KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi ogólnobudowlane (341)

Domy z bali****

Firma zajmuje się wykonywaniem domów z bali drewnianych. Usługi są oferowane na terenie całego kraju. Firma \"Zubek\" oferuje także wszelkie prace remontowo-budowlane z użyciem drewna.

http://www.domyzbali-zubek.pl/ - 31 Maj 2012

DSystem okna aluminiowe Stargard****

DSystem ze Stargardu Szczecińskiego jest firmą rodzinną specjalizującą się od 1995 roku w sprzedaży oraz autoryzowanym montaż okien, bram oraz rolet zewnętrznych i wewnętrznych. Współpracujemy z renomowany producentami stolarki okiennej i drzwiowej, między innymi z firmą Petecki i DK-PROF. Polecamy terminowe wykonanie usług przez najlepszych fachowców. Poznaj naszą ofertę i dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów. Działamy na obszarze województwa zachodniopomorskiego. Szczegóły naszej atrakcyjnej propozycji mieszczą się na stronie internetowej. Zachęcamy do jej odwiedzenia!

http://okna-dsystem.com.pl/ - 18 Lut 2016

EDF Ekoserwis - stabilizacja gruntu, spoiwa hydrauliczne, mieszanka betonowa****

Przedsiębiorstwo produkcyjno - handlowo - usługowe. Specjalizują się w zagospodarowaniu ubocznych produktów spalania. Proponują między innymi beton architektoniczny i chudy, a także spoiwa hydrauliczne. EDF Ekoserwis zajmuje się również stabilizacją gruntu.

http://www.edfekoserwis.pl/ - 11 Lip 2015

EFEKT- ekspertyzy techniczno-budowlane****

Biuro Konstrukcyjno-Budowlane EFEKT z siedzibą w Tychach działa na rynku od 2002 roku. Od początku specjalizuje się w planowaniu konstrukcji budowlanych i inżynierskich, w obszarze konstrukcji stalowych, żelbetowych, drewnianych. Kompetentny zespół inżynierski, zaopatrzony w najnowszy sprzęt i oprogramowanie wspierające projektowanie, ma na swoim koncie wiele z powodzeniem ukończonych projektów zawierających obiekty: przemysłowe, magazynowe, handlowe, usługowe, użyteczności publicznej, mieszkaniowe dla inwestorów polskich i zagranicznych. Charakterystyczne dla firmy są niezawodne rozwiązania konstrukcyjne, optymalizowane pod względem ekonomicznym już w fazie projektowania. Kontakt z Biurem Konstrukcyjno-Budowlanym EFEKT możliwy jest poprzez formularz kontaktowy oraz numery telefonów znajdujące się na stronie internetowej:

http://www.bkbefekt.com.pl/ - 5 Lut 2013

EKO-PALIWO wymiana zbiorników****

Prezentujemy Państwu rozbudowaną propozycję przygotowaną przez firmę EKO- PALIWO. Główne biuro naszej firmy mieści się w Warszawie, ale docieramy ze swoimi usługami na teren całego kraju. Oferujemy prace modernizacyjne i serwisowe stacji benzynowych. Duże doświadczenie zgromadzone w ciągu lat pracy i w trakcie realizacji wielu podobnych zadań pozwala nam pracować sprawnie i dokładnie, z zachowaniem najwyższych standardów wykonywanej usługi. Nasz profesjonalizm potwierdzają mnogie zgromadzone przez nas certyfikaty oraz uprawnienia. mamy możliwość również zamontować albo przeprowadzić kontrole szczelności zbiorników paliwowych. W celu zdobycia dokładniejszych wiadomości o naszym przedsiębiorstwie i proponowanych przez nas usługach, zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://www.eko-paliwo.com.pl/ - 7 Wrz 2013

Elewacje z cegły kinkierowej****

Piękne elewacje z cegły kinkierowej oferowane przez Klinkier Dom. Wykonawcą elewacji budynków z klinkieru. Realizujemy elewacje z cegły klinkierowej rozbiórkowej, maszynowej i formowanej ręcznie.

http://klinkierdom.com/ - 18 Sty 2017

El-Mis - wynajem minikoparki****

Firma El-Mis świadczy usługi budowlane na terenie Łodzi i okolic: Pabianic, Konstantynowa, Zgierza, Aleksandrowa, Strykowa oraz Łasku. Przedsiębiorstwo wynajmuje również minikoparki do wykopów.

http://www.el-mis.net.pl/ - 19 Kwi 2017

E-master - nagrzewnice elektryczne i osuszacze powietrza Master****

Firma przedstawia wyjątkowo atrakcyjną ofertę, na pierwszej klasy elektryczne oraz olejowe nagrzewnice i budowlane osuszacze powietrza marki Master.

http://www.e-master.pl/ - 10 Lis 2015

Emsibud - Remonty od A do Z****

Kompleksowe remonty w Warszawie i okolicach. Podwieszanie sufitów, malowanie, nietypowa zabudowa, metamorfoza wnętrza, układanie podłóg, skręcanie mebli. Dla nas nie ma problemu nie do rozwiązania!

http://emsibud.pl/ - 31 Maj 2018

ERGER wylewki Kraków****

Firma Erger z Wieliczki zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług remontowo-budowlanych. Zajmujemy się wykonawstwem systemów hydroizolacyjnych oraz posadzek przemysłowych, wykonywaniem wylewek cementowych oraz izolacji podposadzkowych a także pracami wykończeniowymi balkonów i tarasów oraz zabezpieczaniem ich przed wilgocią czy wodą. Do współpracy zapraszamy chętnych klientów z całej Polski. Gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług, konkurencyjne ceny oraz terminową realizację zleceń. Więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

http://www.erger.pl/ - 16 Wrz 2016