KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi ogólnobudowlane (341)

Generalne Wykonawstwo Budowlane - Kompleksowe Realizacje Hal, Bloków, Budynków Usługowych i Innych****

Generalne Wykonawstwo Budowlane - kompleksowo realizujemy hale, obiekty magazynowe, wielorodzinne, handlowo-usługowe i inne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu każda realizowana przez nas inwestycja jest wykonana w profesjonalny sposób. Do każdej inwestycji podchodzimy w indywidualny sposób. Na życzenie klienta świadczymy również doradztwo związane z kwestiami formalnymi.

http://generalne-wykonawstwo.pl/ - 29 Maj 2018

Geologia inżynierska w mieście Wrocław ze specjalistami firmy Geogrunt.****

Każda osoba, która planuje budowę domu lub innego obiektu w tym przede wszystkim wszystkie budynki mieszkalne wielokondygnacyjne musi wcześniej zadbać o dokładną analizę geologiczną gruntu. Geogrunt to firma, która wykona dla Państwa wszystkie niezbędne badania geologiczne, hydrogeologiczne, zbadamy poziom wód gruntowych oraz poziomy zanieczyszczenia metalami ciężkimi. Te i i inne działania umożliwią dostosowanie projektu budynku do jakości gruntu. Odpowiednie rozłożenie nacisków jest niezbędne do zachowania stabilności obiektu. Zapraszamy.

http://www.geologwroclaw.pl/ - 5 Maj 2014

GoldBud Staszewski - firma remontowa, wykończenia wnętrz, docieplenia****

Firma Gold-Bud swoją działalność skupia głównie na województwie śląskim oraz województwie małopolskim. Ich usługi można zatem zamówić z takich miejscowości jak Żywiec lub Bielsko Biała czy też Sucha Beskidzka. W swojej ofercie ma między innymi malowanie natryskowe, gładzie gipsowe, wykończenie wnętrz lub też inne zadania, związane z pracami remontowymi, włączając w to wykończenia wnętrz, które często są najbardziej czasochłonne. Firma Gold-Bud położy gładzie gipsowe, podwiesi sufity i pomoże w dociepleniu poddasza. Jej oferta je zatem naprawdę różnorodna, co sprawia, że każdy klient może mieć pewność, że jego oczekiwania będą stuprocentowo spełnione. Żywiec, Sucha Beskidzka, Ślemień, Jeleśnia, Bielsko-Biała, Oświęcim, Andrychów, Kęty, Wadowice

http://www.goldbud-staszewski.pl/ - 30 Paź 2018

GRABINEX kostka granitowa****

Mająca swoją siedzibę w Strzegomiu firma Grabinex zaprasza Państwa do skorzystania ze swojej atrakcyjnej oferty. Na rynku działamy już od 1996 roku. Jesteśmy profesjonalną oraz doświadczoną firmą specjalizującą się w wydobyciu i obróbce granitu. Oferujemy Państwu najwyższej jakości bloki granitowe, które przeznaczone są do dalszej obróbki, kostkę granitową oraz brukową, krawężniki, oporniki, kamień murowy i ogrodowy, płyty posadzkowe, chodnikowe i fasadowe czy też parapety. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się najwyższą trwałością i solidnością. Zapraszamy na naszą witrynę, gdzie zamieściliśmy więcej informacji.

http://www.grabinex.pl/ - 21 Paź 2016

GRALBUD Firma budowlana remontowa****

GRALBUD Group to firma budowlana, remontowa oraz hurtownia materiałów budowlanych znajdująca się w Szczecinie. Budujemy domy pod klucz, oferujemy kompleksowe remonty domów, mieszkań, obiektów oraz lokali usługowych.

http://www.gral-bud.pl/ - 13 Lip 2017

Green Collective - budowa domów****

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą płyt fundamentowych, ale i budową domów. Green Collective realizuje zlecenia na obiekty energooszczędne oraz pasywne.

http://www.plytyfundamentowe.poznan.pl/ - 22 Kwi 2017

Gryfstone****

Na stronie internetowej przedstawiono ofertę szczecińskiej firmy Gryfstone, posiadającej w asortymencie materiały m.in. producenta Polbruk. Polecane są między innymi kostki granitowe i brukowe, kamienie i otaczaki. Ponadto w sprzedaży znajdują się płyty i deski tarasowe, gabiony oraz ogrodzenia.

http://gryfstone.pl/ - 18 Paź 2017

Http://www.zlecenia-budownictwo.pl/zlecenia-budowlane/****

Zlecenia budowlane dla firm.

http://www.zlecenia-budownictwo.pl/zlecenia-budowlane/ - 25 Gru 2013

Hydroizolacja - firma Hydrostop****

Hydroizolacja to nasza specjalność. Zajmujemy się profesjonalnym uszczelnianiem i naprawą budynków. Uszczelnianie dylatacji też nie jest nam straszne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte zadowoleniem naszych klientów.

http://www.hydrostop3.pl/ - 9 Kwi 2016

InfraSkan****

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą firmy Infra Skan. Jesteśmy najlepszymi specjalistami od termowizji ,wycieków oraz doradztwa energetycznego. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie naszych klientów, dlatego też zatrudniamy jedynie najlepszych specjalistów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne pomiary i badania termowizyjne oraz wszystko co jest z nimi związane. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową www.infraskan.pl.

http://www.infraskan.pl/ - 11 Mar 2014