KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Dla dzieci i o dzieciach > domy dziecka, fundacje, ośrodki pomocy (46)

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy****

Z bardzo kolorowej strony głównej możecie przenieść się do działów, w których zgromadzono informacje o początkach fundacji, wszystkich akcjach, zakupionych darach, innych imprezach organizowanych przez Jerzego Owsiaka. Dostępna jest również wersja angielska.

http://www.wosp.org.pl./ - 14 Lut 2000

Agencja Promocji JET - Pomoc Dzieciom***

Opracowana w dwóch wersjach językowych strona agencji z Warszawy. Poza działaniami promocyjnymi zajmuje się ona wspieraniem Fundacji "Naszym Dzieciom", Domu Dziecka w Morągu, Środowiska Wychowawczego TPD. Na stronie znajdziecie również informacje o firmie, jej usługach, zdjęcia.

http://www.jet.com.pl/jet-home_page - 15 Lut 2000

Działalność społeczna***

Na tej stronie znajdziesz opis akcji charytatywnych prowadzonych przez Stowarzyszenie Wiosna. Nasza główna działalność społeczna to świąteczna akcja obdarowywania najuboższych ? ?Szlachetna Paczka? i długofalowy program ?Akademia przyszłości?, realnie przemieniający życie wielu dzieci. Zachęcamy do zaangażowania się w nasze projekty!

http://www.szlachetnapaczka.pl/akcje-charytatywne - 11 Gru 2013

Fundacja Cum Tacent Clamant***

Strona prezentująca działalność fundacji obejmującej swoją działalnością pomoc osobą starszym, dzieciom oraz młodzieży niepełnosprawnej. Na stronie zamieszczono dane umożliwiające kontakt z fundacją.

http://www.ctc.org.pl/ - 5 Kwi 2005

Fundacja Dzieci Niczyje***

Strona w trzech wersjach językowych. Informacje o fundacji, biuletyn, historia, prowadzone programy i oferta szkoleniowa.

http://free.ngo.pl/fdn/ - 12 Sie 2001

Fundacja HOBBIT***

Podstawowym celem fundacji jest organizacja czasu wolnego dla dzieci i młodzieży, w najszerszym tego słowa znaczeniu. Na stronie opis działania, prowadzonych programów, obozów, informacje o sponsorach i kadrze.

http://www.fundacja-hobbit.pl/ - 4 Lis 2002

Fundacja im. ks. Siemaszki***

Fundacja nawiązuje do tradycji dobroczynnej działalności ks. Kazimierza Siemaszki - krakowskiego misjonarza żyjącego w XIX wieku. Statutowe cele Fundacji to niesienie pomocy duchowej i materialnej dzieciom i młodzieży ubogiej, prowadzenie działalności wychowawczej wśród dzieci i młodzieży ubogiej oraz działalność charytatywna.

http://www.fund.pl/ - 22 Sty 2002

Fundacja Jolanty Kwaśniewskiej "Porozumienie Bez Barier"***

Celem fundacji, na czele której stoi Pierwsza Dama, jest wszechstronna pomoc dzieciom i osobom niepełnosprawnym.

http://www.j.kwasniewska.aid.org.pl/ - 15 Lut 2000

Fundacja Pociechom***

Strona fundacji której celem jest działanie na rzecz dobra dzieci - zarówno leczenie, rehabilitacja i profilaktyka, jak również prace związane z wychowaniem, estetyką i środowiskiem naturalnym. Historia działalności, sponsorzy, informacje o organizowanych programach.

http://www.pociechom.org.pl/ - 13 Sie 2001

Fundacja Pomocy Społecznej. Brzeszcze***

Pomoc osobom niepełnosprawnym. Wpożyczalnia i sprzedaż sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego po bardzo niskich cenach. Na stronie oferta i dane teleadresowe.

http://republika.pl/fundacjabrzeszcze/ - 3 Lut 2006