KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Dla dzieci i o dzieciach > opieka nad dziećmi (100)

Przedszkole Niepubliczne Mali Artyści Poznań Swarzędz*****

Przedszkole Niepubliczne Mali Artyści Poznań Swarzędz - opieka nad dziećmi, kształcenie przedszkolne, imprezy okolicznościowe dla dzieci

http://www.maliartysci.com.pl/ - 12 Sty 2009

Au pair - nauka i praca za granicą. Szczecin****

Strona organizatora zagranicznych wyjazdów dlla kobiet. Na stronie szczegółowa oferta, dane kontaktowe oraz informacje o firmie. Ponadto formularz zgłoszeń, lista rodzin.

http://www.aupair-szczecin.com.pl/ - 21 Gru 2005

Agencja - Nianie, Opiekunki, Pomoce domowe Łódź****

Profesjonalna agencja niań, opiekunek i pomocy domowych \"NANNY TIME\" Agencja Niań i Opiekunek \"NANNY TIME\" założona została przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom \"PRZYTUL MNIE\", które działa od 1998r. Profesjonalna niania jest odpowiedzialna za dziecko i organizuje szczęśliwe, kochające otoczenie dla dziecka. Jej obowiązki obejmują kompleksową opiekę nad dzieckiem, dbają o jego dobre samopoczucie oraz utrzymują pokój dziecka w czystości. Wszystkie Nianie i opiekunki są dobierane specjalnie do Twoich potrzeb, przyjmujemy tylko opiekunki i pielęgniarki, które spełniają nasze wysokie oczekiwania i kryteria. Dbamy o najwyższy poziom poufności z naszymi klientami. Skontaktuj się z nami, a my przeprowadzimy Cię przez cały proces wprowadzenia Niani do Waszego domu.

http://www.nanny-time.pl/ - 28 Sty 2011

Agencja Opieki "Przy Tobie"****

Agencja oferuje usługi opiekuńcze adresowane do osób najbardziej wymagających. Tutaj poznasz szczegóły naszej działalności.

http://www.mateusz.civ.pl/przy-tobie/ - 24 Mar 2004

Akademia Maluszka - Warszawa Mokotów - żłobek prywatny, opiekunki do dzieci, opieka nad dziećmi****

Żłobek prywatny Akademia Maluszka w Warszawie oferuje: opiekunki do dzieci, nauka niemowlaków, opieka na godziny, opieka nad dziećmi, imprezy dziecięce, zajęcia dla dzieci, kinder party, rozwój dziecka, nianie do dzieci, żłobek polski, angielski i włoski.

http://www.akademiamaluszka.pl/ - 12 Mar 2007

Animator zabaw dla dzieci - Party4You Białystok****

Jaka jest idealna receptura na udane urodziny dla dzieci? Odpowiedź jest prosta - Animator zabaw dla dzieci oraz doskonale przygotowane w tym celu centrum zabaw dla dzieci. W Białymstoku i jedno i drugie znaleźć można w Sali zabaw Party4You. Opisywanie konkretów oferty, całego wyposażenia czy wszystkich możliwości zajęłoby mnóstwo czasu i miejsca, więc jeżeli planujesz urodziny dziecka koniecznie odwiedź podaną stronę internetową.

http://urodzinybialystok.pl/ - 7 Lut 2018

Arka Noego - prywatne przedszkole w Warszawie****

Prywatne przedszkole zaprasza wszystkie maluchy na zajęcia edukacyjne i rozwojowe. Niepubliczna instytucja działa w Warszawie, w dzielnicy Białołęka.

http://www.arkanoego.edu.pl/ - 10 Lip 2014

Atrakcje, urodzinki dla dzieci - trójmiasto Szperk****

Family World w Galerii Handlowej Szeprk - Gdynia Pogórze, woj. pomorskie. Plac zabaw z atrakcjami i sala zabaw dla dzieci - oferta na wejścia indywidualne i oferta na przyjęcia urodzinowe (atrakcje na urodzinki dziecka), warsztaty dla dzieci i dorosłych. Także punkt opieki dla dziecka od 3 lat.

http://familyworld.pl/ - 28 Lis 2012

Balet, judo, taniec - sala zabaw, Ursynów, Mokotów, wypożyczalnia Lego Warszawa****

Makademia - Mokotowska Akademia Kultury - Aktywne życie, Edukacja, Sala Zabaw, Kawiarnia. Na miejscu wypożyczalnia Lego i sala zabaw z Lego Education. Przyjmujemy zapisy na: judo, taniec, balet, joga. Sala zabaw zorganizuje także urodziny dla dzieci - wypożyczalnia Lego Warszawa, Mokotów, Ursynów.

http://www.makademia.edu.pl/ - 5 Maj 2016

E-damski.pl - Chusty Baby-Doo****

Sklep internetowy dystrybutora chust do noszenia dzieci marki Baby-Doo. Informacje o warsztatach i indywidualnej nauce wiązania chust do noszenia dzieci, prowadzonych przez Annę Cichocką, akredytowanego doradcę Akademii Noszenia Dzieci.

http://sklep.e-damski.pl/ - 28 Lut 2013