KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi ogólnobudowlane (341)

Beton Polerowany - firma specjalistyczna****

Projektujemy i wykonujemy posadzki betonowe polerowane: beton polerowany, beton cienkowarstwowy polerowany, beton dekoracyjny. Obsługujemy klientów prywatnych oraz firmy. Używamy najlepszych materiałów wiodących producentów: Bautech, Weber, Mapei. Naszej firmie można zaufać – potwierdzają to zadowoleni klienci.

http://www.beton-design.pl/ - 13 Sty 2018

Bio Eden - szamba ekologiczne i plastikowe****

W dzisiejszych czasach warto jest dbać o stan środowiska naturalnego. Stąd też firma Bio Eden proponuje biologiczne przydomowe oczyszczalnie ścieków, dzięki którym w sposób ekologiczny pozbędziecie się wszystkich nieczystości z gospodarstwa. Ponadto, oferują również montaż plastikowych zbiorników na szambo i na deszczówkę w dobrej cenie.

http://bioeden.eu/ - 24 Cze 2015

Box-Storage - przechowalnia mebli i innych rzeczy w Warszawie****

Propozycja warszawskiej firmy Box-Storage. Przedsiębiorstwo zaprasza do wynajęcia magazynów samoobsługowych - przechowalni mebli i innych rzeczy.

http://www.box-storage.pl/ - 29 Lis 2016

Brimat Przedsiębiorstwo robót i materiałów budowlanych****

Jesteśmy autoryzowanym producentem stolarki budowlanej, ślusarki aluminiowej i PCV oraz konstrukcji stalowych, pawilonów, drzwi i ogrodzeń. Malujemy proszkowo elementy stalowe i aluminiowe. Wykonujemy zlecenia zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych.

http://brimat.pl/ - 21 Kwi 2006

Brukarstwo Bielsko-Biała****

Firma oferuje usługi brukarskie w zakresie układania kostki brukowej na placach, drogach dojazdowych, wjazdach, schodach, chodnikach. Firma oferuje również usługi brukarstwa artystycznego oraz inne usługi okołobudowlane.

http://www.brukarstwobielskobiala.pl/ - 11 Mar 2016

BUA KD KRUK - projektowanie architektoniczne, nadzory, lekcje rysunku - Łódź****

Projekty domów jedno i wielorodzinnych, rezydencji, budynków użyteczności publicznej, projekty aranżacji wnętrz i ogrodów, nadzory inwestorskie i autorskie, prowadzenie inwestycji od projektu do realizacji pod klucz, lekcje rysunku przygotowujące do egzaminu na studia architektoniczne

http://www.kdkruk.pl/ - 16 Lis 2005

Budex****

Skorzystaj z usług firmy Budex Janusz Dutkiewicz, a od tego momentu polubisz remontowanie swojego ukochanego domu lub mieszkania. A może zamierzasz wybudować dom? Nasza firma z chęcią podejmie się wykonania tego zlecenia. Możemy również pełnić nadzór nad już zatrudnionymi fachowcami. Wszystkie te usługi wykonujemy od 30 lat. O jakości naszych prac przekonało się już wielu łodzian, którzy z chęcią polecają nas znajomym jako firmę solidną i terminową. Czym wyróżniamy się na rynku usług budowlano-remontowych? Indywidualnym podejściem do każdego klienta – firmy czy też osoby prywatnej. Wspólnie ustalamy zakres prac, doradzamy przy wyborze materiałów i urządzaniu wnętrz (korzystamy z rad architektów i dekoratorów wnętrz, którzy potrafią znaleźć ciekawe rozwiązania za rozsądną cenę).

http://budex.info/ - 3 Lip 2013

BUDMIX firma budowlana****

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Budmix z Częstochowy. Jesteśmy profesjonalnym, działającym już od 2006 roku przedsiębiorstwem zajmującym się wykonywaniem tynków maszynowych gipsowych i cementowo-wapiennych. Współpracujemy z najlepszymi producentami mieszanek tynkarskich i jesteśmy autoryzowanym wykonawcą tynków KRIESEL. Można nam ponadto zlecić prace wykończeniowe - malowanie, tynkowanie, kładzenie paneli, ocieplanie poddaszy oraz wiele innych. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o naszej ofercie, skontaktować z nami bądź obejrzeć dotychczasowe realizacje, zapraszamy na stronę internetową.

http://www.firmabudmix.pl/ - 16 Wrz 2016

Budocomplex - Budowa domów Poznań ****

Budocomplex Sp. z o.o. świadczy usługi budowy i sprzedaży domów jednorodzinnych, szeregowców i obiektów usługowych. Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę od indywidualnego projektu, poprzez zakup działki, prace budowlane aż do wykończenia wnętrza. Budową domów jednorodzinnych zajmujemy się od 2008 roku, stawiając na nowoczesne rozwiązania budowlane i rzetelność realizacji. Działamy na terenie Wielkopolski, a w szczególności w Poznaniu i okolicach.

http://www.budocomplex.com.pl/ - 7 Gru 2016

Budo-Plast - kastry i wiadra budowlane****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Budo-Plast. Działamy jako producent wiader budowlanych i innych pojemników z wysokiej klasy tworzyw sztucznych. W naszej ofercie znajdują się także profesjonalne kastry, które sprawdzą się na każdym placu budowy. Stawiamy na tworzywa odporne na działanie substancji chemicznych, wahania temperatur i uszkodzenia mechaniczne. Szczegóły na naszej stronie.

http://www.budo-plast.com.pl/ - 22 Lis 2016