KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > zabezpieczenia (260)

Systemy klucza - Master Key, zabezpieczenia antywłamaniowe.****

Kemaz - Systemy Klucza - przedstawiciel Pfaffenhain. Oferujemy systemy klucza generalnego Master Key, zabezpieczenia antywłamaniowe.

http://www.kemaz.pl/ - 29 Kwi 2005

Techniczne Zabezpieczenia Wartości. Gdańsk Wrzeszcz****

GAWERSKI - najstarszy w Polsce producent urządzeń zabezpieczających oferuje: antynapadowe fasownice, wrzutnie nocne, sejfy, kasy pancerne, zabezpieczenia komputerów, wrzutniki gotówki, pojemniki do przechowywania broni, zamki sejfowe i inne.

http://www.gawerski.com.pl/ - 2 Sty 2006

Techrom - czyszczenie betonu, metalizacja natryskowa, zabezpieczenia antykorozyjne i ogniochronne****

Jesteśmy firmą, która oferuje szereg specjalistycznych usług, począwszy od czyszczenia betonu, poprzez metalizację natryskową, a kończąc na tworzeniu zabezpieczeń antykorozyjnych i ogniochronnych stalowych konstrukcji. Do wykonywanych czynności dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz doświadczeniem.

http://www.techrom.pl/ - 22 Lip 2014

TERMAL - Zakład urządzeń ciepłowniczych****

Firma ,,TERMAL" Zakład Urządzeń Ciepłowniczych spółka jawna w Końskich prowadząca działalność przemysłową od 1991r. jest producentem i dostawcą urządzeń mechanicznych i elementów do kotłów spalających węgiel kamienny energetyczny.

http://www.termal.com.pl/ - 23 Paź 2003

Termopary - automatyka gazowa - produkcja termoelementów do pieców i kuchenek gazowych****

Polem działalności firmy Termopary jest automatyka gazowa, w szczególności produkcja termoelementów stanowiących zabezpieczenie przeciwwybuchowe. W nasze termopary wyposażamy kuchenki gazowe i piece (kotły) gazowe rodzimych i zagranicznych producentów. Produkujemy elementy do pieców gazowych Elka, Elgaz, Wołomin, Jubam-Gaz, Świebodzice, Vaillant, Stergaz, Gajda, Kadam, Mora oraz do kuchni gazowych Wrozamet i Wrozamet. Naszymi odbiorcami są przede wszystkim sklepy z armaturą i punkty usług gazowo-hydraulicznych, a także zakłady kotlarskie w całej Polsce.

http://www.termopary.com.pl/ - 7 Lut 2005

TLC Sp. z o.o. - schody tymczasowe, konstrukcje stalowe, ogrodzenia****

Firma TLC Sp. z o.o. to producent metalowych, zewnętrznych schodów przemysłowych (w tym spiralnych, jak i klasycznych) oraz lekkich kontrukcji stalowych. Oferuje również uługi lakierowania proszkowego oraz wynajem schodów tymczasowych i zabezpieczeń budowy typu EPS. Bogate portfolio wykonanych projektów i realizacji w Polsce i Europie.

http://www.tlc.eu/ - 26 Sty 2016

TwojaSuchaPiwnica.pl Hydroizolacja Warszawa****

Polskie Centrum Hydroizolacji - izolacje wodochronne budynków to jedna z usług, które znajdują się w ofercie firmy. Profesjonaliści wykonują izolację pionową fundamentów. Każdy, kogo interesuje hydroizolacja tarasu w Warszawie, powinien skontaktować się z PCH, by omówić szczegóły usług.

http://twojasuchapiwnica.pl/ - 19 Wrz 2015

Usługi elektryczne Elektryk Gdańsk Gdynia Trójmiasto Sopot****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług elektrycznych. Firma działa na całym pomorzu jak i poza jego granicami. Specjalizujemy się w szeroko pojętej elektryce, automatyce, monitoringach, zabezpieczeniach. Zapraszamy do kontaktu z Elektra Marcin Banaszkiewicz

http://www.trojmiasto-elektryk.pl/ - 6 Paź 2017

Usługi sokolnicze - profesjonalne zabezpieczenie obiektów przed ptakami.****

Oferujemy kompleksowaną ochronę obiektów przemysłowym przed ptakami przy wykorzystywaniu metod sokolniczych. Zapewniamy zabezpieczenie techniczne obiektów, które uniemożliwi powrót ptasich szkodników.

http://www.sokolnik.biz/ - 15 Mar 2015

Uszczelki tłoczyskowe, uszczelki tłokowe, uszczelki obrotowe, uszczelki prowadzące - Jernas Seal****

Producent uszczelek technicznych. Firma Jernas Seal poleca uszczelki tłokowe, uszczelki obrotowe oraz uszczelki tłoczyskowe i uszczelki prowadzące Poznań. Na stronie internetowej oferuje węzły uszczelniające, manszety a także zimeringi i oringi.

http://www.uszczelki-jernas.com.pl/ - 15 Mar 2007