KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi ogólnobudowlane (331)

Firma budowlana - BDS Budownictwo****

Realizacja inwestycji budowlanych, projektowanie i generalne wykonawstwo obiektów.

http://bds-budownictwo.pl/ - 25 Maj 2017

Firma budowlana - specjalistyczne usługi remontowe i wykończeniowe.****

Nowoczesny serwis gdzie możesz uzyskać dostęp do specjalistycznych usług budowlanych. Serwis skupia firmy działające w branży od lat, posiadające bogate doświadczenie w realizacjach projektów i zajmujące się niszowymi usługami budowlanymi.

http://www.specjalisci-budowlani.pl/ - 12 Lis 2014

Firma budowlana PRIBO-EPB****

Strona firmy budowlanej PRIBO EPB z Ełku, która prezentuje zrealizowane projekty.

http://www.elknet.pl/pribo-epb/ - 14 Sty 2002

Firma Budowlano-Remontowa 'Everest'****

Na stronie: informacje o firmie, organizacji, polityce jakości, ofercie i realizacjach.

http://www.fbrh-everest.com.pl/ - 15 Maj 2006

Firma Handlowo-Budowlana "Skalski"****

Na stronie informacje o firmie, oferta, referencje,nagrody i wyróżnienia.Strona dostępna w trzech wersjach językowych.

http://www.skalski.com.pl/ - 10 Sie 2001

FLIZ- MAX Kraków CIĘCIE PŁYTEK, SZLIFOWANIE PŁYTEK, WIERCENIE OTWORÓW****

Cięcie i obróbka płytek ceramicznych i grsowych- tanio, szybko, profesjonalnie. Oferujemy usługi; cięcie płytek, wiercenie otworów, frezowanie i wyoblanie gresu, ukosowanie płytek, docinanie cokołów, frezowanie kątków 45 stopni, frezowanie zaboleń cokołów. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie cięcia wodnego płytek oraz obróbki różnego rodzaju płytek. Współpracujemy zarówno z firmami jak i przyjmujemy drobne zlecenia od osób fizycznych. Zlecenia wykonujemy na profesjonalnym i wyspecjalizowanym sprzęcie. Prace realizowane są z wykorzystaniem profesjonalnych tarcz diamentowych, specjalistycznych frezów oraz otwornic, chłodzonych wodą. Efektem wykorzystania tego typu maszyn daje nam gwarancję uzyskania idealnej krawędzi obrabianego materiału. Przyjmujemy zlecenia z Krakowa i okolic: Węgrzce, Bibice, Zielonki, Boleń, Giebułtów, Michałowice, Wola Radziszowska, Kalwaria, Wieliczka, Skawina. Posiadamy dwa punkty odbioru obrabianego materiału: Węgrzce, Wola Radziszowska.

http://dlaglazurnika.pl/ - 9 Kwi 2016

Flizrem firma remontowo-wykończeniowa****

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowych usługach remontowych i wykończeniowych wewnątrz budynków, a w szczególności: flizowaniem łazienek, układaniem paneli ściennych i podłogowych, sufitami podwieszanymi i ściankami działowymi, usługami malarskimi, gładziami gipsowymi, układaniem glazury i terakoty.

http://www.flizrem.republika.pl/ - 14 Lip 2008

Generalne Wykonawstwo Budowlane - Kompleksowe Realizacje Hal, Bloków, Budynków Usługowych i Innych****

Generalne Wykonawstwo Budowlane - kompleksowo realizujemy hale, obiekty magazynowe, wielorodzinne, handlowo-usługowe i inne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu każda realizowana przez nas inwestycja jest wykonana w profesjonalny sposób. Do każdej inwestycji podchodzimy w indywidualny sposób. Na życzenie klienta świadczymy również doradztwo związane z kwestiami formalnymi.

http://generalne-wykonawstwo.pl/ - 29 Maj 2018

Geologia inżynierska w mieście Wrocław ze specjalistami firmy Geogrunt.****

Każda osoba, która planuje budowę domu lub innego obiektu w tym przede wszystkim wszystkie budynki mieszkalne wielokondygnacyjne musi wcześniej zadbać o dokładną analizę geologiczną gruntu. Geogrunt to firma, która wykona dla Państwa wszystkie niezbędne badania geologiczne, hydrogeologiczne, zbadamy poziom wód gruntowych oraz poziomy zanieczyszczenia metalami ciężkimi. Te i i inne działania umożliwią dostosowanie projektu budynku do jakości gruntu. Odpowiednie rozłożenie nacisków jest niezbędne do zachowania stabilności obiektu. Zapraszamy.

http://www.geologwroclaw.pl/ - 5 Maj 2014

GRABINEX kostka granitowa****

Mająca swoją siedzibę w Strzegomiu firma Grabinex zaprasza Państwa do skorzystania ze swojej atrakcyjnej oferty. Na rynku działamy już od 1996 roku. Jesteśmy profesjonalną oraz doświadczoną firmą specjalizującą się w wydobyciu i obróbce granitu. Oferujemy Państwu najwyższej jakości bloki granitowe, które przeznaczone są do dalszej obróbki, kostkę granitową oraz brukową, krawężniki, oporniki, kamień murowy i ogrodowy, płyty posadzkowe, chodnikowe i fasadowe czy też parapety. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się najwyższą trwałością i solidnością. Zapraszamy na naszą witrynę, gdzie zamieściliśmy więcej informacji.

http://www.grabinex.pl/ - 21 Paź 2016