KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Dla dzieci i o dzieciach (1 558)

Bingobongo.pl - sala urodzinowa****

Centrum rozrywki Bingo Bongo w Warszawie to wyjątkowe miejsce dla dzieci i całych rodzin. Tylko u nas maluchy znajdą atrakcje, które nie pozwolą się nudzić nawet największym ponurakom. Na dużej przestrzeni powstała bezpieczna sala zabaw ze zjeżdżalnią prowadzącą do basenu wypełnionego kolorowymi piłeczkami oraz z karuzelami, samochodzikami, labiryntem luster i labiryntem do zabawy w Ucieczkę z Więzienia. Całe rodziny mogą pograć w Knoockera. Oferujemy organizację dziecięcych urodzin. Zapraszamy także przedszkola i szkoły podstawowe na wycieczki.

http://bingobongo.pl/ - 27 Lut 2016

Biuro Set - Maskotki i Pluszaki****

Firma Biuro Set jest producentem który zajmuje się maskotkami i pluszakami. Mają bardzo bogaty wybór zabawek.

http://www.beppe.pl/ - 18 Mar 2008

Bobo Raj - Hurtownia i sklep z artykułami dziecięcymi****

Hurtownia i sklep z artykułami niemowlęcymi i dziecięcymi. W ofercie odzież, akcesoria niemowlęce, zabawki, meble dziecięce w szerokim wyborze.

http://www.boboraj.pl/ - 25 Lis 2009

Bobo-mania.pl - Sklep dziecięcy****

Poszukując dobrych artykułów dziecięcych, warto zajrzeć do sklepu dziecięcego Bobomania, którego oferta jest bardzo szeroka. Sklep gwarantuje, że każdy rodzic znajdzie w nim coś, co na pewno przyda się dziecku. Asortyment zawiera nie tylko odzież i dodatki, ale również przedmioty codziennego użytku, które z pewnością przydają się w odpowiednim funkcjonowaniu i wychowaniu malucha.

http://bobo-mania.pl/ - 10 Kwi 2017

Botatex - Buty dla Dzieci, Obuwie dziecięce, Buty Bartek, Sandały dziecięce****

Sklep internetowy Botatex oferuje obuwie dziecięce: buty dla dziewczynek, buty Bartek, Befado, Mrugała, trampki dziecięce, sandały dziecięce, buty sportowe dla dzieci, buty zimowe, kozaki dla dzieci, śniegowce.

http://www.buty-dla-dzieci.com.pl/ - 24 Cze 2015

BRZDĄC Prywatna placówka przedszkolna****

Chciałbyś zapisać swoje dziecko do przedszkola? Obowiązkowo weź pod uwagę, funkcjonującą już od niemal 20-stu lat na obszarze Wrocławia, placówkę Brzdąc. Gwarantujemy, iż zapewnimy Twojemu dziecku zarówno profesjonalną opiekę, jak i wiele atrakcyjnych zabaw oraz zajęć: zabawy manipulacyjno-badawcze, zabawy manipulacyjno-konstrukcyjne, zajęcia z języka angielskiego, zajęcia plastyczne, zajęcia rytmiczno-muzyczne, zajęcia logopedyczne, bajkoterapię, gimnastykę z elementami gimnastyki korekcyjnej. Naszym dużym atutem jest też duży, odpowiednio zaadaptowany i otoczony żywopłotem ogród. Ogromną popularnością wśród dzieci cieszy się dodatkowo nasz basen z piłeczkami. Możemy przy tym zapewnić, że zatrudniamy jedynie mające wykształcenie pedagogiczne i znakomite podejście do dzieci opiekunki. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://brzdac.info.pl/ - 14 Lis 2012

Budka Krasnoludka - akcesoria i zabawki drewniane dla dzieci****

Sklep internetowy oferujący artykuły dla maluchów, starszych dzieci, a także dla rodziców. W asortymencie Budki Krasnoludka znajdziecie atrakcyjne akcesoria i zabawki drewniane oraz artykuły szkolne. w ofercie m.in.: instrumenty, kolejki, piórniki i wiele innych przydatnych produktów.

http://www.budka-krasnoludka.pl/ - 20 Wrz 2017

Buty dla dzieci****

Oferujemy buty dziecięce znanych i sprawdzonych marek polskich producentów. Buciki produkowane są według najnowszych technologii i najwyższej jakości materiałów. W naszej ofercie znajdują się także buty ortopedyczne dla dzieci. Nasz sklep bucikibutki.pl zaprasza na udane zakupy online.

http://bucikibutki.pl/ - 8 Kwi 2015

Celinka - chodziki z kołyską i zabawki dziecięce****

Szukasz edukacyjnych zabawek dziecięcych? W sklepie internetowym Celinka znajdziesz m.in. chodziki, karuzele na łóżeczko, a także samochodziki i wiele innych produktów zarówno dla starszych, jak i najmłodszych brzdąców.

http://www.zabawkicelinka.pl/ - 14 Gru 2017

Centrum zabaw dla dzieci Białystok****

Zabierz swoje dziecko w niezwykłe miejsce jakim jest Fabryka Misia. Czekają na niego ciekawe animacje, liczne zabawy, możliwość zabawy z rówieśnikami, poznania kolegów i koleżanek. To też miejsce, gdzie można zorganizować dziecięce przyjęcie urodzinowe i zapewnić dziecku wiele innych atrakcji. Zabawa w Fabryce Misia to nie tylko świetna rozrywka, ale też okazja do rozwijania kreatywności, wyobraźni i innych umiejętności dziecka.

http://fabrykamisia.pl/ - 17 Lis 2017