KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > wystrój wnętrz (1 242)

Austroflamm - kominki, piece kominkowe*****

Firma oferuje kominki, piece kominkowe, wkłady kominkowe oraz akcesoria.

http://www.austroflamm.eu/ - 20 Lis 2006

Balustrady, schody Wrocław*****

DESIGN DOMAIN - oferuje szeroki wybór nowoczesnych projektów architektonicznych balustrad, schodów i konstrukcji szklanych. W ofercie schody metalowe - przemysłowe, wewnętrzne i zewnętrzne; balustrady i poręcze ze stali nierdzewnej, lakierowanej. Polecamy drzwi szklane przesuwne, ścianki i kabiny szklane, schody i balustrady. Wrocław, ul. Drzewieckiego 36/5

http://www.design-domain.eu/ - 15 Cze 2010

BAROK - kominki. Częstochowa*****

Firma BAROK z Częstochowy zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem kominków. Na stronie można znaleźć ofertę firmy wraz z opisem i zdjęciami, listy referencyjne.

http://www.kominki-barok.com.pl/ - 12 Sty 2006

Cięcie Strumieniem Wody - ECAD Zarębski & Wojtczak*****

Jesteśmy młodzi, kreatywni, posiadamy niezbędną wiedzę, doświadczenie oraz możliwości, aby realizować powierzone prace od powstania projektu po jego realizację. Mogą Państwo być pewni, że do każdego projektu podejdziemy z taką samą starannością, ponieważ w każdym stadium procesu nadzorujemy całą pracę i działamy tak jakbyśmy realizowali projekt dla siebie.

http://www.ecad.com.pl/ - 2 Mar 2009

Dobre Wnętrze*****

Strona miesięcznika adresowanego do wszystkich, którym zależy na funkcjonalnym i estetycznym kształtowania swego otoczenia. Na łamach witryny streszczenie aktualnego numeru , archiwum pisma , zapowiedzi , informacje o zespole redagującym Dobre Wnętrze oraz nowinki ze świata arichitektury i wystroju wnętrz.

http://www.dobrewnetrze.pl/ - 12 Gru 2001

DOM - budownictwo, nieruchomości*****

Na stronach poradnictwo budowlane tworzone przez niezależnych profesjonalistów. Wiele informacji o przepisach i umowach budowlanych, a także instalacje alarmowe, wykończenie wnętrz.

http://poradniki.dom.pl/ - 4 Lis 2001

Emebel - serwis branżowy. Rudna Mała*****

Emebel.pl - serwis informacyjny o branży meblarskiej, który zapewni Ci dostęp do informacji o krajowym i zagranicznym rynku meblarskim, szczegółowe raporty i analizy o rynku meblarskim w Polsce.

http://www.emebel.pl/ - 12 Sty 2006

Espes - ścianki działowe*****

Ścianki działowe, które proponujemy to doskonały sposób na zagospodarowanie każdej przestrzeni. Oferujemy najwyższej jakości francuski produkt. Zapewniamy profesjonalną - bezpłatną obsługę także w zakresie projektowania, transportu i montażu. W prezentacji znajdziesz przedstawienie projektów i produktów oraz dotychczasowych realizacji.

http://www.sciankidzialowe.com.pl/ - 8 Sty 2004

Forma Design Studio Aranżacji Wnętrz*****

Forma Design Studio Aranżacji Wnętrz. Kompleksowa aranżacja i realizacja wnętrz od projektu po realizacje. Lokale gastronomiczne, użytkowe, handlowe, mieszkania i domy. Na stronie prezentacja dotychczasowych realizacji.

http://www.formadesign.szczecin.pl/ - 10 Lut 2004

INTERBIURO*****

Wykładzina dywanowa w płytkach INTERFACE - HEUGA, podłoga techniczna INTERCELL, meble biurowe, meble gabinetowe, fotele, krzesła, ścianki działowe, projektowanie wnętrz biurowych... Na stronie zamieszczono szczegółową ofertę wraz z cennikiem.

http://www.ibiuro.pl/ - 14 Lip 2003