KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > usługi budowlane > usługi ogólnobudowlane (322)

Juliz - budowa energooszczędnych domów szkieletowych****

Firma oferująca profesjonalne usługi budowlane, zlokalizowana w Krakowie. Specjalizujemy się w montażu prefabrykowanych elementów, z których powstają energooszczędne domy szkieletowe.

http://juliz.pl/ - 20 Cze 2015

Kamieniastwo Nagrobki i Grobowce****

Wykonujemy Nagrobki i Grobowce najwyższej jakości nasze usługi świadczymy na terenie nowego sącz, małopolski , całego kraju. Wykonujemy nagrobki grobowce parapety blaty kuchenne blaty łazienkowe schody wejściowe .

http://www.zbkwojnarowski.pl/ - 10 Maj 2017

KAN Instalacja wody****

Firma KAN-therm z centralą w Białymstoku jest czołowym dostawcą systemów instalacyjnych. Dzięki przeszło 20-letniemu doświadczeniu ma rynku, grupa została liderem w swojej branży. Jest ona producentem specjalistycznych technik grzewczych oraz wodnych dla budownictwa. W jej propozycji znajdują się systemy grzewcze oraz chłodzące, a także systemy wody użytkowej. Dostępne są typy podłogowe, ścienne lub zewnętrzne. Do ich wyrobu używane są najwyższej klasy, solidne materiały, co zapewnia ich trwałość. Produkty spółki są eksportowane do krajów całego świata. Więcej o aktywności spółki dowiedzą się Państwo ze strony internetowej.

http://www.pl.kan-therm.com/ - 3 Mar 2016

KLIM-AIR - Serwis klimatyzacji Poznań****

Prowadzimy specjalistyczne usługi z zakresu montażu, serwisu oraz napraw klimatyzacji. Świadczymy również usługi rekuperacji oraz sprzedajemy wysokiej jakości klimatyzatory.

http://klim-air.pl/ - 21 Maj 2016

KLIMATYKA klimatyzacja Warszawa****

Firma KLIMATYKA gorąco zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Działamy na rynku od 2008 roku, a siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. Specjalizujemy się w tworzeniu projektów oraz montażu systemów wentylacji mechanicznej, klimatyzacji i automatyki przemysłowej dla przeróżnych branż. Grono naszych wykwalifikowanych pracowników posiada wszelkie niezbędne pozwolenia na wykonanie tego typu usług, a dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu gwarantują wysoką jakość usług.Poza tym gwarantujemy Państwu profesjonalne doradztwo techniczne oraz błyskawiczną pomoc w przypadku awarii. Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Szczegóły na witrynie WWW.

http://www.klimatyka.com.pl/ - 4 Mar 2016

Klinkier Dom - elewacje z cegły klinkierowej - Myślibórz****

Firma Klinkier Dom z Myśliborza wykonuje elewacje z cegły klinkierowej ręcznie formowanej, z klinkieru maszynowego, z cegły rozbiórkowej oraz inne usługi budowlane.

http://www.klinkierdom.pl/ - 16 Lut 2009

Kompleksowa budowa domu energooszczędnego - Abakon****

Firma Abakon zajmuje się profesjonalną, szybką i kompleksową budową domów energooszczędnych. Codziennością dla nas jest tworzenie oryginalnych, przemyślanych projektów oraz ich fachowa realizacja. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, starając się dostosować ofertę do potrzeb klientów. Więc jeśli szybka, tania i najlepsza budowa domu energooszczędnego - to tylko z Abakon!

http://www.abakon.com/ - 11 Wrz 2013

Kompleksowy usługi ziemne i budowlane****

Świadczymy usługi: rozbiórki obiektów budowlanych, wykopy pod inwestycję, kapitalne remonty obiektów budowlanych, mieszkania "pod klucz".

http://www.spurek.pl/ - 16 Mar 2016

Konbet - usługi budowlane i developerskie****

Zakład Budowlany Konbet specjalizuje się w generalnym wykonawstwie remontów, adaptacji pomieszczeń, jak również budowie od podstaw w oparciu o gotowe projekty budowlane. Zakres działalności firmy obejmuje także usługi developerskie.

http://www.konbet.pl/ - 24 Lis 2005

Koniec z partactwem !!! Profesjonale Remonty !!!****

Jeżeli mieszkasz na terenie Warszawy lub okolic i szukasz firmy, która rzetelnie odnowi, wyremontuje, zaaranżuje lub przebuduje Twoje mieszkanie, dom lub biuro ... Dobrze trafiłeś! Specjalizujemy się w pracach nieprzemysłowych, atrakcyjnych wizualnie. Szukamy klientów, którzy chcą \"czegoś innego\" i szukają wykonawcy, który wczuje się w ich oczekiwania. Zależy nam na osobach, które umieją docenić nasze starania.

http://remonty-pro.pl/ - 9 Sty 2009