KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > wystrój wnętrz (1 238)

Akcent. Warszawa****

Biuro oferujące projekty architektoniczne, urbanistyczne, wnętrz, zagospodarowania terenu, prowadzenie inwestycji budowlanych, opracowywanie materiałów studialnych, promocyjnych i marketingowych związanych z działalnością inwestycyjną oraz doradztwo. Na stronie szczegóły oferty i kontakt.

http://www.fpa.pl/ - 24 Sty 2006

Akcesoria do drzwi - INSPIRO****

Oferta naszej firmy oferuje drzwi zewnętrzne w wielu wariantach kolorystycznych oraz wzorniczych, a także akcesoria do nich. INSPIRO poleca między innymi zestaw antab prostokątnych. Zapraszamy na stronę internetową.

http://inspiro.online/ - 17 Sty 2018

Aleksandra Wieczorek ogrody - uroczysko****

Autorska pracownia architektury krajobrazu: projektowanie, zakładanie i konserwacja ogrodów, nawadnianie. Strona prezentuje usługi, projekty, nagrody, publikacje oraz dane kontaktowe.

http://www.ogrody-uroczysko.webpark.pl/ - 22 Kwi 2004

Alfa - sucha zabudowa, zabezpieczenia ppoż, gips-karton****

ALFA, Warszawa, woj. mazowieckie - usługi budowlane, aranżacje i wykończenia wnętrz. Firma oferuje sufity podwieszane, ścianki gipsowo-kartonowe, sufity mineralne. Zapraszamy - wykończenia wnętrz, sufity podwieszane, aranżacje wnętrz Warszawa i okolice.

http://www.alfa-staniewicz.pl/ - 23 Cze 2008

All Colors - materiały dekoracyjne do wnętrz****

Zapraszamy do odwiedzenia strony mieszalni farb All Colors. Udowodnimy Wam, że Wasze wnętrza mogą zyskać całkowicie nowe oblicze i to nie tylko za pomocą koloru. Jesteśmy dystrybutorem farm i materiałów dekoracyjnych do ścian, w tym tynków ozdobnych i strukturalnych.

http://allcolors.pl/ - 26 Kwi 2017

AltaMira architekt Tadeusz Mirek****

Galerie zdjęć i wizualizacji. Wnętrza zrealizowanych projektów autorskich:pub, dyskoteka, restauracja. Makiety i modele oraz plakaty.

http://www.tadeomirek.republika.pl/ - 14 Lis 2001

Alusystem Szczepański W. - ścianki działowe****

Oferujemy wysokiej jakości ścianki działowe biurowe. Wykonujemy konstrukcje, odznaczające się nieprzeciętną jakością. Ponadto charakteryzują się bardzo interesującym wyglądem. Wśród oferowanych rozwiązań dostępne są także wersje mobilne o podwyższonej funkcjonalności. Proponujemy ścianki szklane do każdego wnętrza.

http://www.scianki.com.pl/ - 29 Sie 2015

ALUX- konstrukcje aluminiowe dla budownictwa****

Firma produkuje: okna, drzwi, fasady aluminiowe, drzwi i okna ognioodporne aluminiowe

http://www.alux.com.pl/ - 8 Lut 2005

Amko Rolety - osłony okienne****

Firma działa już od 1993 roku. Amko Rolety zajmuje się produkcją, montażem oraz naprawą systemów osłonowych. W ofercie znajdują się m.in. żaluzje poziome i pionowe oraz moskitiery. Od początku działalności firma realizuje projekty dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

http://www.amkorolety.pl/ - 4 Lip 2017

Ampel****

Bezpośredni importer i dystrybutor wykładzin obiektowych pcv i dywanowych firmy Tarkett Sommer

http://www.ampel.com.pl/ - 7 Wrz 2000