KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > wystrój wnętrz (1 209)

ArtStonex Kamieniarstwo budowlane****

Proponujemy kamień naturalny pod elewacje domu i wystrój wnętrza - panele z kamienia, płytki, schody, blaty, parapety z marmuru i granitu, a także architekturę ogrodową. Oferujemy ponad 150 rodzajów kamienia naturalnego w oryginalnych i modnych formach, kolorach i różnych wykończeniach powierzchni. Kamień obrabiamy ręcznie! Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48 32 266 72 92 oraz mailowego: biuro@artstonex.pl. Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej: artstonex.pl. Nasz nr NIP: 6440513994 oraz nr REGON:  273149466. Zapraszamy do odwiedzenia naszej profesjonalnej wystawy w siedzibie firmy przy ul. Orląt Lwowskich 52 w Sosnowcu.

http://www.artstonex.pl/ - 21 Mar 2017

Artystyczne Wnętrza - Teresa Zygmunt i Krzysztof Zygmunt. Grodzisk Mazowiecki****

Projektowanie i wykonawstwo. Malowanie artystyczne, stiuki, przecierki, struktury, tynki strukturalne i weneckie, ściany retro, pokoje dziecięce, obrazy gipsowe, sztukaterie, mozaiki - galeria zdjęć, cennik.

http://www.artystycznewnetrza.com/ - 31 Sty 2006

ASELAT - wnętrza. Warszawa****

Firma od 9 lat i zajmującą się kompleksowym wyposażaniem biur, banków, urzędów, przedsiębiorstw i instytucji. Zajmuje się projektowaniem wnętrz, wykonywaniem prac adaptacyjno-remontowych aż po dostawy mebli, wykładzin, oświetlenia i niezbędnego wyposażenia.

http://www.aselat.com.pl/ - 24 Sty 2006

Aston - Meble biurowe****

Firma Aston zajmuje się sprzedażą mebli od 2005 roku. Firma Aston posiada w swojej bogatej ofercie różne rodzaje mebli które znajdą zastosowanie w różnego rodzaju biurach. Meble biurowe firmy Aston cechują się wysoką jakością wykonania a także ciekawym wzornictwem które przykuje uwagę każdego.Po za meblami biurowymi, Firma Aston posiada również bardzo duży wybór mebli gabinetowych czy też mebli pracowniczych. W ofercie znaleźć również można krzesła, fotele czy meble metalowe. Firma Aston zaprasza wszystkie osoby mieszkające w okolicach Lublina, Zamościa czy też Biłgoraju do swojego sklepu w Biłgoraju właśnie.

http://www.meble-aston.pl/ - 4 Kwi 2011

ASZ Design - aranżacja wnętrz Wrocław****

ASZ Design działa we Wrocławiu w branży projektowanie i aranżacja wnętrz. Ponadto wykonujemy wykończenie mieszkań pod klucz. Z nami nie musisz się martwić o jakość wykonywanego projektu.

http://aszdesign.pl/ - 27 Wrz 2017

Atelier Marta Jesionowska - projektant wnętrz****

Strona internetowa zlokalizowanego w Bydgoszczy biura architekta. W Atelier projektujemy i aranżujemy wnętrza obiektów użytkowych.

http://www.mj-atelier.com/ - 29 Wrz 2016

Atlas - meble kuchenne. Nowy Tomyśl****

Atlas - meble kuchenne. Na stronie oferta oraz informacje o sieci sprzedaży.

http://www.atlas-kuchnie.com.pl/ - 10 Sty 2006

Atrium - Architektura Wnętrza Wyposażenie****

Prezentacja firmy Atrium zajmującej się produkcją elementów wyposażenia wnętrz. Oferta obejmuje różnego typu schody, balustrady i daszki.

http://www.atriumsystem.com.pl/ - 3 Sie 2004

AW - meble na wymiar. Opole****

Strona firmy "AW" - meble kuchenne, łazienkowe, do sklepów, restauracji, hoteli, banków, zabudowa młodzieżowa - wszystkie produkty zaprezentowane na zdjęciach.

http://www.aw.opole.pl/ - 11 Sty 2006

AWA - projektowanie wnętrz i budynków****

Pracownia architektoniczna AWA: reprezentacyjne wnętrza dla firm i instytucji, wnętrza domów i mieszkań, budynki mieszkalne, usługowe i biurowe, domy jednorodzinne.

http://www.awa.com.pl/ - 28 Lip 2004