KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > zabezpieczenia (268)

Elektroosmoza - Osuszanie budynków****

Nasza firma zajmuje się osuszaniem i zabezpieczaniem zarówno pomieszczeń jak i całych budynków przed gromadzeniem się wilgoci w murach. Stosowane urządzenie działające za pomocą procesu elektroosmozy z powodzeniem radzi sobie w wielu budynkach zarówno mieszkalnych jak i zabytkowych.

http://elektroaqua.pl/ - 10 Gru 2015

Empel - zamki i rygle elektromagnetyczne****

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Empel, na której znajdują się różnego rodzaju zamki i rygle elektromagnetyczne. Dla nas liczy się przede wszystkim niezawodność i wydajność każdego elementu, dlatego w ofercie udostępniamy tylko sprawdzone elektrozaczepy, zamki i rygle.

http://www.elektrozamki.pl/ - 28 Sie 2018

EMPEL Sp. z o. o. sp. k. - systemy zabezpieczeń****

Na stronie przedstawiono ofertę firmy Empel, zawierającą różnego rodzaju systemy zabezpieczeń. Obejmuje ona między innymi liczniki klientów, prześwietlarki RTG oraz elektrozamki. Przygotowaliśmy również bramki antykradzieżowe, śluzy, przemysłowe detektory metalu oraz przenośniki taśmowe.

http://empel.pl/ - 28 Sie 2018

Eura-Tech****

Oficjalna strona Eura-Tech producenta i importera systemów zabezpieczeń i automatyki domowej: monitoring, wideodomofony, domofony, systemy alarmowe, kontrola dostępu.

http://www.eura-tech.eu/ - 24 Lut 2016

EVVA POLSKA - producent Master Key. Warszawa****

EVVA POLSKA Sp. z o.o. produkuje systemy zabezpieczeń MASTER KEY. W ofercie naszej znajdziesz system jednego klucza, zamki hotelowe, zamki i okucia antywłamaniowe, zamki antypaniczne Panic Open, wkładki z Kluczem Matka MasterKey jak również system kontroli dostępu w oparciu o elektroniczne zamki i szyldy SALTO.

http://www.evva.com.pl/ - 2 Sty 2006

Exar Artur kowejsza****

Strona internetowa exar.eu prezentuje zakres usług i produktów oferowanych przez firmę Exar Artur Kowejsza. Można odnaleźć tam dokładny katalog w którym znajdują się między innymi zawiesia, liny stalowe, liny nierdzewne, centrowniki czy samozamykacze. Ponad to strona jest dostępna w wielu wersjach językowych.

http://exar.eu/ - 14 Lut 2016

Fireproof24 - bierne zabezpieczenia przeciwpożarowe****

Jeśli właśnie budujesz swój własny dom, niezbędne jest założenie odpowiednich zabezpieczeń, które uchronią Twoją rodzinę i mienie przed niszczycielskim ogniem. Proponujemy zarówno czynne, jak i bierne instalacje przeciwpożarowe.

http://www.fireproof24.pl/ - 26 Cze 2018

Firestone - oczka wodne, pokrycia dachowe, EPDM****

Strona internetowa firmy Firestone, która specjalizuje się w wykonywaniu pokryć dachowych z EPDM, uszczelnień oczek wodnych oraz innych akcesoriów gumowych.

http://www.epdm-tpo.pl/ - 30 Sie 2013

Firma KTH - Krystian Tarnowski Hydroizolacje****

Zespół specjalistów w branży budowlanej, naszą specjalizacją są hydroizolacje obiektów a także nadzór nad robotami izolacyjnymi w tym nad izolacją wodochronną, izolacją przeciwwilgociową i termoizolacyjną budynków i piwnic. Wykonujemy również naprawy konstrukcji żelbetowych

http://www.kth.com.pl/ - 11 Wrz 2014

FIX-BUD Warszawa - okna PCV, serwis okien, naprawa okien, okna plastikowe, drzwi Porta****

FIX-BUD Warszawa oferuje: okna plastikowe, okna PCV, serwis okien, naprawa okien, konserwacja i regulacja okien, okna drewniane, zabudowa balkonów, drzwi Porta, drzwi antywłamaniowe Gerda, drzwi drewniane, drzwi stalowe, rolety, parapety, żaluzje, ogrodzenia i kraty metalowe - Warszawa Mokotów - Ursynów

http://www.fix-bud.com.pl/ - 29 Lis 2006