KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Dla dzieci i o dzieciach > domy dziecka, fundacje, ośrodki pomocy (46)

Fundacja Promocja Polska i Dziewczynka z Zapałkami***

Aż w sześciu wersjach językowych opracowano witrynę tej organizacji (polska, angielska, niemiecka, francuska, hiszpańska, rosyjska), która stara się promować Polskę oraz pomagać dzieciom najbiedniejszym z domów dziecka, szkół, świetlic środowiskowych.

http://www.zgierz.pl/fpp/ - 14 Lut 2000

Fundacja Rodzina Nadziei***

Głównym celem fundacji jest opieka nad dzieckiem potrzebującym pomocy. Na stronie informacje o działalności, sposoby działań.

http://free.ngo.pl/rodzina/ - 7 Sie 2001

Lalkowo***

Strona zawierająca ofertę do wszystkich rodziców z Krakowa jak również przyjezdnych. Zamieszczono tu informacje o placówce i szczegóły jej oferty wraz z cennikiem.

http://www.lalkowo.krakow.pl/html/menu.html - 31 Sty 2002

Mały Podróżnik***

Strona internetowa krakowskiej Fundacji na Rzecz Dzieci i Młodzieży, zajmującej się wspieraniem wypoczynku dzieci. Znajdziesz tu historię, statut i cele fundacji, listę sponsorów, oraz informacje jak możesz pomóc.

http://free.ngo.pl/czesa/ - 28 Wrz 2001

Odpowiedzialność społeczna***

Budowanie dobrych relacji wewnątrz i na zewnątrz firmy to obecnie strategia wielu firm. Społeczna Odpowiedzialność Biznesu (CSR) ? to dzisiaj krok ku lepszej przyszłości. Zainspiruj pracowników do integracji w imię szlachetnego celu. Nic tak nie buduje więzi jak wspólne zaangażowanie we wspólną misję.

http://www.szlachetnapaczka.pl/odpowiedzialny-biznes - 11 Gru 2013

PODARUJ DZIECIOM UŚMIECH***

W akcji pomóc może każdy z Was. Nie chcemy zbierać pieniędzy, ponieważ nie jesteśmy zarejestrowani jako stowarzyszenie, czy fundacja, a poza tym Wasze zaufanie będzie tym samym większe. Pomoc na pewno będzie uzależniona od aktualnych działań akcji. pomoz ...

http://republika.pl/podaruj/ - 16 Sty 2002

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży***

Na stronie można znaleźć info o działalności fundacji, możliwościach otzrymania dotacji, dyskusyjny klub wolontariusza...

http://www.pcyf.org.pl/ - 7 Lip 2000

Rodzinny Dom Dziecka***

Strona domowa Rodzinnego Domu Dziecka w Makowie Mazowieckim, historia, galeria zdjęć, również historia Makowa Mazowieckiego.

http://138-moc-2.acn.waw.pl/~dom/ - 14 Sie 2002

SERCE***

Klikając linki na stronie głównej możecie poznać instytucje zajmujące się pomocą dzieciom chorym, biednym, z rodzin patologicznych. Zaprezentowano tu dom dziecka, poradnię psychologiczno - pedagogiczną, pogotowie opiekuńcze, Towarzystwo Pomocy Dziecku i Rodzinie "Imo Pectore". Wszystkie placówki zlokalizowane są w Bydgoszczy.

http://www.serce.cb.pl/ - 15 Lut 2000

Serwis Pomocy BiT Studio s.c.***

Serwis poświęcony jest niesieniu pomocy dzieciom. W nim znajdziecie listę dzieci potrzebujących pomocy, organizacji i instytucji niosących ją, przepisy prawne dotyczące ochrony dzieci, odnośniki do stron związanych z medycyną i dziećmi.

http://pomoc.bitstudio.com.pl/ - 15 Lut 2000