KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > zabezpieczenia (260)

Db kowalstwo artystyczne gdańsk****

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez przedsiębiorstwo DB-OGRODZENIA. Siedziba naszego biura znajduje się w Dzierżążnie ( woj. pomorskie). Mamy wieloletnie doświadczenie w produkowaniu ogrodzeń kutych lub zgrzewanych, furtek, bram, balustrad zewnętrznych i wewnętrznych oraz innych elementów metalowych. Do ich wykończenia używamy metody cynkowania, malowania proszkowego oraz pneumatycznego. U nas znajdą Państwo produkty najlepszej jakości, zapewniamy profesjonalną obsługę Klienta, doradztwo techniczne, a także montaż artykułów i automatyki do bram. Przyjmujemy także indywidualne zamówienia. Zapraszamy do współpracy! Szczegółowe wiadomości i dane teleadresowe dostępne są na stronie www.

http://ogrodzenia-db.pl/ - 25 Lis 2015

DOM Polska - Master key, system klucza generalnego****

DOM Polska jest oddziałem niemieckiej firmy. Zapewniamy szeroki wybór produktów spełniająych wymagania każdego klienta - od praktycznych zamków bębenkowych najwyższej klasy po systemy masterkey oraz systemy elektronicznej kontroli dostępu w dużych budynkach.

http://www.dom-polska.pl/ - 12 Gru 2005

Domator - hurtownia okuć budowlanych****

Hurtownia Domator oferuje okucia budowlane (antypaniczne, do drzwi chińskich, szklanych, przesuwnych oraz kabin sanitarnych). Proponuje m.in. zamki elektroniczne, klamki, wkładki bębenkowe, pochwyty, zawiasy kryte, samozamykacze, elektrozaczepy, sejfy domowe oraz różnego rodzaju systemy zabezpieczające i akcesoria dodatkowe.

http://www.domator.net.pl/ - 28 Lut 2017

Domofony, alarmy, monitoring, automatyka drzwi i bram. Wrocław****

Usługi w zakresie montażu i serwisu drzwi automatycznych, automatyki bram, domofonów, alarmów, kontroli dpostępu, kontroli czasu pracy.

http://www.asdik.com/ - 2 Sty 2006

Doorma. Warszawa. Zielonka****

Witryna firmy specjalizującej się w sprzedaży i montażu bram garażowych i przeciwpożarowych, drzwi przeciwpożarowych i antywłamaniowych oraz napędów do bram. Na stronie szczegółowa oferta, informacje o firmie oraz dane kontaktowe.

http://www.doorma.com/ - 18 Sty 2006

Drzwi antywłamaniowe, wejściowe, polskie drzwi zewnętrzne - Lukar****

Strona internetowa F.H.U. Lukar. W jej szerokim asortymencie znajdują się polskie drzwi zewnętrzne, wejściowe i wewnętrzne, a także solidne drzwi antywłamaniowe. W ofercie znajdują się również drzwi z przeszkleniami i z dostawką.

http://lukar-drzwi.pl/ - 28 Cze 2013

Drzwi ogniotrwałe - www.mercordoors.com.pl****

Wiele pomieszczeń wymaga specjalnych warunków, wzmożonej ochrony przed ogniem. Wtedy decydujemy się na drzwi przeciwpożarowe. Warszawa posiada w swoim mieście firmę, która szczyci się bogatą ofertę. Znajdziemy tam różne modele interesujących nas drzwi między innymi: drzwi ognioodporne czy drzwi ogniowe. Charakteryzuje je wysoka wytrzymałość i nienaganna estetyka. Do wyboru drzwi pełne lub przeszklone szkłem ognioodpornym. Firma Assa Abloy Mercor Doors to doskonały ekspert w swojej dziedzinie. Skorzystaj z oferty.

http://www.mercordoors.com.pl/ - 19 Cze 2014

Edrzwi.com - drzwi zewnętrzne****

Sklep internetowy sprzedający drzwi zewnętrzne pierwszego i drugiego gatunku. Tanie drzwi firmy Omega MD Germany. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę: drzwi stalowe, drzwi dwuskrzydłowe, drzwi lewe, drzwi prawe. Nasze drzwi posiadamy także w wymiarach pasujących do mieszkań w blokach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://edrzwi.com/ - 19 Lut 2015

Elektroosmoza - Osuszanie budynków****

Nasza firma zajmuje się osuszaniem i zabezpieczaniem zarówno pomieszczeń jak i całych budynków przed gromadzeniem się wilgoci w murach. Stosowane urządzenie działające za pomocą procesu elektroosmozy z powodzeniem radzi sobie w wielu budynkach zarówno mieszkalnych jak i zabytkowych.

http://elektroaqua.pl/ - 10 Gru 2015

Empel System - zamki i rygle elektromagnetyczne****

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Empel System, na której znajdują się różnego rodzaju zamki i rygle elektromagnetyczne. Dla nas liczy się przede wszystkim niezawodność i wydajność każdego elementu, dlatego w ofercie udostępniamy tylko sprawdzone elektrozaczepy, zamki i rygle.

http://www.elektrozamki.pl/ - 30 Gru 2014