KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Dla dzieci i o dzieciach > domy dziecka, fundacje, ośrodki pomocy (47)

Polska Strona Głodu*****

Celem tej strony jest zbieranie pieniędzy na dożywianie dzieci w szkołach w całej Polsce. Można znaleźć na niej informacje o akcji "Pajacyk", a także o tym, jak można pomóc głodnym dzieciom. Można także dowiedzieć się o skali biedy w całym kraju oraz o tym, ile udało się już zebrać środków w tej akcji.

http://www.pajacyk.pl/ - 26 Lut 2001

Świat Montessori*****

"Pedagogika Montessori odpowiada na najgłębsze potrzeby dziecka - miłości i bezpieczeństwa". Na stronach sylwetka Marii Montessori, cele i założenia pedagogiki, informacje o organizacjach i placówkach naukowo - wychowawczych realizujących założenia pedagogiki Montessori, prezentacja pomocy naukowych.

http://www.montessori.pl/ - 18 Mar 2000

Warszawskie Hospicjum dla Dzieci*****

Witryna warszawskiego hospicjum dla dzieci. Na łamach stron opis działalności, statut, biblioteka oraz filmoteka. Wszystko także w języku angielskim.

http://www.hospicjum.waw.pl/ - 16 Sty 2002

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy*****

Oficjalna strona Fundacji WOŚP: informacje na temat jej działalności, trochę o Przystanku Woodstock, aktualności itp.

http://www.wosp.org.pl/ - 11 Paź 2000

BannerDZIECI****

"Darmowa usługa Strony Dzieci Sprawnych Inaczej - http://www.dzieci.org.pl/. Dołącz do nas, a Twój banner pojawiać się będzie na wszystkich witrynach zarejestrowanych w naszym systemie". Poza tym informacje edukacyjne, apele o pomoc, metody rehabilitacji dzieci, tablica ogłoszeń, chatroom etc...

http://www.dzieci.bci.pl/banner/dzieci/ - 20 Mar 2000

Chrzescijańskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom "Misja Nadziei"****

Spośród wielu celów jakie stawia sobie stowarzyszenie najbardziej istotne to promowanie idei rodzicielstwa zastępczego, organizacja letniego i zimowego wypoczynku dla dzieci, akcje dożywiania, prowadzenie rodzinnych domów małego dziecka. Ponadto dostępne jest omówienie historii instytucji, można zapoznać się z rozporządzeniem premiera dotyczącym rodzin zastępczych i linkami do organizacji o podobnym charakterze. Wersje językowe - polska, niemiecka, angielska.

http://www.chspd.pik-net.pl/ - 14 Lut 2000

Działalność charytatywna - Fundacja Pomocy Rodzinie Gwiazdeczka****

Zastanawiasz się komu przekazać 1% podatku w 2017 roku? Fundacja Pomocy Rodzinie Gwiazdeczka zlokalizowana w Warszawie na Pradze-Południe to organizacja pożytku publicznego, która potrzebuje Twojego wsparcia, by móc działać charytatywnie na rzecz osób niepełnosprawnych i innych, będących w trudnej sytuacji życiowej.

http://www.gwiazdeczka.eu/ - 12 Maj 2017

Dzieci Sprawne Inaczej****

Bogata w treść witryna poświęcona dzieciom niepełnosprawnym. Znajdziecie tu działy takie jak informacje dla rodziców, ogłoszenia, baza stron www. W aktualnościach wiadomości o imprezach, sponsorach, pomocy i in.

http://www.dzieci.org.pl/main.shtml - 4 Lut 2000

Dzieło Pomocy Dzieciom Fundacja Ruperta Mayera****

Fundacja Ruperta Mayera zajmuje się dziećmi opuszczonymi, z rozbitych rodzin, z domów dziecka. Oprócz opieki nad dziećmi Fundacja zajmuje się adopcją, wspiera działalność charytatywną oraz organizuje różne formy wypoczynku dla swoich wychowanków.

http://www.dpd.pl/ - 8 Sty 2001

Fundacja KUBUŚ****

Wielu ludzi w trudnej sytuacji życiowej wstydzi się poprosić o pomoc. Działalność naszej fundacji oparta jest przede wszystkim na wspieraniu, również finansowym, osób chorych oraz niepełnosprawnych. Zajmujemy się także edukacją w zakresie bezpieczeństwa i aktywizacją zawodową osób bezrobotnych.

http://www.fundacja-kubus.pl/ - 28 Lis 2018