KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > zabezpieczenia (268)

Iniekcje ciśnieniowe, kurtynowe, strukturalne w grunt - hydroizolacje Warszawa****

MB Mariusz Bizowski - hydroizolacje Warszawa Specjalizacja to izolacje przeciwwodne i przeciwwilgociowe. Firma oferuje iniekcje ciśnieniowe, iniekcje kurtynowe, strukturalne i iniekcje w grunt. Zapraszamy - usuwanie wilgoci i osuszanie Warszawa, woj. mazowieckie.

http://www.bizowski.pl/ - 4 Sty 2015

Iniekcje ciśnieniowe, naprawa konstrukcji żelbetowych****

Strona prezentuje ofertę na naprawę konstrukcji żelbetowych za pomocą iniekcji ciśnieniowej, a także wzmacnianie konstrukcji betonowych za pomocą taśm węglowych .

http://www.wzmacnianie.com/ - 9 Sty 2013

Instal Project****

Firma specjalizująca się w specjalistycznym montażu, serwisowaniu, sprzedaży i instalacji zaawansowanych usług alarmowych od monitoringu przemysłowego po pełne systemy alarmowe.

http://www.instalproject.pl/ - 27 Lut 2014

Instalacja odgromowa, odgromy, głowica aktywna - łódzkie****

Akma Łódź - zabezpieczenia obiektów od uderzeń piorunów, instalacje odgromowe (piorunochron aktywny) z wczesną emisją lidera (tzw. głowice aktywne). Posiadamy stosowne certyfikaty i dopuszczenia. Zapraszamy - odgromy, piorunochrony, instalacja odgromowa i systemy odgromowe.

http://www.akma-sp.pl/ - 6 Lis 2012

Instalacje | KNX | Automatyka | Loxone | Warszawa | Smarthome | Domy****

Futunext: automatyka domowa - instalujemy sterowanie ogrzewaniem, klimatyzacją i wentylacją. Poczytaj jak urządzić dom na Smarthome i sterować urzadzeniami z pilota!

http://www.futunext.com/ - 29 Paź 2017

Instalacje elektryczne, oświetlenie, pomiary Nowa Sucha, Sochaczew****

Projektujemy oraz wykonujemy instalacje elektryczne każdego rodzaju. Z naszych usług mogą korzystać osoby prywatne oraz firmy, które chcą mieć pewność solidnie wykonanych prac instalatorskich. W szerokim wachlarzu świadczonych usług, znajdują się takie jak instalacje telewizji satelitarnej, instalacje domofonowe, odgromowe, a także antenowe każdego rodzaju. Na życzenie klientów przeprowadzamy dokładne pomiary elektryczne, mając do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt na rynku.

http://neofirmy.net/elektryka,instalacje-elektryczne-instalacje-oswietleniowe-pomiary-elektryczne,nowa-sucha,mazowieckie-459.html - 2 Cze 2016

Instalacje teletechniczne****

Profil firmy teletecnica, zajmującej się instalacjami teletechnicznymi, niskoprądowymi. Systemami zabezpieczeń, sieciami komputerowymi, światłowodowymi, SAP, SSWIN, KD, DSO, CCTV, BMS, instalacjami elektrycznymi

http://teletecnica.eu/ - 6 Kwi 2017

INTER SEJF - sejfy, kasy pancerne, szafy metalowe****

Strona dostawcy zabezpieczeń pasywnych - sejfy, kasy pancerne, szafy metalowe na akta i dokumenty niejawne, szafy i sejfy ognioodporne na nośniki, szafy ubraniowe bhp, szafy na broń, walizki transportowe, wyposażenie bankowe... Na stronie informacje o firmie, oferta, partnerzy, kontakt.

http://www.intersejf.com.pl/ - 23 Lip 2004

Kasetki, sejfy ścienne, gabinetowe, elektroniczne - Warszawa****

Sklep internetowy firmy Nort-Bis Warszawa. W ofercie skrzynki na listy - nierdzewne skrzynki lokatorskie i zbiorcze. W ofercie też kasetki, sejfy elektroniczne i kluczowe, sejfy ścienne do wmurowania i sejfy gabinetowe. Sklep zaprasza po sejfy i skrzynki pocztowe.

http://www.skrzynkinalisty.home.pl/ - 27 Cze 2011

Kasety ognioodporne, szafy kartotekowe na dokumenty - sklep internetowy****

Specjalizacja to kasety ognioodporne, sejfy domowe i gabinetowe - bezpieczeństwo przechowywania dokumentów, nośników danych czy kosztowności. Sklep internetowy oferuje szafy kartotekowe, sejfy ognioodporne i sejfy depozytowe. Zapraszamy po sejf ogniotrwały i szafy na dokumenty.

http://www.kupsejf.pl/ - 10 Lut 2011