KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > wystrój wnętrz (1 207)

Baobab - salony meblowe. Kraków****

Serwis Salonów Meblowych Baobab. Serwis zawiera pełną ofertę dostępnych w salonach mebli oraz usług tj. projektowanie wnętrz, zabudowy wnęk i inne. Na stronie można znaleźć również informacje o firmie, pełne dane teleadresowe czterech lokalizacji sklepów oraz mapkę dojazdu.

http://www.baobab.com.pl/ - 10 Sty 2006

Bartycka24****

Strona centrum handlowego materiałami budowlanymi.

http://www.bartycka24.pl/ - 25 Sty 2002

Bawal Furs - Dywany Chodniki Komplety Skóry. Białystok****

Głównym przedmiotem działalności firmy jest produkcja futrzaków wykonywanych techniką tkacką, wyłącznie z naturalnych skór owczych. W ofercie sprzedaży posiada również wyprawione dekoracyjne skóry owcze. Firma współpracuje z dużymi sieciami handlowymi i pojedyńczymi sklepami. Na stronie zamieszczono ofertę.

http://www.bawal.com.pl/ - 12 Sty 2006

Bbklighting.pl - lampy wiszące, lampy ogrodowe, kinkiety plafony****

BBK od szeregu lat produkuje lampy oświetleniowe zarówno w oprawach halogenowych jak i tradycyjnych. W okresie tym zdobyliśmy uznanie naszych odbiorców oraz liczną grupę dostawców z całej Europy

http://www.bbklighting.pl/ - 26 Kwi 2006

Belisimmo - wanny z hydromasażem****

BELISIMMO to znana firma, produkująca wanny z hydromasażem od wielu lat. W ofercie BELISIMMO znaleźć można wanny owalne, prostokątne, okrągłe, symetryczne i asymetryczne, a także wolnostojące i narożne.

http://www.wanny-z-hydromasazem.com.pl/ - 9 Kwi 2014

Bernatek Podłogi****

Firma Bernatek Podłogi to jeden z największych salonów sprzedaży w Warszawie jak i całej Polsce. W ofercie różnorodne parkiety i schody.

http://www.bernatek.pl/ - 8 Sty 2004

Beton architektoniczny****

Art Concreate producent płyt betonowych , elementów małej architektury oraz mebli z betonu. Duży wybór, doskonała jakoś produktów.

http://www.artconcreate.pl/ - 3 Lut 2015

Bimar - kasetonowe sufity podwieszane i napinane****

Przedsiębiorstwo zajmuje się montażem sufitów kasetonowych, napinanych i podwieszanych w obiektach użyteczności publicznej, biurach, lokalach handlowych oraz w domach prywatnych.

http://www.bimar-sufity.pl/ - 9 Cze 2014

Biuro projektowe - Studio Artino Szczecin i okolice****

Projektujemy biura, mieszkania pokazowe dla deweloperów, mieszkania oraz domy pod wynajem. Posiadamy solidne doświadczenie poparte udanymi realizacjami. Autorska pracownia zapewni Państwu najwyższą jakość usługi na każdym etapie współpracy.

http://www.studioartino.pl/ - 28 Lut 2018

Biuro projektowe Katowice****

Firma oferuje usługi z zakresu tworzenia projektów architektonicznych oraz projektów aranżacji wnętrz. W ramach świadczonych usług firma wykonuje projekty koncepcyjne oraz wykonawcze domów jednorodzinnych oraz budynków usługowych, przemysłowych i wielorodzinnych, projekty modernizacyjne istniejących już obiektów, inwentaryzacje budowlane oraz projekty aranżacji wnętrz domów, mieszkań, budynków usługowych i biurowych. Po pełną ofertę zapraszam na stronę internetową firmy.

http://oesarchitekci.com/ - 13 Cze 2015