KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > wystrój wnętrz (1 242)

Antexdom****

Firma Antexdom to dystrybutor drzwi i podłóg od najlepszych producentów. Na stronie internetowej znajdą Państwo m.in. deskę barlinecką, drzwi wewnętrzne i zewnętrzne, bramy garażowe, listwy przypodłogowe oraz panele odpowiednie do montażu na ogrzewaniu podłogowym. Na liście producentów tak rozpoznawalne marki, jak m.in. Wiśniowski, Asilo, Berry Aloc i wiele innych.

http://www.antexdom.com/ - 26 Maj 2018

APCUBE Architektura Wnętrz Agnieszka Pałkowska****

Pracownia APCUBE projektuje wnętrza prywatne i publiczne. Główny obszar naszej działalności to Gdańsk, Sopot i Gdynia, ale pracujemy również poza Trójmiastem.

http://apcube.pl/ - 23 Lis 2014

Aranżacja wnętrz mieszkań - Annainteriors.pl****

W ramach naszej oferty mogą Państwo znaleźć usługi projektowania aranżacji wnętrz powierzchni mieszkaniowych, użyteczności publicznej, wystawienniczych, biurowych. Zapraszamy!

http://www.annainteriors.pl/ - 30 Mar 2013

Aranżacja wnętrz Poznań, biuro architektoniczne Poznań****

Aranżacja wnętrz to zajęcie, które wymaga dużego zaangażowania, a także dotarcia do potrzeb klienta. Biuro architektoniczne z miasta Poznań wie, w jaki sposób sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom klientów. Wykonujemy również świadectwa energetyczne.

http://www.zespol-architektow.pl/ - 7 Mar 2014

Aranżacja wnętrz Wrocław****

Jesteśmy firmą, która na rynku istnieje od bardzo wielu lat i stale się rozwija. Nasza oferta jest bardzo szeroka i obejmuje projektowanie wnętrz różnego typu, jego urządzanie oraz przeprowadzanie realizacji projektów instalacyjnych i wykonawczych. Jesteśmy pewni, że jako projektant wnętrz we Wrocławiu nasza firma z całą pewnością poradzi sobie z każdym zadaniem nawet tym najbardziej wymagającym. Stosujemy najlepsze meble, a każde zlecenie realizujemy z najwyższą starannością bo zawsze staramy się dążyć do perfekcji.

http://artecubo.pl/ - 27 Wrz 2016

Aranżacje - dekorowanie, wykończenia, projektowanie wnętrz Kraków, Katowice****

Dominika Grabowska - profesjonalny projektant, dekorator, architekt wnętrz Kraków, Katowice. Dekorowanie i projektowanie wnętrz - aranżacja wnętrz mieszkalnych i komercyjnych. W ofercie także remonty i wykończenia wnętrz - ekipa remontowa, projektanci i architekcie wnętrz do Państwa dyspozycji w mieście Kraków i Katowice.

http://www.projektowaniewnetrz.krakow.pl/ - 10 Kwi 2015

Aranżacje Wnętrz - koncepcje, pomysły, zdjęcia****

Domowładni - to ciekawy serwis z bogatą galerią zdjęć z aranżacji mieszkań oraz domów mieszkalnych. W serwisie znajdziecie zdjęcia kuchni nowoczesnych jak i klasycznych, projekty salonów i łazienek, wystrój sypialni oraz przykłady dekoracji pokoju dziecięcego. W serwisie codziennie publikowane są najnowsze trendy dotyczące aranżacji i wyposażenia wnętrz, dzięki czemu będziesz zawsze na bieżąco.

http://www.domowladni.pl/ - 4 Lut 2011

Aranżacje wnętrz - Norco****

Norco Polska Biuro Projektowe wykonuje kompleksowe projekty wnętrz. W skład projektu wchodzą między innymi dobór rozwiązań kolorystycznych, wykonanie rysunków i doradztwo dla ekip budowlanych. Firma zapewnia wysoką jakość oferowanych projektów, najnowsze wzornictwo i doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań projektowych.

http://www.norcodesign.pl/ - 25 Lut 2009

Aranżacje wnętrz, home staging Warszawa | Homedoctors****

Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem wnętrz. Oferujemy home staging w celu przygotowania nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. Pomagamy w aranżacji wnętrz.

http://homedoctors.pl/ - 6 Sie 2014

Aranżacje wnętrz, kuchnie - Gorzów S-line studio****

S-line studio Gorzów Wlkp. wykonuje aranżacje wnętrz oraz indywidualne projekty dla firm. Zapraszamy do naszego studia mebli kuchennych w Gorzowie Wlkp. przy ul. Dekerta. Oferujemy meble do kuchni firmy Stormer Kuchen. Doskonałej jakości kuchnie!

http://www.s-linestudio.pl/ - 23 Gru 2009