KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > wystrój wnętrz (1 248)

GARDINIA****

Gardinia - markowe produkty dekoracji wnętrz: karnisze, szyny sufitowe, żaluzje, plissee, rolety materiałowe, winylowe, bambusowe, markizy, listwy i profile przypodłogowe, systemy regałowe.

http://www.gardinia.pl/ - 3 Lis 2004

53 Studio - Aneta Szpoton. Projektowanie wnętrz*****

Architekt wnętrz Aneta Szpoton. Pracownia Projektowa Bielsko-Biała. Projektuje oryginalne i funkcjonalne wnętrza charakteryzujące się ponadczasową estetyką. Zajmuje się aranżacją wnętrz domów, apartamentów, mieszkań, biur, kuchni. Wystrojem sklepów, gabinetów, stoisk targowych. Kompleksowe projektowanie i nadzór.

http://53studio.pl/ - 22 Lip 2010

Algum - fotele teatralne, audytoryjne, kinowe*****

Produkujemy fotele do sal kinowych, widowiskowych, teatralnych i audytoryjnych oraz krzesła stadionowe. Oferujemy fotele zarówno w segmentach jak i pojedynczo. Dowolnie modyfikujemy materiały oraz wymiary foteli. Realizujemy kompleksowe projekty zabudowy sal - pomiary, wykonanie prototypów oraz montaż.

http://www.algum.pl/ - 22 Maj 2006

Aranżacja i projektowanie wnętrz - ENTIVA Studio Pruszków, Warszawa*****

ENTIVA Studio oferuje projektowanie i aranżację wnętrz i ogrodów, projekty koncepcyjne i kompleksowe, wizualizacje 3D wnętrz i budynków, nadzór autorski, doradztwo przy wyborze mieszkania/domu, projekty całościowe lub częściowe (projekty łazienek, salonów, kuchni), zakupy z klientem. Oferta skierowana jest do mieszkańców Warszawy i okolic.

http://www.entivastudio.pl/ - 29 Wrz 2014

Aranżacja wnętrz | pinkmartini.pl*****

Pinkmartini oferuje aranżacje wnętrz dla każdego, a także projekty specjalnie przy budowie domu, lub przygotowania mieszkania pod sprzedaż i wynajem. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej Pinkmartini.pl.

http://pinkmartini.pl/ - 22 Sty 2013

Aranżacje wnętrz oraz wystrój wnętrz mieszkalnych i publicznych*****

Serwis informacyjny i usługowy z branży wnętrz. Usługi projektowania, wystrój wnętrz i aranżacja wnętrz. Analizy nieruchomości, konsultacje, projekty wnętrz, porady.

http://www.arsdeco.pl/ - 25 Lut 2008

Aranżacje wnętrz projekty wnętrz - Intellio designers - projektant wnętrz Kraków*****

Intellio designers to jedno z najbardziej kreatywnych biur aranżacji wnętrz na "projektowej" mapie Polski. Nasza firma to zespół profesjonalistów, którzy przenoszą marzenia, potrzeby i indywidualne preferencje Klientów w trójwymiarową rzeczywistość. Gwarantujemy, że usługi Intellio designers z nawiązką przekroczą Państwa oczekiwania Serdecznie zapraszam na indywidualne spotkanie w naszym biurze w Krakowie na Zakopiance

http://intellio.pl/ - 25 Sie 2015

Architekt, architektura, aranżacja wnętrz - mazowieckie*****

Architekt wnętrz Warszawa - kompleksowe i profesjonalne projektowanie sklepów oraz projektowanie wnętrz mieszkań i domów (salon, kuchnia, łazienka). Architekt wnętrz zaprasza - architektura wnętrz, projektowanie i aranżacja wnętrz Warszawa, woj. mazowieckie.

http://www.newagedesign.pl/ - 21 Lip 2009

Architektura wnętrz Kraków*****

GRID Studio Projektowe - kreatywne i profesjonalne wzornictwo przemysłowe, aranżacja, architektura wnętrz biurowych oraz projektowanie produktu.

http://www.grid.com.pl/ - 25 Maj 2011

Art Mebel Wrocław: Meble i krzesła biurowe oraz sklep internetowy.*****

W ofercie Art Mebel znajdują się meble i krzesła biurowe, meble konferencyjne, gabinetowe w okleinie naturalnej wiodących polskich producentów: FMKJ, Nowy Styl, Ayala, Drewsystem, Biuro i Meble, Italsystem i wielu innych.Atrakcyjne ceny producenta w sklepie internetowym z meblami i wysyłka Express Office w 3 dni. Posiadamy oddziały w Łodzi i we Wrocławiu. W ofercie także meble nietypowe w okleinie naturalnej, lady recepcyjne i fotele gabinetowe, meble hotelowe, krzesła kawiarniane.

http://www.artmebel-wroclaw.com/ - 5 Lip 2010