KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > zabezpieczenia (264)

Sklep sejfy ognioodporne, ogniotrwałe, kasy pancerne, szafy metalowe Warszawa****

Impeximp - sklep internetowy oferuje urządzenia zabezpieczające, sejfy ognioodporne i metalowe meble biurowe. Oferta obejmuje aktowe szafy metalowe, kasety metalowe, sejfy ogniotrwałe, kasy pancerne, szafy biurowe i szafki ubraniowe. Sklep zaprasza - sejfy i szafy metalowe Warszawa.

http://www.impeximp.pl/ - 10 Wrz 2015

Sorbenty.pl****

Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu niezbędnych produktów przedsiębiorstwom i zakładom produkcyjnych branż przemysłowych. Proponujemy między innymi sorbenty polipropylenowe, oczomyjki, szafy zabezpieczające, wanny wychwytowe i inne.

http://www.sorbenty.pl/ - 18 Kwi 2018

Sprzęt do prac na wysokości, zabezpieczenia przed upadkiem, siatki bezpieczeństwa - Accen****

Firma Accen specjalizuje się w bezpieczeństwie osób pracujących na wysokości. Proponujemy znakomite zabezpieczenia przed upadkiem, takie jak siatki bezpieczeństwa i sprzęt indywidualny do asekuracji. Siatka bezpieczeństwa i sprzęt do prac na wysokości jest również montowany przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Ochrona przed upadkiem jest przez nas traktowana poważnie, dlatego dbamy o profesjonalny poziom usług.

http://www.systemy-asekuracyjne.pl/ - 9 Mar 2012

System-Media Sp. z o.o. - monitoring, systemy alarmowe, kontrola dostępu****

Firma specjalizuje się w realizacji kompleksowych usług z zakresu technicznej ochrony mienia m.in. ektowanie, instalacja, konserwacja systemów tj. monitoring wizyjny, systemy alarmowe, kontrola dostępu. Świadczy także usługi outsourcingowe w zakresie telewizji kablowej i budowie sieci teletechnicznych. Zapraszamy.

http://www.system-media.pl/ - 8 Gru 2011

Systemy klucza - Master Key, zabezpieczenia antywłamaniowe.****

Kemaz - Systemy Klucza - przedstawiciel Pfaffenhain. Oferujemy systemy klucza generalnego Master Key, zabezpieczenia antywłamaniowe.

http://www.kemaz.pl/ - 29 Kwi 2005

Techniczne Zabezpieczenia Wartości. Gdańsk Wrzeszcz****

GAWERSKI - najstarszy w Polsce producent urządzeń zabezpieczających oferuje: antynapadowe fasownice, wrzutnie nocne, sejfy, kasy pancerne, zabezpieczenia komputerów, wrzutniki gotówki, pojemniki do przechowywania broni, zamki sejfowe i inne.

http://www.gawerski.com.pl/ - 2 Sty 2006

Techrom - czyszczenie betonu, metalizacja natryskowa, zabezpieczenia antykorozyjne i ogniochronne****

Jesteśmy firmą, która oferuje szereg specjalistycznych usług, począwszy od czyszczenia betonu, poprzez metalizację natryskową, a kończąc na tworzeniu zabezpieczeń antykorozyjnych i ogniochronnych stalowych konstrukcji. Do wykonywanych czynności dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz doświadczeniem.

http://www.techrom.pl/ - 22 Lip 2014

TERMAL - Zakład urządzeń ciepłowniczych****

Firma ,,TERMAL" Zakład Urządzeń Ciepłowniczych spółka jawna w Końskich prowadząca działalność przemysłową od 1991r. jest producentem i dostawcą urządzeń mechanicznych i elementów do kotłów spalających węgiel kamienny energetyczny.

http://www.termal.com.pl/ - 23 Paź 2003

Termopary - automatyka gazowa - produkcja termoelementów do pieców i kuchenek gazowych****

Polem działalności firmy Termopary jest automatyka gazowa, w szczególności produkcja termoelementów stanowiących zabezpieczenie przeciwwybuchowe. W nasze termopary wyposażamy kuchenki gazowe i piece (kotły) gazowe rodzimych i zagranicznych producentów. Produkujemy elementy do pieców gazowych Elka, Elgaz, Wołomin, Jubam-Gaz, Świebodzice, Vaillant, Stergaz, Gajda, Kadam, Mora oraz do kuchni gazowych Wrozamet i Wrozamet. Naszymi odbiorcami są przede wszystkim sklepy z armaturą i punkty usług gazowo-hydraulicznych, a także zakłady kotlarskie w całej Polsce.

http://www.termopary.com.pl/ - 7 Lut 2005

TLC Sp. z o.o. - schody tymczasowe, konstrukcje stalowe, ogrodzenia****

Firma TLC Sp. z o.o. to producent metalowych, zewnętrznych schodów przemysłowych (w tym spiralnych, jak i klasycznych) oraz lekkich kontrukcji stalowych. Oferuje również uługi lakierowania proszkowego oraz wynajem schodów tymczasowych i zabezpieczeń budowy typu EPS. Bogate portfolio wykonanych projektów i realizacji w Polsce i Europie.

http://www.tlc.eu/ - 26 Sty 2016