KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Dla dzieci i o dzieciach > opieka nad dziećmi (100)

Lokalizacja telefonów komórkowych****

Aplikacja TrackGSM pozwala na zlokalizowanie telefonów komórkowych z systemem Android.

http://trackgsm.pl/ - 15 Wrz 2015

MamDaisy - prywatny żłobek****

Żłobek MamDaisy zaprasza do jednej z dwóch jednostek działających na terenie Krakowa. Fachowa opieka nad dzieckiem to mocno wymagające zadanie, jakie wymaga wielkiej wiedzy i odpowiedzialności. Nasza jednostka to bezpieczne i ciekawe miejsce dla Twojego potomka, w jakim będzie ono szczęśliwe. Prócz gier i zabaw, prowadzimy także zajęcia dydaktyczne, jakie pomagającą ukształtować w wciąż bardzo młodym dziecku predyspozycje poznawcze. Nasz żłobek to idealny wybór, o ile chce się powierzyć komuś opiekę nad swoim potomkiem.

http://www.mamdaisy.pl/ - 16 Kwi 2013

Matka Polska - porady dla młodej mamy****

Portal dla kobiet, które poszukują informacji o wychowaniu dzieci. Miejsce gdzie znajdziesz porady nie tylko dla młodej mamy, ale również informacje i porady dla kobiet. Wychowanie dzieci od dziś będzie łatwiejsze.

http://www.matkapolka.com.pl/ - 27 Paź 2009

MegaMocni - Przedszkole niepubliczne oraz prywatny żłobek****

Strona internetowa prywatnego żłobka i przedszkola działającego na gdańskim Chełmie. MegaMocni to niepubliczna placówka, która zapewnia maluchom nie tylko profesjonalną opiekę, lecz także szereg atrakcji.

http://www.megamocnichelm.pl/ - 4 Cze 2015

Najlepsze polskie sale zabaw - salazabaw.pl****

Sala zabaw, bawialnia, bajlandia, bobolandia - to tylko część nazw miejsc, które kochają zarówno dzieci, jak i rodzice. Dzieci mogą się wyszaleć, a rodzice przez ten krótki czas, mają święty spokój. Oferta atrakcji jest szeroka i w każdej sali inna, wśród nich m.in. strefy malucha, zjeżdżalnie, dmuchańce, trampoliny, ścianki wspinaczkowe. Tego typu miejsc przybywa jak grzybów po deszczu - te najciekawsze znajdziecie w serwisie salazabaw.pl. Opis, oferta, godziny otwarcia, zdjęcia, opinie. Zapraszamy.

http://salazabaw.pl/ - 5 Kwi 2018

NIANIE I GOSPOSIE****

Ważne informacje dla rodziców poszukujacych niani, oraz osób poszukujących gosposi. Informacje dla osób poszukuących pracy w charakterze opiekunki bądź gosposi.

http://www.firma-edc.pl/ - 23 Mar 2005

Niepubliczne przedszkole w Legionowie Active Kids Academy****

Uwielbiane przez dzieci niepubliczne przedszkole w Legionowie zlokalizowane przy stacji PKP w centrum miasta. Oferujemy także opiekę godzinową nad dziećmi.

http://przedszkolelegionowo.pl/ - 3 Gru 2016

Opieka nad dzieckiem i osobami starszymi - prowadzenie domu, sprzątanie, opieka nad osobami starszym****

Opieka nad dzieckiem i osobami starszymi, sprzątanie mieszkań i biur, porządkowanie po remoncie, opieka nad domem, opieka nad zwierzętami, Warszawa i okolic

http://www.homeandkids.pl/ - 24 Cze 2009

Opiekun dzienny kurs****

EDUMI to jednostka edukacyjna, która specjalizuje się z zwiększeniu kwalifikacji zawodowych za pośrednictwem szkoleń e-learningowych. Czyli możecie uzyskać Państwo kwalifikacje zawodowe bez wychodzenia z domu - to szczególnie istotne dla osób zamieszkujących małe miejscowości. Głównie chodzi o szkolenia w zakresie opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym. Więcej o podniesieniu kwalifikacji zawodowych na stronie internetowej www.e-opiekun.pl.

http://e-opiekun.pl/ - 6 Sie 2016

Opiekunka Kinia - Nianie, opiekunki, gosposie w Warszawie****

Opiekunka Kinia oferuje odpowiedzialne i doświadczone nianie, opiekunki do dzieci, gosposie, panie do sprzątania, opiekunki do osób starszych, korepetycje, pomoc pedagogiczna i monitoring. Na godziny, doraźnie i na cały dzień.

http://www.opiekunka-kinia.pl/ - 12 Mar 2007