KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi ogólnobudowlane (341)

Family House - osiedle w Czapurach. Poznań****

Rodzinne przedsiebiorstwo zajmujace się budową obiektów indywidualnych oraz osiedli. Stosując sprawdzone materiały i rozwiązania techniczne, wielką wagę przywiązuje do funkcjonalności i wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom architektury.

http://www.familyhouse.pl/ - 30 Mar 2006

FHU PEPE Meble na wymiar Remonty Wykończenia wnętrz****

Solidne wykonanie. Terminowość zleceń. Wieloletnie doświadczenie. Zobacz ciekawe pomysły - aranżacje - wykończenia, które realizuję po przystępnej cenie.

http://www.pepeuslugi.pl/ - 3 Wrz 2013

Firma budowlana****

Raieurobud jest firmą rodzinną i posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej realizacji projektów budowlanych małych i dużych. Oferujemy usługi budowlane: budowa domów jednorodzinnych na zlecenie, wykończenia mieszkań, aranżacja wnętrz, remonty mieszkań oraz podwykonawstwo dla deweloperów. Nasze podejście do wykonywania zleceń powoduje, że wykonujemy je szybko i terminowo. Posiadamy własny park maszyn i sprzętu budowlanego w odpowiedniej ilości oraz posiadamy zespół własnych fachowców wszystkich specjalności. To pozwala na wykonywanie pracy na wysokim poziomie i bez opóźnień. Również mamy możliwość budowy większych obiektów jako generalny wykonwaca. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania zleconych prac. Pełna oferta jest na naszej stronie. Wejdź i sprawdź.

http://raieurobud.com/ - 2 Paź 2018

Firma budowlana - BDS Budownictwo****

Realizacja inwestycji budowlanych, projektowanie i generalne wykonawstwo obiektów.

http://bds-budownictwo.pl/ - 25 Maj 2017

Firma budowlana - specjalistyczne usługi remontowe i wykończeniowe.****

Nowoczesny serwis gdzie możesz uzyskać dostęp do specjalistycznych usług budowlanych. Serwis skupia firmy działające w branży od lat, posiadające bogate doświadczenie w realizacjach projektów i zajmujące się niszowymi usługami budowlanymi.

http://www.specjalisci-budowlani.pl/ - 12 Lis 2014

Firma budowlana PRIBO-EPB****

Strona firmy budowlanej PRIBO EPB z Ełku, która prezentuje zrealizowane projekty.

http://www.elknet.pl/pribo-epb/ - 14 Sty 2002

Firma Budowlano-Remontowa 'Everest'****

Na stronie: informacje o firmie, organizacji, polityce jakości, ofercie i realizacjach.

http://www.fbrh-everest.com.pl/ - 15 Maj 2006

Firma Handlowo-Budowlana "Skalski"****

Na stronie informacje o firmie, oferta, referencje,nagrody i wyróżnienia.Strona dostępna w trzech wersjach językowych.

http://www.skalski.com.pl/ - 10 Sie 2001

FLIZ- MAX Kraków CIĘCIE PŁYTEK, SZLIFOWANIE PŁYTEK, WIERCENIE OTWORÓW****

Cięcie i obróbka płytek ceramicznych i grsowych- tanio, szybko, profesjonalnie. Oferujemy usługi; cięcie płytek, wiercenie otworów, frezowanie i wyoblanie gresu, ukosowanie płytek, docinanie cokołów, frezowanie kątków 45 stopni, frezowanie zaboleń cokołów. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie cięcia wodnego płytek oraz obróbki różnego rodzaju płytek. Współpracujemy zarówno z firmami jak i przyjmujemy drobne zlecenia od osób fizycznych. Zlecenia wykonujemy na profesjonalnym i wyspecjalizowanym sprzęcie. Prace realizowane są z wykorzystaniem profesjonalnych tarcz diamentowych, specjalistycznych frezów oraz otwornic, chłodzonych wodą. Efektem wykorzystania tego typu maszyn daje nam gwarancję uzyskania idealnej krawędzi obrabianego materiału. Przyjmujemy zlecenia z Krakowa i okolic: Węgrzce, Bibice, Zielonki, Boleń, Giebułtów, Michałowice, Wola Radziszowska, Kalwaria, Wieliczka, Skawina. Posiadamy dwa punkty odbioru obrabianego materiału: Węgrzce, Wola Radziszowska.

http://dlaglazurnika.pl/ - 9 Kwi 2016

Flizrem firma remontowo-wykończeniowa****

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych usługach remontowych i wykończeniowych wewnątrz budynków, a w szczególności: flizowaniem łazienek, układaniem paneli ściennych i podłogowych, sufitami podwieszanymi i ściankami działowymi, usługami malarskimi, gładziami gipsowymi, układaniem glazury i terakoty.

http://www.flizrem.republika.pl/ - 14 Lip 2008