KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Dla dzieci i o dzieciach > opieka nad dziećmi (100)

Przedszkole Mały Ambasador****

Prywatne przedszkole językowe, z nauką języka francuskiego i angielskiego. Dwie grupy wiekowe, nauczanie dwujęzyczne, rytmika, opieka logopedy i psychologa.

http://www.mambasador.rzeszow.pl/ - 11 Kwi 2014

Przedszkole Różowy Słoń - żłobek i klub malucha w Warszawie****

Prywatny żłobek i przedszkole w Warszawie zaprasza do skorzystania ze standardowej oferty, a także uczestnictwa w klubie malucha. Nasza siedziba mieści się w dzielnicy Białołęka, na osiedlu Tarchomin.

http://www.rozowyslon.com.pl/ - 11 Wrz 2015

Psycholog Ursynów****

Centrum "PROMYK" jest prywatnym gabinetem psychologiczno - pedagogicznym oferującym kompleksową pomoc dla dzieci, młodzieży oraz ich rodzin. Zajmujemy się diagnozą i terapią logopedyczną oraz diagnozą i terapią integracji sensorycznej. Prowadzimy również konsutacje psychologiczne jak i zajęcia wspomagające rozwój dziecka. Co robią nasi specjaliści? - dbają o poprawny rozwój dziecka, - docierają do przyczyn problemów dziecka i rodziny poprzez właściwą diagnozę, a następnie podjęcie odpowiedniej terapii, - zapobiegają problemom w funkcjonowaniu rodziny Zapewniamy wykwalifikowaną kadrę. Nasz zespół to pedagog, psycholog, logopeda, terapeuta Integracji Sensorycznej.

http://www.centrum-promyk.pl/ - 24 Sty 2014

Sobart - Baby Jogger, Foteliki samochodowe, wózki X Lander Warszawa****

Firma Sobart z siedzibą w Warszawie sprzedaje produkty zapewniające bezpieczeństwo dzieciom. Proponujemy foteliki samochodowe oraz wózki takich marek jak X-Lander, Baby Jogger, czy Maxi Cosi. Oferujemy rozwiązania, które pomagają rodzicom w opiece nad dzieckiem już od pierwszych dni życia.

http://www.sobart.pl/ - 29 Sie 2013

Subrideo - przedszkole integracyjne w Wrocławiu****

Subrideo to przedszkola integracyjne, do których uczęszczają maluchy bez problemów rozwojowych oraz dzieci, objęte kształceniem specjalnym. Zatrudniamy doświadczonych i doskonale wykwalifikowanych psychologów, oligofrenopedagogów, neurologopedów, a także terapeutów integracji sensorycznej, którzy zadbają o prawidłowy rozwój oraz o bezpieczeństwo swoich podopiecznych. Mogą oni również zdiagnozować autyzm oraz Zespół Aspergera i pokierować rozwojem dziecka tak, by nauczyło się ono interakcji komunikacyjnej z otoczeniem. Zapraszamy do naszych placówek edukacyjno-terapeutycznych zlokalizowanych we Wrocławiu.

http://subrideo.pl/ - 23 Mar 2015

Urodziny dla dzieci kraków****

Kinderparty realizuje urodziny dla dzieci w lokalizacji Kraków, częścią oferty są takie elementy jak animator zabaw dla dzieci, kompleksowe urodziny dziecka w domu, żywa Elsa, Olaf i Księżniczki, urodziny Star Wars.

http://www.kinderparty.net.pl/ - 10 Sty 2017

Urodziny dla dziecka w Ele Mele Kulki na Pradze w Warszawie****

Zorganizuj urodziny swojemu dziecku w sali zabaw Ele Mele Kulki w Warszawie. Zapraszamy serdecznie, sala dysponuje zjeżdżalnią, basenem z kulkami, interaktywnymi animacjami. Idealna dla dzieci w wieku 4 - 7 lat.

http://elemelekulki.pl/ - 9 Gru 2017

Westa, Warszawa - pomoc domowa, sprzątaczki****

Agencja Westa w Warszawie - profesjonalne opiekunki do osób starszych oraz opiekunki do dzieci, sprzątaczki, gosposie, pomoc domowa, nianie. Serdecznie zapraszamy - odpowiedzialne i doświadczone nianie, opiekunki oraz gosposie.

http://www.westa.waw.pl/ - 8 Mar 2007

Witamy na stronie Krain Zabaw Dziecięcych Best4youKids****

Tory przeszkód, baseny z piłkami, zjeżdżalnie, sale na kinder party oraz wiele innych atrakcji dla dzieci. Zapraszamy do zabawy w Best4youKids !

http://www.best4youkids.pl/ - 4 Maj 2011

Your Nanny - opiekunki i nianie****

Serwis Your Nanny to miejsce, w którym można znaleźć opiekunkę do dziecka, czy też do osoby starszej. Każda niania z agencji działa na terenie Warszawy. Wyróżniają je duże kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie.

http://www.yournanny.pl/ - 13 Gru 2017