KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > wystrój wnętrz (1 207)

B.J. Kuklińscy Studio Przyjaznego Wnętrza- Feng Shui, Architektura, Budownictwo****

B.J.Kuklińscy Studio Przyjaznego Wnętrza. Beata Kuklińska- konsultant Feng Shui. Konsultacje, projekty architektoniczne, realizacje. Artykuły, wykłady, forum dyskusyjne, ciekawe informacje na temat feng shui, radiestezji, itp.

http://www.kuklinscy.pl/ - 17 Cze 2005

Blog o dekoracji i aranżacji wnętrz****

Szukasz oryginalnych pomysłów na aranżację Twojego mieszkania? Sprawdź w naszym blogu - mamy dużo ciekawych propozycji na wystrój wnętrz. Ozdoby do kuchni, salonu, sypialni. Różne style i dodatki!

http://www.twojewnetrza.info/ - 24 Wrz 2010

BO Z nami buduje się łatwiej. Rzeszów, Tarnów****

Oferta obejmująca duży wybór płytek cermicznych, kabin natryskowych, materiałów budowlanych, stolarki budowlanej, systemów grzewczych, pokryć dachowych.

http://www.boz.pl/ - 6 Sty 2006

Boho Studio - projektowanie i aranżacja wnętrz****

Oferta warszawskiego biura Boho Studio. Doświadczony i ceniony architekt zajmuje się projektowaniem oraz aranżacją wnętrz.

http://www.bohostudio.pl/ - 12 Kwi 2016

Bomeb****

Strona firmy oferującej usługi w zakresie wyposażenia sal lekcyjnych i wykładowych, a także zagospodarowanie terenów zielonych i sprzątania pomieszczeń. Znajdziesz tu szczegóły oferty i dane teleadresowe firmy.

http://www.bomeb.krakow.pl/ - 22 Lut 2002

BOST - Technologie Podłogowe. Szczecin****

Firma przedstawia na łamach witryny gamę oferowanych produktów, propozycję współpracy w dziedzinie sprzedaży i montażu obiektowych wykładzin podłogowych, listę ważniejszych z dotyczas wykonanych zleceń.

http://www.bost.pl/ - 12 Sty 2006

BROS okna****

W okolicach Poznania odnajdziecie Państwo firmę Bros, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości okien PCV i ALU. Idealne okna, zapewniające komfort termiczny, ochronę przed hałasem połączone z stylistyką i wytrzymałością to właśnie produkty firmy Bros. Od 2000 r. zapewniamy klientom zadowolenie z wyboru naszych okien. Posiadamy najnowocześniejsze centrum produkcyjne wyposażone w najnowsze urządzenia oraz zatrudniamy najlepszych ekspertów, dla których każdy produkt to konsekwencja pasji, umiejętności i wiedzy o nowych technologiach. Do produkcji używamy tylko najlepszych materiałów renomowanych światowych firm. Zapraszamy do skorzystania z wiedzy i doświadczenia naszych ekip montażowych oraz pracowników technicznych, którzy zadbają o perfekcyjny dobór najlepszych dla Państwa rozwiązań. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie:

http://bros.poznan.pl/ - 10 Gru 2012

BTB Studio - Projektowanie wnętrz Kraków, Limanowa, Architekt wnętrz Kraków****

BTB Studio oferuje projektowanie wnętrz dla lokalnych oraz zdalnych klientów. Najbliższy kontakt z nami mają miasta: Limanowa, Kraków. Nasi Architekci są specjalistami w dziedzinie architektury wnętrz poprzez tworzenie fotorealistycznych wizualizacji 3D, zarówno wizualizacji wnętrz jak i budynków oraz przestrzeni publicznych. W naszych projektach kierujemy nie tylko estetycznym wykończeniem oraz detalem, ale przede wszystkim rozwiązaniami zapewniającymi dobrą funkcjonalność. Nasza firma Aranżuje pojedyncze wnętrza, jak i całe mieszkania oraz lokale komercyjne. Naszą firmę cechuje rzetelność i profesjonalizm. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

http://btbstudio.pl/ - 13 Mar 2014

BUDBER S.C. - kamienne blaty i posadzki****

Nasza firma jest producentem i dystrybutorem wyrobów z kamieni takich jak parapety, schody, blaty meblowe, obudowy kominków oraz posadzki. Na specjalne życzenia klientów wykonujemy również inne nietypowe zlecenia. Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszych usług.

http://budber.pl/ - 28 Sty 2011

Budoskop.pl****

Budoskop.pl to portal o tematyce budowlanej, na którym można zapoznać się z nowoczesnymi technologiami i rozwiązaniami w budownictwie czy porównać produkty różnych producentów. Ciekawe artykuły, przydatne porady dla architektów, inwestorów i osób myślących o budowie domu.

http://www.budoskop.pl/ - 25 Wrz 2013