KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Dla dzieci i o dzieciach > opieka nad dziećmi (100)

Eureka Olsztyn****

Strona prezentuje Profesjonalną Agencję Opiekunek i Pomocy Domowej Eureka, która działa na terenie Olsztyna i okolic od 2003 roku. Znajdziesz tu informacje o firmie, ofertę, galerię zdjęć oraz dane kontaktowe.

http://www.eureka.olsztyn.pl/ - 15 Kwi 2004

EUROPAcare24 - au pair, pomoc domowa Niemcy****

Znajdziemy dla Ciebie profesjonalnie: nianie, gosposie, opiekunki osób starszych oraz opiekunki do dzieci. Obszar działania to głównie Kraków, Warszawa i Niemcy. Na stronie także oferta pracy au pair w charakterze opiekunki, gosposi w Niemczech.

http://www.europacare24.pl/ - 2 Lis 2007

Fufurufu - Djeco, Kubki Muminki, Skip hop****

Sklep internetowy Fufurufu oferuje produkty dla dzieci uznanych w branży marek takich jak Djeco, Skip hop, itp. W naszym asortymencie znajdują się produkty ze znanymi bohaterami świata dziecięcych bajek, jak kubki z postaciami Muminków. Proponujemy także szereg ciekawych rozwiązań do wnętrz pokojów maluchów.

http://www.sklep.fufurufu.pl/ - 28 Sie 2013

Gosposie, nianie, animacje dla dzieci, opiekunki Warszawa i Wrocław****

Animus AWG, Warszawa i Wrocław. Doświadczone nianie, opiekunki do dzieci oraz opiekunki do osób starszych, panie do sprzątania - sprzątanie domów i mieszkań, gosposie z referencjami. Na godziny, doraźnie, na cały dzień. Firma organizuje także animacje dla dzieci Warszawa i Wrocław.

http://www.animus-awg.pl/ - 19 Kwi 2016

Heart and Home****

Firma Heart and Home zajmuje się wyszukiwaniem opiekunek do dzieci, opiekunek do osób starszych, gospoś, pomocy domowych, osób do sprzątania, osób do opieki nad zwierzętami i roślinami. Zajmuje się także sprzedażą przez internet artykułów dziecięcych oraz artykułów dla zwierząt.

http://www.heartandhome.pl/ - 13 Lis 2006

Imprezy urodzinowe dla dzieci - mali-naukowcy.pl****

Serdecznie zapraszamy entuzjastów nauk przyrodniczych na urodziny do mali-naukowcy.pl gdzie odbywają się najlepsze tematyczne imprezy i warsztaty dla dzieci w Warszawie. Oferujemy 2 godziny genialnej zabawy pod okiem profesjonalnego animatora, który zadba, aby każde dziecko czynnie uczestniczyło w przeprowadzanych doświadczeniach i zabawach. U nas nikt się nie nudzi, każdy może zadawać pytania i zawsze uzyska ciekawą odpowiedź. Mali-naukowcy.pl to miejsce, gdzie twoje dziecko fantastycznie spędzi urodziny.

http://www.mali-naukowcy.pl/ - 6 Gru 2016

Jagodowe Przedszkole - prywatna placówka we Wrocławiu****

Właśnie tutaj twoje dziecko będzie w rozwijać w bezpiecznym i sprzyjającym otoczeniu. Prywatne Jagodowe Przedszkole to unikalne miejsce we Wrocławiu proponujące nie tylko opiekę, ale także ciekawe zajęcia. Cały czas prowadzą rekrutację.

http://jagodoweprzedszkole.pl/ - 30 Wrz 2015

Klinika Implantologii****

Klinika stomatologiczna zajmuje się kompleksowym leczeniem w zakresie wszystkich specjalności stomatologicznych, np. protezy zębowe, leczenie zębów, implanty zębowe. Wielu pacjentów przychodzi do naszej kliniki w celu leczenia tylko i wyłącznie implantologicznego. Jednak w większości przypadków obserwujemy potrzebę leczenia wielospecjalistycznego, między innymi: wymianę uzupełnień protetycznych, odbudowę zębów, ustalenie prawidłowego zwarcia, itd., dlatego w naszej klinice pracują również lekarze innych specjalności stomatologicznych: endodoncji, ortodoncji, pedodoncji, stomatologii zachowawczej, periodontologii, protetyki. Nasz stomatolog wyleczy Twoje zęby. Zapraszamy na konsultacje w naszej klinice.

http://www.klinikaimplantologii.pl/ - 28 Sty 2015

Kluby malucha, żłobki, przedszkole niepubliczne Warszawa****

Mini Misie w Warszawie - prywatna placówka prowadząca działalność opiekuńczo–pielęgnacyjną (żłobki Warszawa) oraz wychowawczo dydaktyczną (punkt przedszkolny) dla dzieci w wieku od 5 miesięcy do 5 lat. Zapraszamy - kluby malucha, przedszkole niepubliczne Warszawa.

http://www.minimisie.pl/ - 3 Wrz 2012

Kontrola Niań Warszawa****

Budujemy zaufanie rodziców do niań. Masz prawo wiedzieć co się dzieje w twoim domu. KamerKids to system monitoringu służący do zachowania stałego podglądu na to, co dzieje się w domu podczas naszej nieobecności. W każdej chwili można zerknąć do domu, a jeśli nie mamy na to czasu, można w dowolnym momencie odtworzyć nagrany wcześniej film. Obsługa systemu jest szybka i wygodna, a w razie problemów nasi pracownicy służą pomocą.

http://kamerkids.pl/ - 21 Lut 2011