KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > zabezpieczenia (261)

Artykuły BHP strona przedsiębiortwa Poltech Oddział Tarnowskie Góry***

Strona informacyjna przedsiębiorstwa Poltech Sp. z o.o. związana z działalnością firmy w zakresie dystrybucji i handlu artykułami BHP. Możliwość zapoznania się ofertą, informacje kontaktowe i handlowe ,mapka. Zapraszamy również na zakupy online gdzie można nabyć szeroką gamę artykułów takich jak: odzież robocza i ochronna obuwie robocze, środki ochrony głowy, akcesoria do ochrony oczu i twarzy, artykuły do ochrony i pielęgnacji skóry, środki ochrony słuchu, akcesoria ochronne dróg oddechowych, rękawice robocze i ochronne, sprzęt przeciwpożarowy oraz oznakowania, apteczki , akcesoria medyczne a wszystko to zgodnie z naszym hasłem : stworzyć bezpieczne warunki pracy … bezpieczeństwo za rozsądną cenę. Strona zawiera także informacje przeznaczone dla firm typu: producent z branży bhp ,bezpośredni importer, wyłączny dystrybutor, dotyczące współpracy.

http://pol-tech.eu/ - 4 Lip 2006

AS***

Strona firmy oferującej okna i drzwi.

http://www.as.iig.pl/ - 14 Wrz 2000

Automatyka do bram, Sat-Serwis***

Sat-Serwis to profesjonalna automatyka do bram. W ofercie firmy napędy do bram, szlabany, videodomofony. Oferowane towary są najwyższej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

http://www.sklep.napedy-bram.pl/ - 4 Maj 2009

Autoryzowany Zakład Konserwacji i Remontu Gaśnic - Wrocław***

Na stronach Zakładu Konserwacji i Remontu Gaśnic z Wrocławia zamieszczono informacje o firmie, prezentację produktów i usług oraz cennik gaśnic i węży.

http://www.sprzet-gasniczy.com.pl/ - 21 Sie 2002

Azmet - bezpieczne drzwi antywłamaniowe***

Produkcja i montaż drzwi metalowych bezpiecznych o dowolnych wymiarach. Drzwi do mieszkania, biura, sklepu, magazynu i innych zastosowań.

http://www.azmet.serwery.pl/ - 2 Lip 2003

Biarkem - bramy wjazdowe, przemysłowe, automaty, szlabany, drzwi antywłamaniowe, ślusarka, ogrodzenia, balustrady, Piaseczno***

Firma Biarkem zajmuje się sprzedażą i montażem bram garażowych oraz automatyki na terenie województwa mazowieckiego.

http://www.biarkem.com.pl/ - 28 Mar 2007

BioSys, kontrola dostępu, rejestracja czasu pracy, rozwiązania biometryczne, kontrola strażników***

BioSys zajmuje się wdrażaniem systemów rejestracji czasu pracy oraz kontroli dostępu wykorzystujące urządzenia biometryczne (odcisk palca) oraz zbliżeniowe (karty). Ponadto w swojej ofercie posiadamy systemu kontroli pracy strażników oraz wartowników.

http://biosys.pl/ - 12 Gru 2008

Blokady parkingowe. Opole***

Przedsiębiorstwo ZAM oferuje blokady parkingowe, słupki, zapory, barierki, urządzenia do naciągania rakiet tenisowych. Zdjęcia, opisy.

http://www.blokadyparkingowe.com.pl/ - 19 Sty 2006

Bramki antykradzieżowe EAS***

Radiowe systemy ochrony towarów przed kradzieżą 8,2 MHz EAS. Bramki antykradzieżowe, klipsy i etykiety elektroniczne.

http://5xxxxx.w.interia.pl/ - 27 Lut 2004

BSC System - siatki ochronne, piłkołapy i inne konstrukcje sceniczne***

BSC System oferuje wyposażenie sceniczne. W ofercie m.in. siatki ochronne, piłkołapy, kurtyny teatralne. Posiadamy bogatą ofertę technik scenicznych i teatralnych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

http://www.bscsystem.pl/ - 6 Paź 2009