KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > zabezpieczenia (268)

Badanie szczelności budynku****

Testy szczelności budynków to bezinwazyjne pomiary obudowy budynku, wykonuje się je metodą ciśnieniową z użyciem wentylatora. W Europie przyjęło się, że przy odbiorach budynków zawsze wykonuje się testy szczelności budynków. W Polsce taka prakryka dopiero się rozwija. W ramach naszych usług przeprowadzamy testy szczelności budynków. Nasze badania zawsze przeprowadzamy sprzętem renomowanych firm, wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty kalibracji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

http://www.solisa.pl/ - 1 Sty 2015

BCH Elektromontaż - nowoczesne instalacje elektryczne****

Zapewniany instalacje elektryczne najwyższej jakości. Projektujemy w oparciu o najnowsze rozwiązania techniczne. Montujemy instalacje przeciwpożarowe oraz DSO – dźwiękowy system ostrzegawczy i wiele innych. Gwarantujemy pełną obsługę klientów.

http://www.bchelektromontaz.pl/ - 19 Wrz 2015

BiG TOR - technika bramowa****

Strona firmy zajmującej się produkcją bram garażowych i przemysłowych. Znajdziesz tu szczegółowe opisy produktów.

http://www.bigtor.pl/ - 2 Kwi 2002

Biuro Usług Consultingowych "Expert" sp. z o. o.****

W ofercie biura: instalacje systemów alarmowych, przeciwpożarowych, kontroli dostepu, telewizja przemysłowa...

http://www.expertbc.com.pl/ - 6 Wrz 2000

Bramki kontroli dostępu, uchylne, obrotowe, rozsuwane****

Gunnebo należy do światowej czołówki branży zabezpieczeń. Specjalizacja to kontrola dostępu - bramki kontroli dostępu (bramki szybkie, bramki uchylne i bramki obrotowe). Oferuje też: tripody, kołowroty stadionowe i śluzy osobowe, drzwi karuzelowe z kontrolą dostępu i blokady drogowe.

http://www.bramkigunnebo.pl/ - 25 Cze 2013

Bramy****

Aby zaoferować najwyższa jakość usług oraz użycie najnowszych technologii dodaliśmy do kalatosu oferowanych przez nasz produktów bramy garażowe. Są one dopełnieniem naszej oferty. Wykonane tak aby zadowoli nawet tych bardzo wymagających klientów, nasze bramy zapewniają wygodę, bezpieczeństwo, dobrą izolację termiczna oraz szczelność. Na produktach naszej firmy na pewno się nie zawiedziesz. Na naszej stronie internetowej możesz się zapoznać z katalogiem dostępnych bram i wybrać cos dla siebie.

http://www.bramy.gerda.pl/ - 10 Gru 2012

Bramy przemysłowe, ogrodzenia, zapory, słupki hydrauliczne - producent****

B&K to producent systemów zabezpieczeń wjazdów. W ofercie bramy przemysłowe przesuwne, teleskopowe, składane, samonośne, a także zapory antyterrorystyczne, zapory drogowe, słupki hydrauliczne, kolczatki parkingowe i drogowe, szlabany. B&K to światowy lider w systemach zabezpieczeń wjazdów.

http://bk-securitysystems.pl/ - 28 Cze 2018

Bud-Mar - Drzwi Stalowe, Drzwi Ślask, Drzwi Będzin****

Firma Bud-Mar jest znaczącym dostawcą a także producentem drzwi. Asortyment oferowanych przez firmę produktów w szczególności stolarki drzwiowej jest bardzo bogaty.

http://bud-mar.bedzin.pl/ - 28 Mar 2007

CODI - domofony cyfrowe, wideodomofony (videodomofony), interkomy (intercomy). Niezwykle trwałe.****

CODI - czołowy producent domofonów z wzajemną łącznością między wszystkimi aparatami. Oferuje: domofony cyfrowe, wideodomofony (videdomofony), interkomy (intercomy). Domofon cyfrowy CODI jest trwały i odporny na uszkodzenia. Produkcja, sprzedaż, serwis. Digital doorphones, vidophones, intercoms.

http://www.codi.pl/ - 8 Gru 2004

Danziger Interiors****

Przedmiotem działań firmy jest obsługa inwestycji w zakresie wysokiej jakości okuć ze stali nierdzewnej firmy GLUTZ AG - Szwajcaria, systemy zabezpieczeń w ramach układów Master Key opartych o wysokiej klasy wkładki niemieckiej firmy CES oraz inteligentne systemy kontroli dostępu i organizacji obiektów sportowo-rekracyjnych, hotelowych, biurowych oraz parkingów firmy SAG Schlagbaum.

http://www.d-i.pl/ - 15 Kwi 2004