KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > zabezpieczenia (268)

ADD - systemy zabezpieczeń budynków.***

W ofercie firmy znajdują się systemy bezpieczeństwa dla budynków. Obok informacji o firmi zamieszczono tu działy: produkty, promocje, nowości, cennik, referencje, wydarzenia, prasa, linki, logowanie.

http://www.add.pl/ - 16 Gru 2003

Alarmy - radiosterowniki DEMIT***

Systemy alarmowe, radiosterowniki bram, rolet. Produkcja-Hurt-Detal-Montaż. Piaskowiec - elewacje kominki itp. Na stronie informacje o ofercie.

http://www.demit.republika.pl/ - 28 Lis 2001

Alarmy, SSWiN, Telewizja CCTV, Master-Key***

Jesteśmy jedną z najstarszych firm w Polsce zajmujących się zabezpieczaniem prywatnych budynków, lokali użytkowych, dużych obiektów (sądy, fabryki, hale handlowe itp.). Głównym profilem naszej firmy jest projektowanie, wykonywanie oraz montaż systemów kontroli dostępu MASTER-KEY a także elektronicznych systemów kontroli czasu i zdarzeń oraz SSWiN i CCTV. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną zabezpieczeń (zamki, wkłady, klamki, drzwi itp.) a także internetową, umożliwiając zasięgnięcie fachowej opinii czy zakupu odpowiednich zabezpieczeń do drzwi czy okien bez wychodzenia z domu.

http://www.sklep.ferromet.pl/ - 19 Maj 2008

Alkomat dowodowy***

W ofercie firmy znajdują się testery trzeźwości i alkomaty. Strona zawiera dane teleadresowe oraz omówienie oferty.

http://medart2000.w.interia.pl/ - 6 Lis 2001

Alstalbud - przegrody p-poż, konstrukcje aluminiowe i stalowe***

Alstalbud to producent przegród p-poż w systemie E i EI, okien, drzwi, fasad z profili aluminiowych, stalowych i PCV.

http://www.alstalbud.pabianice.pl/ - 20 Sty 2005

ANDEX - BRAMY, AUTOMATYKA, GARAŻE***

Firma zajmuje się sprzedażą i montażem bram, automatyki, garaży stalowych.

http://www.andex.budowlany.net/ - 5 Paź 2004

ARMET-B - Bramy wjazdowe, garażowe, przemysłowe. Kobiernice, Bielsko - Biała***

ARMET-B oferuje bramy wjazdowe, garażowe, przemysłowe oraz poszczególne elementy i podzespoły do ich napędu i sterowania. Oferta handlowa niemieckiem firmy Normstahl.

http://www.armet-b.com.pl/ - 17 Sty 2006

Artykuły BHP strona przedsiębiortwa Poltech Oddział Tarnowskie Góry***

Strona informacyjna przedsiębiorstwa Poltech Sp. z o.o. związana z działalnością firmy w zakresie dystrybucji i handlu artykułami BHP. Możliwość zapoznania się ofertą, informacje kontaktowe i handlowe ,mapka. Zapraszamy również na zakupy online gdzie można nabyć szeroką gamę artykułów takich jak: odzież robocza i ochronna obuwie robocze, środki ochrony głowy, akcesoria do ochrony oczu i twarzy, artykuły do ochrony i pielęgnacji skóry, środki ochrony słuchu, akcesoria ochronne dróg oddechowych, rękawice robocze i ochronne, sprzęt przeciwpożarowy oraz oznakowania, apteczki , akcesoria medyczne a wszystko to zgodnie z naszym hasłem : stworzyć bezpieczne warunki pracy … bezpieczeństwo za rozsądną cenę. Strona zawiera także informacje przeznaczone dla firm typu: producent z branży bhp ,bezpośredni importer, wyłączny dystrybutor, dotyczące współpracy.

http://pol-tech.eu/ - 4 Lip 2006

AS***

Strona firmy oferującej okna i drzwi.

http://www.as.iig.pl/ - 14 Wrz 2000

Automatyka do bram, Sat-Serwis***

Sat-Serwis to profesjonalna automatyka do bram. W ofercie firmy napędy do bram, szlabany, videodomofony. Oferowane towary są najwyższej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

http://www.sklep.napedy-bram.pl/ - 4 Maj 2009