KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo > zabezpieczenia (268)

Kłódki****

Oferujemy Państwu kłódki, zamki, bramy i drzwi wzmocnione i antywłamaniowe. Jesteśmy światowym liderem w tej branży i zaufało nam już wielu klientów. Od wielu lat staramy się podnosić jakość naszych wyrobów. Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników projektujemy i wytwarzamy produkty, które są niezwykle trudne do złamania przez przeciętnego złodzieja. Większość z nich po prostu odpuści forsowanie naszych zamków i poszuka innego, łatwiejszego obiektu do splądrowania. Zapraszamy na stronę.

http://www.gerda.pl/ - 3 Sty 2013

Konsmetal-Poltrezor - drzwi antywłamaniowe, sejfy, szafy metalowe. Warszawa****

Konsmetal-Poltrezor, Warszawa. Koncesjonowany dystrybutor zabezpieczeń mechanicznych i metalowych mebli biurowych. W ofercie: sejfy, metalowe szafy bhp, kasy pancerne, szafy ognioodporne, meble metalowe, drzwi antywłamaniowe, sejfy ognioodporne.

http://www.konsmetal-poltrezor.com.pl/ - 2 Sty 2006

Likwidacja usuwanie gniazd os, pszczół, szerszeni****

Profesjonalna likwidacja usuwanie gniazd os, pszczół i szerszeni na Suwalszczyźnie, Mazurach i w okolicach.

http://www.likwidacjaowadow.com.pl/ - 25 Cze 2017

Litwiniuk.com.pl****

Jesteś osobą, która uwielbia korzystać z nowinek technologicznych? Dbasz o swój dobytek i interesuje Cię założenie alarmu Lublin? Jeżeli wybierzesz ofertę naszej firmy, to na pewno się nie zawiedziesz. Na stronie litwiniuk dowiesz się o wszystkich szczegółach, poznasz naszą dokładną ofertę i umówisz się na spotkanie. Zapraszamy.

http://litwiniuk.com.pl/ - 3 Mar 2017

Marius Mankowski. Systemy zabezpieczania wyjść ewakuacyjnych.****

Proste mechaniczne urządzenia, z wewnętrznym żródłem zasilania, mające na celu wyeliminowanie niepowołanego otwarcia drzwi ewakuacyjnych, a także sygnalizowanie ich użycia. Informacje o produktach, formularz zamówienia, referencje.

http://www.wyjscia-ewakuacyjne.pl/ - 3 Sty 2003

Martom****

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy solidne elementy ogrodzeniowe. Martom poleca rozwiązania panelowe jedno- i obustronne, farby do betonu, a także bramy wjazdowe oraz furtki. Zapraszamy.

http://ogrodzenia-martom.pl/ - 25 Maj 2018

Masterkey****

Informacje o systemie Master Key, czyli systemie klucza generalnego. Opis zalet i możliwości systemu, przykład funkcjonowania oraz wykaz firm tworzących elektroniczne systemy zabezpieczeń.

http://www.masterkey.pl/ - 28 Paź 2004

Masterkey, grawerowanie laserem, dorabianie kluczy – Warszawa – Polkey****

Firma Polkey z Warszawy posiada w swojej ofercie klucze wykorzystujące rozwiązanie techniczne Masterkey, dzięki któremu jeden klucz może otwierać wiele zamków. Szef może np. mieć klucz otwierający wszystkie zamki, natomiast kierownik działu, tylko zamki od pokojów swoich podwładnych. Zwykły pracownik zaś, może otwierać tylko swój pokój i drzwi wejściowe. Możliwości konfiguracji z wykorzystaniem Masterkey jest znacznie więcej. W ofercie firmy znajduje się także grawerowanie laserem oraz dorabianie kluczy, a nawet szewc. Warszawa, Hipermarket TESCO ul. Połczyńska.

http://www.polkey.pl/ - 12 Gru 2012

MATAR-PLUS- zakład instalacji****

W Tarnobrzegu znajdziecie Państwo wytwórcę najwyższej jakości kamer podwodnych i specjalistycznych dla ratownictwa wodnego, służb technicznych, a także osób prywatnych. Jest to firma MATAR-PLUS - doświadczony ekspert nie tylko w dziedzinie kamer ale również w obszarze instalacji i urządzeń alarmowych oraz zabezpieczeń, urządzeń sygnalizacji gazowej i przeciwpożarowej. Firma ta funkcjonuje na rynku już od 1993. Duże doświadczenie jej pracowników, a także zdobyte uprawnienia w zakresie technicznej ochrony osób i mienia stanowią niepodważalny fundament istnienia tej firmy. Wykwalifikowani pracownicy chętnie udzielą Państwu fachowej rady w temacie bezpieczeństwa osób i mienia, a także dopasują ofertę do Państwa potrzeb i oczekiwań. Więcej o firmie i jej ofercie odnajdziecie Państwo na stronie internetowej.

http://www.matarplus.pl/ - 4 Lut 2013

Megatechnika - instalacje ogniochronne i systemy antykorozyjne****

W sklepie internetowym Megatechnika można znaleźć akcesoria i instalacje ogniochronne. Proponujemy również systemy antykorozyjne.

http://megatechnika.com.pl/ - 31 Lip 2017