KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi ogólnobudowlane (341)

Albud S C****

Strona Przedsiębiorstwa Budownictwa Ogólnego z Krakowa, a na niej informacje o świadczonych przez przedsiębiorstow usługach, historii firmy, galeria, referencje oraz dane teleadresowe.

http://www.albud.pl/ - 11 Lut 2002

AlpinaTrade.pl Adaptacja projektów domów****

Alpina Trade jest firmą, która specjalizuje się w uzyskiwaniu pozwoleń na budowę w Krakowie dla wszystkich swoich Klientów. Wśród głównych usług znajduje się adaptacja projektów domów oraz dostarczanie na plac budowy najlepszych materiałów w korzystnych cenach.

http://alpinatrade.pl/ - 19 Wrz 2015

Alptrek Warszawa Usługi Wysokościowe****

Zajmujemy się szeroko rozumianymi pracami na wysokościach przy zastosowaniu technik alpinistycznych. Działamy na rynku od 1999roku. Posiadamy niezbędne doświadczenie w wykonywaniu najtrudniejszych prac wysokościowych, z powodzeniem stosując sprawdzone metody napraw jak i najnowsze materiały oraz technologie. Alpiniści przemysłowi zatrudnieni w naszej firmie przy każdym zleceniu dbają o najdrobniejsze szczegóły oraz wykonanie zlecenia zgodnie z ustaleniami. Wśród naszej oferty prac alpinistycznych oraz prac na wysokościach można znaleźć między innymi: montaż zabezpieczń przed ptakami, prace remontowo budowlane, prace dekarskie, prace elektromonterskie na wysokościach, usługi mycia elewacji oraz wiele innych.

http://alptrek.pl/ - 25 Paź 2018

Andersson - zewnętrzne drzwi antywłamaniowe w salonie w Krakowie****

Strona internetowa producenta antywłamaniowych drzwi wejściowych wykonanych ze stali. Firma Andersson zaprasza do salonu w Krakowie, w którym proponujemy nowoczesne modele zewnętrzne z metalu.

http://www.drzwi-drzwi.com/ - 29 Sie 2016

Aquapol - bezinwazyjne osuszanie budynków****

Aquapol to osuszanie budynków, murów i ścian bezinwazyjnym, grawo - magnetycznym systemem bez użycia chemii i prądu elektrycznego, bezpłatne sporządzenie oferty cenowej, serwis, 20 lat gwarancji. System AQUAPOL spełnia w osuszanych obiektach dwie podstawowe funkcje: izolacji poziomej - zabezpiecza ściany przed podciąganiem wilgoci z fundamentów, izolacji pionowej - nie dopuszcza do przesiąkania wilgoci do wnętrza poprzez pionowe powierzchnie ścian znajdujące się poniżej poziomu terenu.

http://www.aquapol.pl/ - 7 Lut 2006

Arca_diam****

Świadczymy usługi w zakresie wykonywania otworów w betonie. Arca_diam wykorzystuje w tym celu technikę diamentową, która umożliwia otrzymanie rezultatów o wybranej średnicy. Można stosować ją zarówno na sucho, jak i mokro.

http://arcadiam.pl/ - 20 Mar 2018

ARTIFEX USŁUGI BUDOWLANE KIELCE****

Specjalizujemy się w kompleksowych remontach mieszkań, wykończeniach wnętrz oraz adaptacjach domów. Zajmujemy się także usługami remontowymi jak - rozbudowy, wyburzenia , murowanie.

http://artifex-kielce-uslugi-budowlane.pl/ - 28 Sty 2016

AXEL BAU Kompleksowe wykończenia wnętrz.****

Usługi budowlane,remontowe.Specjalizacja glazurnictwo,hydroizolacje wewnętrzne,zewnętrzne,EPDM. Montaż kamienia naturalnego i wszelkich okładzin ceramicznych,instalacje wodne-kanalizacyjne,elektryczne,sufity podwieszane. Łazienki od A do Z.

http://glazurnik.wroclaw.pl/ - 27 Cze 2014

Badanie pull-off****

Jesteśmy w stanie wykonać projekty architektoniczne oraz konstrukcyjne, oferujemy także doradztwo techniczne. Gwarantujemy, że do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. W naszej ofercie odnajdziecie Państwo badania ultradźwiękowe betonoskopem czy też skanowanie konstrukcji Ferroscanem i wiele innych. Warto nam zaufać.

http://www.diagnostykakonstrukcji.pl/ - 21 Wrz 2016

BESER - wynajem narzędzi i maszyn****

Strona internetowa firmy świadczącej wynajem maszyn budowlanych, narzędzi Hilti, podnośników i aut na terenie Wielkopolski. BESER to partner dla każdej budowy.

http://beserwynajem.pl/ - 25 Maj 2017