KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Dla dzieci i o dzieciach > opieka nad dziećmi (100)

Źłobki Tarchomin, Białołęka, Warszawa - dwujęzyczny, artystyczny****

Kajtusie Białołęka - niepubliczny żłobek dwujęzyczny i artystyczny. Nasza oferta to dzienna opieka nad dziećmi do 3 lat. Prywatny żłobek o profilu artystycznym posługujący się językiem polskim i angielskim. W żłobku zajęcia plastyczne, muzyczne i ruchowe. Żłobki Tarchomin, Białołęka, Warszawa.

http://www.kajtusie.pl/ - 19 Kwi 2014

Żłobek Dobre Duszki na Ursynowie w Warszawie****

Strona internetowa nowoczesnego żłobka mieszczącego się na warszawskim Ursynowie. Dobre Duszki to idealnie miejsce dla najmłodszych zapewniające opiekę w atrakcyjnej cenie.

http://www.dobreduszkizlobek.pl/ - 27 Maj 2015

Żłobek Magiczna Kraina na warszawskim Wilanowie****

Strona internetowa żłobka mieszczącego się na warszawskim Wilanowie. Magiczna Kraina oferuje przystępne ceny, a także, co najważniejsze, doskonałą opiekę nad maluszkami.

http://www.magicznakrainazlobek.pl/ - 27 Maj 2015

Żłobek w Warszawie****

Farma Artystów jest prywatnym żłobkiem na Wilanowie (Warszawa). Jest to żłobek o profilu przyrodniczo-artystycznym, mieszczący się w wolnostojącym domu. Żłobek mieści się w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku ruchliwych ulic, na jego terenie znajduje się piękny ogród. Umiejscowiony jest zaledwie 3 minuty drogi od Miasteczka Wilanów, przy zacisznej ulicy. Pierwsze lata życia dziecka to okres absolutnie wyjątkowy i magiczny o czym powinni wiedzieć mama i tata dorastającego malucha. Dlatego Farma Artystów robi wszystko, aby czas spędzony w żłobku był dla dzieci miłym i radosnym doświadczeniem. Farma Artystów zapewnia domową atmosferę oraz doskonałe warunki dla dzieci a także kilka pięknie udekorowanych i wyposażonych sal o łącznej powierzchni 200 metrów kwadratowych. W żłobku wszyscy są zwolennikami zdrowego żywienia, dlatego dzieci mogą codziennie liczyć na naturalne, pyszne posiłki. Farma Artystów to przede wszystkim czas spędzony na czystym powietrzu, słuchanie muzyki, śpiew i taniec.

http://www.farma-artystow.pl/ - 1 Gru 2017

Abba-Opiekunka - Nianie, opiekunki, gosposie w Warszawie.***

Abba-Opiekunka oferuje odpowiedzialne i doświadczone nianie, opiekunki do dzieci, gosposie, panie do sprzątania, opiekunki do osób starszych, korepetycje, pomoc pedagogiczna i opiekunki do zwierząt. Na godziny, doraźnie i na cały dzień.

http://www.abba-opiekunka.pl/ - 7 Gru 2005

ABCDziecka.com -Zaufana Niania i Pomoc w Domu***

Jeżeli jesteś Mamą i wracasz do pracy, potrzebujesz czasu na realizację własnych zainteresowań, pracujesz w domu lub po prostu marzysz o chwili wytchnienia i odrobinie czasu wolnego od codziennych obowiązków; poszukujesz opiekuna dla starszej osoby lub szukasz pomocy do prac w domu, czy opieki nad zwierzakiem; ABC Dziecka pomoże Ci znaleźć najbardziej odpowiednią Nianię, Guwernantkę, Opiekunkę/Opiekuna, Korepetytora, Gosposię, \"Złotą Rączkę\" lub Panią do sprzątania. Zorganizuje niezapomniane bajkowe urodziny.

http://abcdziecka.com/ - 1 Lut 2010

Agencja - profesjonalna rekrutacja i selekcja kandydatek na opiekunki***

Opiekunki do dzieci do niemowląt, osób starszych, gosposie, pomoc domowa. Profesjonalna pomoc w doborze kandydata.

http://www.opiekunki.pl/ - 25 Cze 2004

Agencja "Matylda" - nianie, opiekunki, gosposie***

Profesjonalna pomoc w poszukiwaniu opiekunki.

http://www.matylda.info/ - 31 Paź 2003

Agencja Noski Eskimoski***

Opiekunki do dzieci z Warszawy i okolic. Nianie i babunie które kochają dzieci...

http://www.noskieskimoski.com/ - 15 Sty 2004

Agencja opiekunek i pomocy domowych Usługi dla rodziny - Elf***

Firma Usługi dla rodziny Elf powstała z myślą by pomóc Państwu w znalezieniu godnych zaufania, troskliwych i rzetelnych opiekunek do dzieci, osób starszych i chorych, jak również gospoś i osób do prowadzenia domu lub do sprzątania.

http://www.uslugidlarodziny.pl/ - 6 Lis 2006