.com/legnica/ - 4 Lut 2015

Kossremo.com.pl - usługi cnc****

Potrzebni są Ci specjaliści z zakresu obróbki CNC i innych usług związanych z metalem? Jeżeli tak to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą. Gwarantujemy, że dzięki ciągłemu inwestowaniu w nowoczesny sprzęt oraz szkolenia naszych pracowników podołamy każdemu zleceniu. Zakres naszych usług obejmuje: remonty sprzętu, usługi CNC, obróbka CNC oraz iwele innych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

http://www.kossremo.com.pl/ - 6 Mar 2016

Lekko Design****

Firma oferująca projekt i wykonanie skrzynek pocztowych, numerów domów i nazw ulic. Lekko Design proponuje innowacyjne rozwiązania tworzone z myślą o osobach prywatnych, a także mniejszych i większych przedsiębiorstwach.

http://lekkodesign.com/ - 28 Wrz 2017

Lodowiska - Hanna Starzyk - budowa, projektowanie i wynajem lodowisk****

Firma działająca w Nowym Mieście zajmuje się projektowaniem oraz budową lodowisk. Oferują również ich wynajem.

http://swiatlodowisk.pl/ - 1 Lut 2017

LR SYSTEMS - pompy ciepła****

Głównym aspektem działania naszej firmy jest projektowanie i wdrażanie nowoczesnych technologii i systemów automatyki sterowania eksploatacją obiektów, sprzyjających oszczędzaniu energii oraz wykorzystywaniu energii ekologicznej. Zajmujemy się dostarczaniem produktów i rozwiązań technicznych. Jednocześnie świadczymy usługi wdrażania systemów zarówno dla dużych obiektów jak i indywidualnych odbiorców.

http://www.lrsystems.pl/ - 8 Cze 2007

ŁOMIANKI Okno Łomianki****

Planują Państwo budowę dachu oraz wybierają materiały do wykonania pokrycia dachowego? Grupa Dekarska Dąbrowski z siedzibą w Łomiankach służy fachową pomocą. W sprzedaży posiadamy wysokiej jakości materiały dachowe, w tym różne rodzaje pokryć dachowych i docieplenia dachów. Zapewniamy bezpłatne konsultacje oraz kosztorysowanie. Świadczymy usługi z zakresu montażu pokryć dachowych, a ponadto renowacji oraz modernizacji dachów. Uzupełnieniem zakresu działalności jest sprzedaż produktów Nesling, a więc przeciwsłonecznych żagli, wodoodpornych żagli, a oprócz tego rolet rzymskich poziomych oraz pionowych. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

http://www.gdlomianki.pl/ - 16 Wrz 2016

Magnificent - montaż sufitów mineralnych****

Magnificent - kompleksowe remonty powierzchni biurowych. Zakres naszych prac obejmuje: montaż sufitów mineralnych, montaż sufitów modułowych, montaż sufitów akustycznych, montaż sufitów kasetonowych, montaż sufitów Armstrong, ścianki działowe, gładzie gipsowe, malowanie, prace instalacyjne i inne

http://sufityarmstrong.pl/ - 30 Gru 2014

Malownie natryskowe Gladzie Glazura Remonty****

Jesteśmy firmą budowlaną działającą na rynku od wielu lat. Świadczymy kompleksowe usługi remontowo - budowlane w pełnym zakresie. Posiadamy profesjonalny sprzęt budowlany oraz wykwalifikowaną kadrę pracowników budowlanych co pozwala nam realizować zamówienia terminowo, solidnie i konkurencyjnie. Zachęcamy Państwa do współpracy z Naszą firmą i zapoznania się z naszą ofertą. Wykonujemy mechaniczne gładzie, tynki elewacyjne i malowanie natryskowe. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu i materiału. Nasza firma zajmuje sie również świadczeniem usług księgowych, dzięki specjalistą posiadającym długoletnie doświadczenie w tej dziedzinie

http://www.truchanbud.pl/ - 2 Kwi 2015

Mario Usługi ogolnobudowlane Tomasz Kordys****

Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane MARIO Tomasz Kordys powstało w 2005 r. Na początku działalności naszą domeną były usługi ogólnobudowlane skierowane do klientów indywidualnych. Wykonywaliśmy docieplenia, elewacje oraz wykończenia wnętrz nowopowstałych prywatnych budynków. Z biegiem czasu zaczęliśmy wykonywać remonty generalne i przebudowy budynków usługowych, biurowych i użyteczności publicznej. W 2008 r.rozszerzyliśmy działalność rownież na rynku inwestycyjnym jako podwykonawca nowopowstałych obiektów. Wierzymy, że wysoka jakość wykonywanych przez nas usług sprawiła, że staliśmy się Firmą.

http://mario.warszawa.pl/ - 3 Sty 2013

MARK-BUD Kowalski i spółka Sp. j.****

Firma Mark-Bud wyprodukuje i zamontuje dla Ciebie najwyższej klasy okna i drzwi PCV na profilach Schüco lub konstrukcje aluminiowe na profilach Ponzio.

http://www.markbud.pl/ - 9 Sie 2010