KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Dla dzieci i o dzieciach > opieka nad dziećmi (100)

Opiekunka Miła****

Usługi opieki nad dziećmi i osobami starszymi oraz sprzątanie (gosposie).

http://www.opiekunka-mila.pl/ - 14 Sie 2008

Opiekunki niemcy****

Aplikując o pracę w roli opiekunki nad osobą starszą lub dzieckiem w firmie pośrednictwa pracy MedVita można być spokojnym o prawdziwość oferty pracy. Firma dokłada wszelkich starań, żeby wszystkie oferty pracy zanim trafią do portalu zostały sprawdzone i zweryfikowane. Oferta pracy w Niemczech dedykowana jest również i do pielęgniarek. Firma zapewnia również opiekunkom i pielęgniarkom wszechstronną opiekę prawną.

http://medvita24.pl/ - 3 Sty 2014

Organizacja imprez dla dzieci - Anna Zatorska Białystok****

Przygotowanie atrakcji dla dzieci to nie lada przedsięwzięcie. Dzieci jak to dzieci, mają mnóstwo energii, którą skierować należy w odpowiednim kierunku. Opanowała to doskonale Animator Zabaw dla dzieci Anna Zatorska z Białegostoku. Oferuje ona organizowanie urodzin, atrakcje dla dzieci na piknikach, festynach, akcjach promocyjnych, organizowanie bali karnawałowych dla dzieci (choinki, halloween, itp.). Atrakcje w postaci strzelnicy, zamków dmuchanych i zjeżdżalni, basenu z piłkami i inne. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, firmy czy instytucje publiczne. Działamy w województwie podlaskim. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu.

http://www.kinderbal.bialystok.pl/ - 7 Lut 2017

Organizacja imprezek okolicznościowych dla dzieci, Bielsko-Biała****

Organizacja imprez okolicznościowych dla dzieci - imieninek, urodzinek, organizacja wolnego czasu, wizyty Św. Mikołaja, gry i zabawy ruchowe, malowanie buziek, pokazy baloników.

http://urodzinki-bielsko.pl/ - 15 Lut 2011

Pępek Świata - opiekunki dla najmłodszych****

Strona zawiera informacje przydatne dla rodziców oraz osób zajmujących się opieką nad dziećmi - dla opiekunek dziecięcych i niań.

http://pepekswiata.pl/ - 2 Sty 2007

Praca dla opiekunek do dzieci - Otoniania.pl****

Zajmowanie się maluchami to dla niektórych sposób na życie, a dla innych dodatkowa praca na czas szkoły czy studiów. W portalu Otoniania.pl znajdziecie Państwo mnóstwo ogłoszeń opiekunek do dziecka. Jeżeli szukacie właśnie niani dla swojej pociechy, skorzystajcie z naszej wyszukiwarki.

http://otoniania.pl/ - 30 Sie 2016

Prywatne przedszkole Warszawa****

Niepubliczne prywatne przedszkole "Chatka Małolatka" w Warszawie zapewniające domową atmosferę oraz fachową i kompleksową opiekę nad dziećmi w wieku od 2 (grupa żłobkowa) do 5 lat w dwóch placówkach: na Mokotowie (Sadyba) oraz w Wilanowie.

http://chatkamalolatka.pl/ - 18 Lis 2014

Prywatny Żłobek Tosia w Krakowie****

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego żłobka położonego w centrum Krakowa przy ulicy Grzegórzeckiej. Przyjmujemy dzieciaki w wieku już od 5 miesięcy do 3 lat. Żłobek Tosia zapewnia profesjonalą opieknę, a także ubezpieczenie, artykuły higieniczne, pośeciele dla maluchów. Naszą podstawową wartością jest dziecko.

http://zlobektosia.edu.pl/ - 30 Lip 2014

Przedszkola - przedszkole Mokotów, Ursynów. Niepubliczne przedszkole językowe Warszawa****

Przedszkole niepubliczne Wszystkie Skarby Mamy - Ursynów, Mokotów, Warszawa. Kadra pedagogiczna to zespół wykształconych nauczycieli z pasją. Przedszkole językowe Warszawa - zapewniamy nauczanie i wychowanie na wysokim poziomie. Zapraszamy do przedszkola - artystyczne, niepubliczne przedszkole Mokotów, przedszkole Ursynów, Warszawa.

http://mokotow.wszystkieskarbymamy.pl/ - 16 Maj 2018

Przedszkole językowe, prywatne, niepubliczne - żłobki, przedszkola Poznań****

Wszystkie Skarby Mamy - żłobek i przedszkole językowe, prywatne, niepubliczne - Grunwald Poznań Junikowo. Kadrę pedagogiczną stanowią młodzi, wykształceni i twórczy nauczyciele z ogromną pasją. Prywatne przedszkole Poznań zaprasza - żłobki, przedszkola Poznań.

http://poznan.wszystkieskarbymamy.pl/ - 13 Lis 2015