KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > zabezpieczenia (268)

Www.bmsinstall.pl****

Marzy Wam się inteligentny dom z nowoczesnym systemem zabezpieczeń? Polecamy ofertę firmy BMS Install w Warszawie, która wyspecjalizowała się w rozwiązaniach niskoprądowych i w zależności od potrzeb klienta, zaproponuje najlepsze rozwiązania. Mogą Państwo skorzystać z automatyki domowej, a także systemu kontroli dostępu dla firm, wraz z profesjonalnymi zabezpieczeniami przeciwpożarowymi. Nasz zespół to wykwalifikowani fachowcy, dla których techniczne systemy zabezpieczeń nie mają żadnych tajemnic. Oferujemy profesjonalizm i skuteczność. Zapraszamy do zapoznania z kompletną ofertą i do współpracy!

http://bmsinstall.pl/ - 18 Paź 2017

Www.monitoring1.pl****

Firma „monitoring1” z Włocławka prowadzi działalność powiązaną z dużym zakresem usług dotyczących monitoringu. Oferujemy usługi montażu sieci i urządzeń telekomunikacyjnych, montaż instalacji alarmowych i monitoringu, a dodatkowo nadzór budowlany i przeglądy techniczne. Firma działa na rynku już od niemal trzydziestu lat i ciągle poszerza swój profil działalności o kolejne nowe usługi jednocześnie też stale udoskonalając te już oferowane. Mamy duże doświadczenie w branży oraz fachowo podchodzimy do każdego klienta. Jesteśmy pewni, że nasze usługi odpowiedzą w pełni na Państwa potrzeby. Zapraszamy do kontaktu.

http://monitoring1.pl/ - 10 Paź 2017

Zabezpieczenia antypoślizgowe, systemy antypoślizgowe****

Wykonujemy zabezpieczenia śliskich powierzchni. Nasza specjalność to trwałe zabezpieczenia antypoślizgowe, systemy antypoślizgowe dla wszelkich powierzchni oraz pomiary śliskości podłóg. Antypoślizgowy system niemieckiej firmy Giorgin. Jako jedna z niewielu firm w Polsce dokonujemy pomiarów śliskości powierzchni specjalistycznym przyrządem w normie DIN 51131. Wykresy w skali R 9-13.

http://www.giorgin.pl/ - 28 Wrz 2010

Zabezpieczenia Przeciwpożarowe****

Specjalizujemy się w naszej firmie realizowaniem już od 1999 roku realizowaniem zarówno profesjonalnych a także kompleksowych usług w zakresie wykonywania projektów a także realizowania różnych systemów przeciwpożarowych. Jesteśmy w stanie zapewnić również wykonanie systemów wentylacyjnych. Możemy zapewnić również wykonanie niezbędnej dokumentacji również w zakresie przygotowania budynków do odbioru technicznego.

http://www.stawoz.pl/ - 1 Kwi 2017

Zabezpieczenia przed zalaniem****

Serwis Przeciwzalaniu.pl to zespół doświadczonych techników zajmujących się zabezpieczeniami przed zalewaniem wodą mieszkania. Wymyślili oni unikalne mechanizmy chroniące przeciw zalaniu Państwa mieszkań, domów itp. W ofercie znajdą Państwo zabezpieczenia przeciw zalaniu, zawory odcinające wodę, czujniki przeciw zalaniu. Zachęcamy do odwiedzenia strony www PrzeciwZalaniu.pl firmy MGFproject.

http://przeciwzalaniu.pl/ - 14 Cze 2010

Zakład RTV - RTVPlaneta Serwis****

Zakład RTV - RTVPlaneta jest istniejącą od ponad 20 lat solidną firmą trudniącą się naprawami telewizorów (w tym lcd i plazm), monitorów, radioodbiorników (w tym samochodowych), ale także zakładaniem i serwisowaniem satelit (w tym cyfra+, polsat cyfrowy, telewizja na kartę, telewizja od TP), alarmów, monitoringów, instalowaniem napędów do bram i videodomofonów, a także serwisowaniem automatyki przemysłowej. Działamy głównie na rynku lokalnym (okolice Dębna, Wojnicza, Brzeska i Tarnowa), ale możemy przyjąć zlecenia z poza naszego rejonu.

http://rtvplaneta.pl/ - 13 Lut 2013

Zamki do drzwi - sprzedaż, montaż, serwis, drzwi antywłamaniowe****

Sprzedaż, montaż, serwis zamków i zabezpieczeń w mieszkaniach, domach, firmach. Drzwi antywłamaniowe, projektowanie i montaż systemów Master Key. Zamki do drzwi Gerda.

http://www.zamki.sklep.pl/ - 8 Kwi 2014

Zeta****

Strona firmy zajmującej sie sprzedażą oraz serwisem urządzeń do sterowania systemami grzejnymi i temperaturą.

http://www.zeta.pl/ - 23 Lip 2001

Znaki i piktogramy BHP - ANRO****

Sklep internetowy działającej od 1985 roku rodzinnej firmy ANRO. W ofercie posiada piktogramy, znaki i instrukcje BHP. Klientom proponuje również pełen wybór znaków ochrony przeciwpożarowej oraz ewakuacyjnych. W sklepie są również dostępne znaki drogowe, w tym te przeznaczone na drogi wewnętrzne.

http://sklep.anro.net.pl/ - 27 Mar 2013

ZREMB POLAND - Szalunki, obudowy do wykopów, konstucje stalowe, produkcja, sprzedaż, wynajem.****

Zremb Poland Sp z o.o. produkcja, sprzedaż, wynajem, serwis: szalunków (obudowy) do wykopów, szalunków do fundamentów, szalunków cylindrycznych. Oferujemy najlepsze szalunki do wykopów, precyzyjne konstrukcje stalowe łatwe w montażu, szalunki ścienne U-form, UNI-form, STAL-form, oraz szalunek cylindryczny typ ZREMB.

http://www.zremb-poland.com/ - 29 Mar 2013