KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi ogólnobudowlane (341)

Budowa domów drewnianych****

Naturtech, to uznana marka, której główną działalnością jest budowa domów drewnianych. Na przestrzeni lat zrealizowała wiele zleceń, a jej domy z bala można podziwiać w całym kraju. Poza wznoszeniem nowych budynków, w palecie usług znajduje się także remont domów drewnianych. Firma podejmuje się dużych zleceń na domy z bali całoroczne, a także mniejszych na domki letniskowe i wiele innych.

http://naturtech.eu/ - 27 Wrz 2018

Budowa domów Gdańsk, Gdynia. Budowa domu pod klucz - Lider****

Budujemy Mega Chaty jako przedsiębiorstwo z bogatym doświadczeniem. Wykonaliśmy kilka poważnych zleceń, z których wywiązaliśmy się wzorowo. Już od 5 lat gwarantujemy naszym klientom wysoką jakość w zakresie remontów i budownictwa ogólnego.

http://megachaty.pl/ - 5 Lut 2013

Budowa domów jednorodzinnych, ogrodzenia PRO-BUD****

PRO-BUD Budowę domu zostaw profesjonalistom Świadczymy usługi budowlane z zakresie budowy domów jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz innych obiektów. Nie jesteśmy nowo powstałą firmą, posiadamy ponad 30 letnie doświadczenie w branży budowlanej, zdobywaliśmy je w kraju jak i za granicą. Posiadamy odpowiedni sprzęt, dzięki czemu możemy zagwarantować nasze usługi na wysokim poziomie. Doradzamy w doborze materiałów, zmianach w projekcie, oraz wielu innych. Budujemy tradycyjnie z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości. Posiadamy zaprzyjaźnione hurtownie budowlane, dzięki czemu mamy dostęp do tańszego materiału budowlanego. Możemy zapewnić swojego kierownika budowy. Jeśli maja Państwo jakieś pytania na wszystkie chętnie odpowiem. Zajmujemy się także budową ogrodzeń, montujemy wszystkie dostępne na rynku ogrodzenia. Na zamówienie wykonujemy bramy przesuwne, skrzydłowe, furtki, przęsła. Wykonujemy ogrodzenia nowoczesne.

http://www.probud-domy.pl/ - 8 Sty 2014

Budowa domów jednorodzinnych Wrocław****

Firma ogolnobudowlana Averd Budownictwo oferuje kompleksowe usługi budowlane na terenie Wrocławia oraz Dolnegoslaska. Glownym profilem dzialalnosci firmy Averd jest budowa domów jednorodzinnych pod klucz lub w stanie surowym otwartym. Averd Budownictwo wykonuje takze usługi takie jak: roboty ziemne, usługi murarskie, usługi ciesielskie, usługi dekarskie, wykonywanie zelbetowych elementów budynku.

http://www.averd.pl/ - 12 Paź 2010

Budowa domów od podstaw - El-dom****

Kompleksowe usługi budowlane, od ocieplania kamienic i mieszkań, przez remonty tychże kamienic i mieszkań i budowę konstrukcji dachowych. Dodatkowo w ofercie są usługi brukarskie które wykończą i podkreślą remont kamienicy.

http://el-dom.pl/ - 8 Sty 2014

Budowa domów S3-BUD****

Świadczymy usługi ogólnobudowlane głównie na terenie Katowic, a także innych miast Śląska. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowaniu domów. Dysponujemy doświadczoną ekipę pracowników w postaci cieśli, dekarzy, zbrojarzy i murarzy. Na stronie znajdą Państwo nasze przykładowe realizacje i projekty domów.

http://s3-bud.pl/ - 21 Lip 2015

Budownictwo modułowe****

Firma DMDmodular specjalizuje się w budownictwie modułowym opartym o konstrukcje stalowe. Oferujemy generalne wykonawstwo inwestycji budowlanych. Kompleksową usługę, od przygotowania projektu, poprzez produkcję i transport modułów, po montaż budynków w standardzie „pod klucz” na placu budowy. Posiadamy wiele rozwiązań modułowych dla klientów biznesowych i inwestorów indywidualnych. Budujemy hotele, obiekty gastronomiczne, medyczne, szkoły przedszkola, jak również inne budynki usługowe i mieszkalne, również jednorodzinne domy modułowe. Specjalizujemy się w budowie hoteli, wszystkie standardy (1*-5*****). Nieustanne doskonalimy oferowane przez nas usługi i opracowujemy nowe rozwiązania, pozwalające na tworzenie wysokiej klasy obiektów modułowych przy jednoczesnym obniżaniu kosztów. Posiadamy zakład produkcyjny W Skawinie k. Krakowa, który zajmuje ok. 2,5 ha, z tego 11,5 tys. mkw. to nowoczesne i w pełni wyposażone zakłady produkcyjne.

http://dmdmodular.com/ - 31 Sie 2018

Budynki z płyt warstwowych, pawilony handlowe producent****

Redcom jest producentem i dostawcą budynków w konstrukcji stalowej z obudową z płyt warstwowych. Projektujemy , a także produkujemy takie produkty jak:pawilony handlowe, kontenery socjalne, kioski handlowe, portiernie oraz wszelkiego rodzaju hale - poczynając od komór chłodniczych, poprzez małe hale, kończąc na dużych halach produkcyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

http://www.redcomltd.pl/ - 28 Lip 2014

BUIILDER Technika Diamentowa NAJTANIEJ!!!****

GWARANTUJEMY BEZKONKURENCYJNĄ CENĘ NA RYNKU ZAUFAJ PROFESJONALISTOM Nasza oferta: cięcie betonu, wiercenie otworów w żelbecie, kucie betonu, wzmacnianie konstrukcji budowlanych taśmy i maty węglowe, frezowanie betonu, naprawa betonu, iniekcje ciśnieniowe, wklejanie kotew chemicznych

http://www.buiilder.pl/ - 2 Maj 2017

Charakterystyka Energetyczna Budynku - CEB****

Firma CEB.COM.PL zajmuje się stratami energetycznymi w budynkach które to są przedstawiane się w takich dokumentach jak: świadectwa charakterystyki energetycznej, audytu energetycznego a dla projektów budowlanych w postaci projektowanej charakterystyki energetycznej. Dodatkowo wykonujemy termografię czyli badania termowizyjne za pomocą profesjonalnych kamer termowizyjnych firmy FLIR.

http://www.ceb.com.pl/ - 11 Gru 2015