KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi ogólnobudowlane (322)

DĘBOWSKI ZAKŁAD USŁUG BUDOWLANYCH SP.J. OŚWIĘCIM dębowski****

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Zakład Usług Budowlanych Dębowski z Oświęcimia. Od 1988 roku oferujemy Państwu usługi brukarskie, drogowe, odwodnieniowe z budową kanalizacji deszczowej. Wykonujemy także ogrodzenia. Budujemy i modernizujemy drogi, parkingi, chodniki i podjazdy. Uzyskujemy je z betonowej kostki brukowej, granitu, kamienia, klinkieru oraz innych artykułów. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów. Jesteśmy zaopatrzeni w fachowy sprzęt, jaki usprawnia i udoskonala naszą pracę. Posiadamy referencje od zadowolonych klientów. Zakład nasz ma certyfikat firmy LIBET i jest autoryzowanym wykonawcą tego producenta. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego. Pełna propozycja opublikowana jest na naszej stronie internetowej.

http://zubdebowski.pl/ - 21 Sty 2014

Dla Każdego****

Remonty dla Każdego od A do Z - usługi remontowe, małe i duże remonty mieszkań, przebudowy a także budowa nowych domów. Główne usługi to budowa domów, Wykończenia wnętrz, instalacje hydrauliczne, instalacje elektryczne, projektowanie oraz kosztorysy budowlane. Firma budowlana zaprasza - remonty Gdynia, wykończenia wnętrz Gdańsk, Sopot, trójmiasto i okolice.

http://remontydlakazdego.pl/ - 11 Paź 2017

Docieplenia Częstochowa, Elewacje - ŁUK-BUD Wojciech Wieczor****

Firma ŁUK-BUD dociepla budynki i wykonuje elewacje na terenie Częstochowy i pobliskich miejscowości.Wiele lat doświadczenia sprawia, że firma jest w stanie wykonywać swoje usługi fachowo zachowując najwyższe standardy i jakość.

http://neofirmy.net/docieplenia,docieplenia-czestochowa-luk-bud-,redziny,slaskie-736.html - 5 Cze 2014

DOCIEPLENIA KRAKÓW | www.docieplenia-krakow.com****

P.P.H.U. "LUX-DOM" Docieplenia poddaszy Kraków i okolice tel. +48 884 380 636

http://www.docieplenia-krakow.com/ - 27 Mar 2013

Domy całoroczne z bali****

Dlaczego domy całoroczne z bali są coraz bardziej popularne? Odpowiedzi jest kilka. Przede wszystkim warunkuje to cena, która jest niższa od tradycyjnie murowanych budynków. Co warte podkreślenia, budowa domów drewnianych przebiega zdecydowanie szybciej, ponieważ pomijane są tutaj tzw. etapy mokre, a więc czas niezbędny na wiązanie betonu. Okazuje się też, że domy z drewna są tak samo funkcjonalne, a posiadają kilka cech, których inne budynki nie mają. Drewno tworzy mikroklimat, który nie występuje przy budownictwie murowanym. Z kolei domy drewniane z bali są długowieczne, pod warunkiem zastosowania właściwego budulca o odpowiednich parametrach. To jednak zmartwienie wykonawcy, którego zatrudnimy do budowy naszego domu.

http://www.drewniane-domy.com/ - 3 Mar 2017

Domy energooszczędne szkieletowe - domyszkieletowe24.pl****

Produkcja prefabrykowanych konstrukcji drewnianych i budowa domów szkieletowych. Prefabrykowane energooszczędne domy w technologii szkieletowej. Nowoczesna technologia, ekonomiczne rozwiązania.

http://www.domyszkieletowe24.pl/ - 25 Sty 2016

Domy z bali****

Firma zajmuje się wykonywaniem domów z bali drewnianych. Usługi są oferowane na terenie całego kraju. Firma \"Zubek\" oferuje także wszelkie prace remontowo-budowlane z użyciem drewna.

http://www.domyzbali-zubek.pl/ - 31 Maj 2012

DSystem okna aluminiowe Stargard****

DSystem ze Stargardu Szczecińskiego jest firmą rodzinną specjalizującą się od 1995 roku w sprzedaży oraz autoryzowanym montaż okien, bram oraz rolet zewnętrznych i wewnętrznych. Współpracujemy z renomowany producentami stolarki okiennej i drzwiowej, między innymi z firmą Petecki i DK-PROF. Polecamy terminowe wykonanie usług przez najlepszych fachowców. Poznaj naszą ofertę i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów. Działamy na obszarze województwa zachodniopomorskiego. Szczegóły naszej atrakcyjnej propozycji mieszczą się na stronie internetowej. Zachęcamy do jej odwiedzenia!

http://okna-dsystem.com.pl/ - 18 Lut 2016

EDF Ekoserwis - stabilizacja gruntu, spoiwa hydrauliczne, mieszanka betonowa****

Przedsiębiorstwo produkcyjno - handlowo - usługowe. Specjalizują się w zagospodarowaniu ubocznych produktów spalania. Proponują między innymi beton architektoniczny i chudy, a także spoiwa hydrauliczne. EDF Ekoserwis zajmuje się również stabilizacją gruntu.

http://www.edfekoserwis.pl/ - 11 Lip 2015

EFEKT- ekspertyzy techniczno-budowlane****

Biuro Konstrukcyjno-Budowlane EFEKT z siedzibą w Tychach działa na rynku od 2002 roku. Od początku specjalizuje się w planowaniu konstrukcji budowlanych i inżynierskich, w obszarze konstrukcji stalowych, żelbetowych, drewnianych. Kompetentny zespół inżynierski, zaopatrzony w najnowszy sprzęt i oprogramowanie wspierające projektowanie, ma na swoim koncie wiele z powodzeniem ukończonych projektów zawierających obiekty: przemysłowe, magazynowe, handlowe, usługowe, użyteczności publicznej, mieszkaniowe dla inwestorów polskich i zagranicznych. Charakterystyczne dla firmy są niezawodne rozwiązania konstrukcyjne, optymalizowane pod względem ekonomicznym już w fazie projektowania. Kontakt z Biurem Konstrukcyjno-Budowlanym EFEKT możliwy jest poprzez formularz kontaktowy oraz numery telefonów znajdujące się na stronie internetowej:

http://www.bkbefekt.com.pl/ - 5 Lut 2013