KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > zabezpieczenia (264)

TwojaSuchaPiwnica.pl Hydroizolacja Warszawa****

Polskie Centrum Hydroizolacji - izolacje wodochronne budynków to jedna z usług, które znajdują się w ofercie firmy. Profesjonaliści wykonują izolację pionową fundamentów. Każdy, kogo interesuje hydroizolacja tarasu w Warszawie, powinien skontaktować się z PCH, by omówić szczegóły usług.

http://twojasuchapiwnica.pl/ - 19 Wrz 2015

Usługi elektryczne Elektryk Gdańsk Gdynia Trójmiasto Sopot****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług elektrycznych. Firma działa na całym pomorzu jak i poza jego granicami. Specjalizujemy się w szeroko pojętej elektryce, automatyce, monitoringach, zabezpieczeniach. Zapraszamy do kontaktu z Elektra Marcin Banaszkiewicz

http://www.trojmiasto-elektryk.pl/ - 6 Paź 2017

Usługi sokolnicze - profesjonalne zabezpieczenie obiektów przed ptakami.****

Oferujemy kompleksowaną ochronę obiektów przemysłowym przed ptakami przy wykorzystywaniu metod sokolniczych. Zapewniamy zabezpieczenie techniczne obiektów, które uniemożliwi powrót ptasich szkodników.

http://www.sokolnik.biz/ - 15 Mar 2015

Uszczelki tłoczyskowe, uszczelki tłokowe, uszczelki obrotowe, uszczelki prowadzące - Jernas Seal****

Producent uszczelek technicznych. Firma Jernas Seal poleca uszczelki tłokowe, uszczelki obrotowe oraz uszczelki tłoczyskowe i uszczelki prowadzące Poznań. Na stronie internetowej oferuje węzły uszczelniające, manszety a także zimeringi i oringi.

http://www.uszczelki-jernas.com.pl/ - 15 Mar 2007

Wideodomofony, domofony, systemy wideodomofonowe****

Wideodomofony (videodomofony), domofony, dwuprzewodowe systemy wideodomofonowe Comelit - opisy produktów i systemów. Informacje o nowoczesnych technologiach w systemach wideodomofonowych.

http://www.comelit.com.pl/ - 26 Maj 2006

Wózki piekarnicze, regały - Stiko****

Stiko to sklep internetowy, który został stworzony przede wszystkim z myślą o zapewnieniu optymalnych warunków bezpieczeństwa i komfortu w pracy i w domu. Oferujemy różnego rodzaju ognioodporne stalowe sejfy i szafki na klucze, elektroniczne wizjery drzwiowe i dużo więcej. Zapraszamy do zapoznania się z prezentowaną przez nas ofertą, skupiającą się wyłącznie na produktach o solidnym wykonaniu i wysokiej jakości. Możesz być pewny, że sprostają one nawet najskrytszym Twoim wymaganiom, idealnie dopasowując się do wszystkich Twoich potrzeb. Zamów towar już dzisiaj, a my zrobimy wszystko, żeby wysłać go pod wskazany adres najszybciej, jak tylko jest to możliwe.

http://www.stiko.pl/ - 19 Wrz 2013

Www.bmsinstall.pl****

Marzy Wam się inteligentny dom z nowoczesnym systemem zabezpieczeń? Polecamy ofertę firmy BMS Install w Warszawie, która wyspecjalizowała się w rozwiązaniach niskoprądowych i w zależności od potrzeb klienta, zaproponuje najlepsze rozwiązania. Mogą Państwo skorzystać z automatyki domowej, a także systemu kontroli dostępu dla firm, wraz z profesjonalnymi zabezpieczeniami przeciwpożarowymi. Nasz zespół to wykwalifikowani fachowcy, dla których techniczne systemy zabezpieczeń nie mają żadnych tajemnic. Oferujemy profesjonalizm i skuteczność. Zapraszamy do zapoznania z kompletną ofertą i do współpracy!

http://bmsinstall.pl/ - 18 Paź 2017

Www.monitoring1.pl****

Firma „monitoring1” z Włocławka prowadzi działalność powiązaną z dużym zakresem usług dotyczących monitoringu. Oferujemy usługi montażu sieci i urządzeń telekomunikacyjnych, montaż instalacji alarmowych i monitoringu, a dodatkowo nadzór budowlany i przeglądy techniczne. Firma działa na rynku już od niemal trzydziestu lat i ciągle poszerza swój profil działalności o kolejne nowe usługi jednocześnie też stale udoskonalając te już oferowane. Mamy duże doświadczenie w branży oraz fachowo podchodzimy do każdego klienta. Jesteśmy pewni, że nasze usługi odpowiedzą w pełni na Państwa potrzeby. Zapraszamy do kontaktu.

http://monitoring1.pl/ - 10 Paź 2017

Zabezpieczenia antypoślizgowe, systemy antypoślizgowe****

Wykonujemy zabezpieczenia śliskich powierzchni. Nasza specjalność to trwałe zabezpieczenia antypoślizgowe, systemy antypoślizgowe dla wszelkich powierzchni oraz pomiary śliskości podłóg. Antypoślizgowy system niemieckiej firmy Giorgin. Jako jedna z niewielu firm w Polsce dokonujemy pomiarów śliskości powierzchni specjalistycznym przyrządem w normie DIN 51131. Wykresy w skali R 9-13.

http://www.giorgin.pl/ - 28 Wrz 2010

Zabezpieczenia Przeciwpożarowe****

Specjalizujemy się w naszej firmie realizowaniem już od 1999 roku realizowaniem zarówno profesjonalnych a także kompleksowych usług w zakresie wykonywania projektów a także realizowania różnych systemów przeciwpożarowych. Jesteśmy w stanie zapewnić również wykonanie systemów wentylacyjnych. Możemy zapewnić również wykonanie niezbędnej dokumentacji również w zakresie przygotowania budynków do odbioru technicznego.

http://www.stawoz.pl/ - 1 Kwi 2017