KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi ogólnobudowlane (342)

Inspektor nadzoru inwestorskiego - projekty budowlane Warszawa****

Pracownia Protom - ekspertyzy budowlane i ekspertyzy konstrukcyjne. Inspektor nadzoru inwestorskiego Warszawa - projekty posadzek przemysłowych, przeglądy budynków (wzmacnianie konstrukcji, obciążenia stropu), optymalizacja konstrukcji, projekt budowlany Warszawa - zapraszamy do poznania ofery

http://www.protom.waw.pl/ - 25 Sty 2014

Instalator s.c.****

Strona zawiera informacja dotyczące branży budowlanej. Firma zajmuje sie sprzedażą artykułów wykończeniowych.

http://www.instalator.przeworsk.pl/ - 22 Wrz 2005

Instal-Plast Serwis VIESSMANN zielona góra****

Instal-Plast to profesjonalna firma handlowo-usługowa, która działa w branży grzewczej i klimatyzacyjno-wentylacyjnej. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Zielonej Górze. Specjalizujemy się w sprzedaży urządzeń i systemów a także ich montażu, przeglądach czy też serwisie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. W naszej ofercie znaleźć można kotły gazowe, olejowe oraz ekologiczne, systemy wentylacji, technikę spalinowo-kominową oraz klimatyzatory wiodących producentów. W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych monterów i serwisantów. Więcej informacji na naszej stronie.

http://www.instal-plast.pl/ - 16 Gru 2016

Inwestycje budowlane Szczecin****

Przedsiębiorstwo budowlane Banach działające na terenie miast Szczecin i Police to szeroki zakres usług takich jak inwestycje budowlane oraz budowa domów w Szczecinie i Policach. Nasz kierownik budowy przeprowadza nadzór budowlany. W szerokiej ofercie przedsiębiorstwa budowlanego Banach znajduje się również klejenie taśm przenośnikowych oraz malowanie konstrukcji stalowej a także nadzór budowlany, piaskowanie na terenie Polic i Szczecina, prace ziemne, rozbiórki oraz wulkanizacja taśm przenośnikowych. Przedsiębiorstwo budowlane Banach zaprasza do skorzystania z szerokiego zakresu usług. Jeśli interesuje Cię budowa domów na terenie takich miast jak Police i Szczecin to skorzystaj z naszych usług - jeśli chodzi o inwestycje budowlane to posiadamy ogromne doświadczenie. Nasz kierownik budowy zapewni nadzór budowlany na najwyższym poziomie. Zachęcamy również do skorzystania z oferty na klejenie taśm przenośnikowych oraz malowanie konstrukcji stalowej a także piaskowanie i rozbiórki.

http://www.banach-szczecin.pl/ - 19 Wrz 2016

Izolacja dachu, hydroizolacja natryskowa, ocieplenie poddasza****

Purterm - termoizolacja i hydroizolacja natryskowa pianką poliuretanową która jest nanoszona poprzez natrysk wykonywany na budowie. Pianka poliuretanowa stosowana jako termoizolacja dachów, ocieplenie poddasza i budynków. Zapraszamy - natryskowa izolacja dachu, ocieplenie poddasza.

http://www.purterm.pl/ - 12 Maj 2011

Izolacja fundamentów, pozioma, pionowa, przeciwwilgociowa, tarasu****

Eurokalmatron świadczy usługi z zakreso usuwania wilgoci z obiektów: osuszanie budynków, osuszanie ścian, izolacja fundamentów i murów, izolacja pionowa oraz izolacja pozioma, iniekcja krystaliczna oraz różnego rodzaju izolacje przeciwwilgociowe. Zapraszamy - izolacja przeciwwilgociowa tarasu.

http://www.eurokalmatron.pl/ - 6 Lis 2012

JA-CK - Szamba betonowe****

Firma oferująca solidne szamba betonowe. Zbiorniki budowane przez JA-CK posiadają stalową konstrukcję i wytrzymają wiele lat użytkowania. Przedsiębiorstwo obsługuje klientów między innymi z Wołowa, Kamiennej Góry, Strzelina, Trzebnicy, Oleśnicy i wielu innych okolicznych miejscowości.

http://www.szambo.info.pl/ - 2 Paź 2015

JDG producent okien i drzwi PCV****

Firma JDG istnieje na rynku od 2003r. Od początku działalności kierowaliśmy się dbałością o wysoką jakość produkowanej stolarki PCV, estetykę wykonania i perfekcyjny montaż. Właśnie dzięki tym priorytetom szybko zdobyliśmy zaufanie klientów.

http://jdg.olsztyn.pl/ - 8 Sie 2006

"JEMAR" Jekiełek Marek****

Roboty ziemne, wyburzenia, niwelacje terenu, usługi koparko-ładowarką - to częściowy zakres usług firmy JEMAR z Pisarzowic. Firma posiada specjalistyczny sprzęt, w tym kruszarkę szczękową, nożyce kruszące oraz przesiewacz wibracyjny. Szczegóły na stronie internetowej.

http://www.jemar-pisarzowice.pl/ - 26 Maj 2018

Juliz - budowa energooszczędnych domów szkieletowych****

Firma oferująca profesjonalne usługi budowlane, zlokalizowana w Krakowie. Specjalizujemy się w montażu prefabrykowanych elementów, z których powstają energooszczędne domy szkieletowe.

http://juliz.pl/ - 20 Cze 2015