KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > zabezpieczenia (268)

Folie na okna: antywłamaniowe, dekoracyjne, przeciwsłoneczne i inne****

Firma Sekret oferuje wysokiej jakości folie okienne. W swojej ofercie posiada takie folie na okna jak folie przeciwsłoneczne i dekoracyjne a nawet bardzo odporne folie antywłamaniowe i przeciwwybuchowe.

http://www.folieokienne.biz/ - 29 Mar 2013

FP - Fire Protection****

Strona firmy zajmującej się systemami sygnalizacji pożarowej. Znjadziesz tu informacje o firmie, jej ofercie, zasięgu działania. Ponadto oferta pracy i dane teleadresowe.

http://www.fireprotection.friko.pl/ - 14 Kwi 2003

Garaże****

SUAiD posiada w swojej ofercie bogaty wybór garaży oraz bram garażowych firmy Siebau. Na stronie oferta cenowa, zastosowania, informacje o produktach.

http://www.garaze.best.net.pl/ - 29 Paź 2001

Gastop - producent bramek obrotowych i urządzeń kontroli dostępu****

W ofercie: bramki obrotowe niskie i wysokie, bramki uchylne, detektory metali, czytniki RPC.

http://www.gastop.com.pl/ - 3 Mar 2005

GEZE Polska****

GEZE jest firmą oferującą wysokiej klasy samozamykacze, okucia do drzwi przesuwnych, urządzenia do otwierania i zamykania okien przewietrzających i oddymiających,napędy do drzwi automatycznych o skrzydłach przymykowych i przesuwanych oraz systemy zabezpieczania dróg ewakuacyjnych w budynkach. Szczególnie godne uwagi są nowatorskie rozwiązania w dziedzinie okuć do drzwi i ścianek całoszklanych.

http://www.geze.pl/ - 7 Kwi 2003

Grupa Kamex S.C. Wałbrzych****

Grupa Kamex S.C. Wałbrzych - Okna, Drzwi, Bramy, Automatyka. Autoryzowany przedstawiciel firm GERDA oraz FERNO.

http://www.kamex.biz/ - 28 Kwi 2005

HERZ - wideodomofony Kenwei****

W ofercie firmy znaleźć można nowoczesne wideodomofony Kenwei. Umożliwiają one sprawne i bezawaryjne przesyłanie dźwięku i obrazu. Urządzenia służą do dwukierunkowej łączności, pozwalającej nawiązać wizualny kontakt z osobą, która chce wejść na teren naszej posesji lub do naszego naszego bloku.

http://www.kenwei-sklep.pl/ - 5 Sie 2014

Horpol - Kompleksowa Ochrona Przeciwpożarowa****

Jesteśmy importerem pożarniczych węży tłocznych, armatury wodno-pianowej dla straży pożarnych i proszków gaśniczych. Na stronie: informacje o firmie, pełna oferta, szkolenia, dane kontaktowe.

http://www.horpol.com/ - 14 Kwi 2004

IBS Technik - ochrona przeciwpowodziowa****

Nasza firma oferuje nowoczesne i mobilne systemy przeciwpowodziowe. Dostępne są takie zabezpieczenia, jak zapory, bariery oraz szandory, które wykorzystuje się do ochrony danego obszaru przed zagrożeniem.

http://www.ibs-technik.pl/ - 19 Cze 2015

I-dom - inteligentny dom****

Bezpieczny, komfortowy i ekonomiczny inteligentny budynek dla użytkowników indywidualnych ze zintegrowanym systemem zarządzania budynkiem. Dom, który myśli o Tobie.

http://www.i-dom.microman.pl/ - 9 Sie 2004