KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Dla dzieci i o dzieciach > domy dziecka, fundacje, ośrodki pomocy (46)

Fundacja Na Rzecz Dzieci Zagłębia Miedziowego****

Na stronie serwis informacyjny, a w nim sporo wiadomości (m.in. medycznych, ekologicznych), opis działalności klubu internetowego dla lekarzy i pracowników zagłębia. Można się dowiedzieć czegoś o kursach komputerowych, przeczytać referaty z międzynarodowych konferencji naukowych.

http://www.fundacja.pl/ - 14 Lut 2000

Fundacja na Rzecz Pomocy Dzieciom z Grodzieńszczyzny****

Fundacja przeprowadza akcje pomocy materialnej i niematerialnej, organizuje letni i zimowy wypoczynek dzieciom z Grodzieńszczyzny.

http://www.fundacja.sitech.pl/ - 23 Mar 2001

FUNDACJA POMOCY DZIECIOM SPECJALEN TROSKI pomoc dzieciom****

Pomoc dzieciom specjalnej troski to niezwykle ważny problem społeczny. Polecamy Państwa uwadze Fundację Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski w Legnicy. Bez ustanku działamy od 1992 roku, pomagając - na różne sposoby - rodzinom opiekującym się dziećmi, jakie potrzebują specjalistycznej opieki. Zajęcia dla 25 podopiecznych prowadzimy na ul. Roosevelta 27/1 w Legnicy. Nasza fundacja urządza pięć warsztatów: plastyczny, techniczny, informatyczny, gospodarstwa domowego i ogrodniczy. Prowadzimy też zajęcia sportowe oraz ogrodnicze, jak również pozostałe formy pomocy w dziedzinie dydaktyki, wychowawstwa i terapeutyki. Warsztat w czerwcu 2010 r. dostał imię jednego z założycieli i wieloletniego Przewodniczącego Fundacji, a mianowicie jest to WTZ im. Andrzeja Krakowskiego. Zapraszamy na stronę internetową.

http://www.fpdst.org/ - 5 Lut 2013

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w Suwałkach****

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w Suwałkach zajmuje się ożywianiem gospodarki w regionie i pomocą niepełnosprawnym i potrzebującym.

http://www.frp.pl/ - 21 Sty 2002

Fundacja Studencka Młodzi Młodym - 1% podatku dla szkół, dzieci, osób niepełnosprawnych****

Fundacja Studencka, której celem jest zbiórka 1% podatku (z PIT-37, -28, -36, -38, -39, -36l), na rzecz osób niepełnosprawnych, dla dzieci i dla szkół.

http://fsmm.pl/ - 30 Gru 2015

Oratorium Twój Dom****

Strona Stowarzyszenia Troski o Dzieci i Młodzież, a na niej informacje o historii, statucie, działalności stowarzyszenia, serwis internetowy...

http://www.oratorium.org.pl/ - 7 Lip 2000

Pogotowie opiekuńcze dla dziewcząt****

Całodobowe Centrum Interwencji udziela wsparcia rodzinom w kryzysie. Pogotowie Opiekuńcze działa w ramach Warszawskiego Centrum Pomocy Rodzinie.

http://www.pog-op.waw.pl/ - 16 Maj 2005

Pogotowie Opiekuńcze w Poznaniu****

Strona, poświęcona Pogotowiu Opiekuńczemu z Poznania. Wiadomości o założeniu, historia, opiekunowie, sponsorzy, galeria zdjęć.

http://www.man.poznan.pl/~ppo/ - 20 Wrz 2000

Polska Akcja Humanitarna****

Oficjalna witryna organizacji, której prezesem jest Janina Ochojska. Z niej dowiecie się o prowadzonych akcjach, działalności edukacyjnej (szkolenia trenerów PAH), programach. Strona także w angielskiej wersji językowej.

http://www.pah.ngo.pl/ - 14 Lut 2000

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Świętochłowicach****

Oficjalna strona Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Świętochłowicach. Warsztaty Terapii Zajęciowej TPD. Świetlica Socjoterapeutyczna.

http://tpd.swietochlowice.w.interia.pl/ - 16 Lut 2001