KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi ogólnobudowlane (322)

Firma Budowlano-Remontowa 'Everest'****

Na stronie: informacje o firmie, organizacji, polityce jakości, ofercie i realizacjach.

http://www.fbrh-everest.com.pl/ - 15 Maj 2006

Firma Handlowo-Budowlana "Skalski"****

Na stronie informacje o firmie, oferta, referencje,nagrody i wyróżnienia.Strona dostępna w trzech wersjach językowych.

http://www.skalski.com.pl/ - 10 Sie 2001

FLIZ- MAX Kraków CIĘCIE PŁYTEK, SZLIFOWANIE PŁYTEK, WIERCENIE OTWORÓW****

Cięcie i obróbka płytek ceramicznych i grsowych- tanio, szybko, profesjonalnie. Oferujemy usługi; cięcie płytek, wiercenie otworów, frezowanie i wyoblanie gresu, ukosowanie płytek, docinanie cokołów, frezowanie kątków 45 stopni, frezowanie zaboleń cokołów. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie cięcia wodnego płytek oraz obróbki różnego rodzaju płytek. Współpracujemy zarówno z firmami jak i przyjmujemy drobne zlecenia od osób fizycznych. Zlecenia wykonujemy na profesjonalnym i wyspecjalizowanym sprzęcie. Prace realizowane są z wykorzystaniem profesjonalnych tarcz diamentowych, specjalistycznych frezów oraz otwornic, chłodzonych wodą. Efektem wykorzystania tego typu maszyn daje nam gwarancję uzyskania idealnej krawędzi obrabianego materiału. Przyjmujemy zlecenia z Krakowa i okolic: Węgrzce, Bibice, Zielonki, Boleń, Giebułtów, Michałowice, Wola Radziszowska, Kalwaria, Wieliczka, Skawina. Posiadamy dwa punkty odbioru obrabianego materiału: Węgrzce, Wola Radziszowska.

http://dlaglazurnika.pl/ - 9 Kwi 2016

Flizrem firma remontowo-wykończeniowa****

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych usługach remontowych i wykończeniowych wewnątrz budynków, a w szczególności: flizowaniem łazienek, układaniem paneli ściennych i podłogowych, sufitami podwieszanymi i ściankami działowymi, usługami malarskimi, gładziami gipsowymi, układaniem glazury i terakoty.

http://www.flizrem.republika.pl/ - 14 Lip 2008

Geologia inżynierska w mieście Wrocław ze specjalistami firmy Geogrunt.****

Każda osoba, która planuje budowę domu lub innego obiektu w tym przede wszystkim wszystkie budynki mieszkalne wielokondygnacyjne musi wcześniej zadbać o dokładną analizę geologiczną gruntu. Geogrunt to firma, która wykona dla Państwa wszystkie niezbędne badania geologiczne, hydrogeologiczne, zbadamy poziom wód gruntowych oraz poziomy zanieczyszczenia metalami ciężkimi. Te i i inne działania umożliwią dostosowanie projektu budynku do jakości gruntu. Odpowiednie rozłożenie nacisków jest niezbędne do zachowania stabilności obiektu. Zapraszamy.

http://www.geologwroclaw.pl/ - 5 Maj 2014

GRABINEX kostka granitowa****

Mająca swoją siedzibę w Strzegomiu firma Grabinex zaprasza Państwa do skorzystania ze swojej atrakcyjnej oferty. Na rynku działamy już od 1996 roku. Jesteśmy profesjonalną oraz doświadczoną firmą specjalizującą się w wydobyciu i obróbce granitu. Oferujemy Państwu najwyższej jakości bloki granitowe, które przeznaczone są do dalszej obróbki, kostkę granitową oraz brukową, krawężniki, oporniki, kamień murowy i ogrodowy, płyty posadzkowe, chodnikowe i fasadowe czy też parapety. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się najwyższą trwałością i solidnością. Zapraszamy na naszą witrynę, gdzie zamieściliśmy więcej informacji.

http://www.grabinex.pl/ - 21 Paź 2016

GRALBUD Firma budowlana remontowa****

GRALBUD Group to firma budowlana, remontowa oraz hurtownia materiałów budowlanych znajdująca się w Szczecinie. Budujemy domy pod klucz, oferujemy kompleksowe remonty domów, mieszkań, obiektów oraz lokali usługowych.

http://www.gral-bud.pl/ - 13 Lip 2017

Green Collective - budowa domów****

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą płyt fundamentowych, ale i budową domów. Green Collective realizuje zlecenia na obiekty energooszczędne oraz pasywne.

http://www.plytyfundamentowe.poznan.pl/ - 22 Kwi 2017

Gryfstone****

Na stronie internetowej przedstawiono ofertę szczecińskiej firmy Gryfstone, posiadającej w asortymencie materiały m.in. producenta Polbruk. Polecane są między innymi kostki granitowe i brukowe, kamienie i otaczaki. Ponadto w sprzedaży znajdują się płyty i deski tarasowe, gabiony oraz ogrodzenia.

http://gryfstone.pl/ - 18 Paź 2017

Http://www.zlecenia-budownictwo.pl/zlecenia-budowlane/****

Zlecenia budowlane dla firm.

http://www.zlecenia-budownictwo.pl/zlecenia-budowlane/ - 25 Gru 2013