KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > wystrój wnętrz (1 242)

SORTIS - nawiewniki powietrza - montaż; sprzedaż*****

SORTIS - sprzedaż i profesjonalny montaż nawiewników powietrza w oknach, rolety międzyszybowe, sklep z nawiewnikami powietrza, nawietrzaki do okien, nawiewniki okienne. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym montażem nawiewników okiennych różnych typów. Świadczone przez nasz zespół usługi gwarantują profesjonalny montaż obejmujący dostawę, frezowanie precyzyjnych otworów w przylgach ościeżnicy i skrzydła okiennego zgodnie z zaleceniami producenta, oraz Instytutu Techniki Budowlanej, montaż nawiewnika oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

http://www.sortis.net.pl/ - 24 Sie 2010

Stolarnia*****

Zakład Stolarski Lam-Drew z siedzibą w Szczecinku specjalizuje się w produkcji stolarki budowlanej w tym: okien - zarówno PCV jak i drewnianych, drzwi, schodów, szaf, mebli. Zapewniamy kompleksową obsługę od pomiaru i doradztwa aż po montaż.

http://www.lamdrew.com.pl/ - 10 Sty 2008

Strojdom salon drzwi i okien*****

Oferujemy drzwi wewnętrzne, zewnętrzne, antywłamaniowe, oraz okna producentów polskich i zagranicznych.

http://www.drzwi-okna.com.pl/ - 25 Kwi 2005

Studio Formy - Aranżacje wnętrz Kraków, Projektowanie wnętrz*****

Studio Formy - Aranżacje wnętrz, Projektowanie wnętrz Kraków, architektura wnętrz. Biuro projektowe Kraków.

http://www.studio-formy.pl/ - 12 Gru 2007

Szafy Komodo*****

Posiadamy przeszło 20 letnie doświadczenie w produkcji mebli na wymiar. Projektujemy i produkujemy wszelkiego rodzaju szafy na wymiar. Wszystkie nasze meble wykonywane są na zamówienie. Nasz obszar działania to Warszawa i szerokie okolice.

http://www.szafy-komodo.waw.pl/ - 12 Maj 2015

TERMA PRIM*****

Usługi budowlane w pełnym zakresie wykonawstwa zewnętrznego, docieplenia, elewacje, prace z zakresu konserwatorsko-renowacyjnego, aranżacje, projektowanie i wykonawstwo wnętrz w oparciu o sprawdzone technologie, innowacyjne techniki z zastosowaniem materiałów i środków wiodących europejskich oraz krajowych producentów.

http://www.termaprim.com.pl/ - 9 Mar 2004

Wyposażenie Magazynów*****

Log System proponuje wyposażenie magazynów, warsztatów oraz hal. Firma oferuje szeroki asortyment w obszarze: wyposażenie warsztatowe, (regały metalowe, regały do archiwum, regały wspornikowe) oraz meble magazynowe i szafy (szafy bhp, szafy ubraniowe i szafki pracownicze). Opierając się na najwyższych standardach współczesnego biznesu i wysokiej jakości proponowanych przez Log System rozwiązań, firma gwarantuje satysfakcjonującą współpracę i realizację nawet najtrudniejszych projektów.

http://www.log-system.pl/ - 9 Sie 2010

Z.P. Meble Nawrocki. Bochnia*****

Strona producenta mebli biurowych, hotelowych, a także na zamówienie. Na stronie można znaleźć informacje o firmie oraz oferowanych meblach.

http://www.meblenawrocki.com.pl/ - 10 Sty 2006

1000lazienek.pl Projekty łazienek Końskie****

Sklep internetowy 1000lazienek.pl oferuje duży wybór płytek dla każdego pomieszczenia oraz projekty wnętrz cechujące się dużą elegancją i dopracowaniem każdego detalu. Na stronie można zapoznać się z przykładowymi projektami łazienek i kupić odpowiednie płytki, dzięki którym stworzenie nietuzinkowej propozycji pomieszczenia będzie bardzo proste.

http://1000lazienek.pl/ - 19 Wrz 2015

3D Interior Studio Projektowania Wnętrz****

Projektowanie wnętrz mieszkalnych i użyteczności publicznej w oparciu o fotorealistyczne wizualizacje. Projekty stanowią połączenie zasad estetyki, wiedzy projektanta i preferencji klienta. Projektujemy z pasją!

http://www.3dinterior.pl/ - 12 Paź 2012