KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Dla dzieci i o dzieciach > opieka nad dziećmi (100)

Koty syberyjskie Szczecin Hodowla Nowa Era*PL***

Koty, kocury, kotki, kocięta Syberyjskie Klasyczne i Neva Masquarade z miasta Szczecin, bogata galeria zdjęć, opis rasy syberyjskiej, mioty aktualne i archiwalne, planowane mioty, osiągnięcia wystawowe, ciekawostki i porady o kotach syberyjskich i nie tylko, zapraszam

http://www.koty-nowaera.pl/ - 2 Kwi 2010

Mycie okien, czyszczenie dywanów - Gdynia, pomorskie***

Celan-Dream Gdynia i Gdańsk - pomoc domowa, sprzątanie biur, apartamentowców i sprzątanie domów. Firma oferuje mycie okien, czyszczenie urządzeń biurowych, odświeżanie tapicerki i czyszczenie dywanów. Firma sprzątająca - pomoc domowa i sprzątanie Gdyania, Gdańsk, woj. pomorskie.

http://www.sprzatanie.comweb.pl/ - 11 Kwi 2012

Opieka nad dzieckiem Lublin***

Zdajemy sobie sprawę jak wiele trudu sprawia oszukiwanie bezpiecznego miejsca w przedszkolu czy też żłobku dla Waszych pociech. Z myślą o dzieciach i o Was Rodzice otworzyliśmy Klub Malucha Niedźwiadek.

http://www.klub-niedzwiadek.pl/ - 19 Lip 2011

Opieka nad dziećmi, osobami starszymi lub chorymi***

Na stronie znajduje się oferta Profesjonalnego Pośrednictwa Opieki w Lublinie.

http://www.almea.pl/ - 7 Lut 2005

Opiekunka - Niania - Opieka nad starszymi - Fajna-Niania***

Fajna-Niania - Profesjonalnie i z zadowoleniem wykonują swoją prace. Godposia, niania, opiekunka. Zatrudniamy tylko odpowiednich ludzi. Opieka nas zwierzętami oraz starszymi.

http://www.fajna-niania.pl/ - 2 Sty 2009

porady laktacyjne, karmienie piersią, Poznan, laktatory, lampy***

porady laktacyjne w Poznaniu, wizyty domowe, wypożyczalnia laktatorów i lamp do fototerapii Bilibed, Medela. Konsultant laktacyjny IBCLC rozwiąże problemy w laktacji. Pogotowie laktacyjne Poznań-karmienie piersią, żółtaczka noworodków

http://www.poradnialaktacyjna.pl/ - 20 Lis 2009

Pozytywka - imprezy urodzinowe dla dzieci., zajęcia dla kobiet w ciąży***

Pozytywka to wyjątkowe miejsce dla dzieci, w którym organizujemy m.in. imprezy urodzinowe dla dzieci Kraków. Jednak nie tylko dzieci spędzą u nas aktywnie i miło czas. Pozytywka to także miejsce dla ich rodziców, opiekunów i dziadków. Organizujemy także zajęcia dla kobiet w ciąży Kraków. Prowadzimy zajęcia dla dzieci w wieku od 0 do 8 lat. Z nami możesz być spokojny o rozwój twojego dziecka. Nasza lokalizacja to Kraków.

http://www.pozytywka.edu.pl/ - 21 Sty 2010

Prywatny Żłobek Kubusiowy Raj Warszawa Targówek***

Kubusiowy Raj to miejsce przeznaczone dla dzieci od 4 miesiąca życia do 3 lat,zorganizowane jak prywatny żłobek i przedszkole. Unikalną cechą "Kubusiowego Raju", której nie zapewniają publiczne żłobki i przedszkola jest kameralna atmosfera - dzieci bawią się i odpoczywają w małych grupach.

http://www.kubusiowyraj.pl/ - 7 Wrz 2009

Przedszkole nr 3 Bochnia***

Przedszkole Nr 3 w Bochni przy ul. Kącik 7

http://mp3bochnia.pl/ - 15 Maj 2012

TRAF, Katowice - pomoc domowa, opiekunka dla dziecka, sprzątanie domu***

Centrum Usług Domowych Traf w Katowicach oferuje pomoc w zakresie: sprzątanie domu, pomoc domowa oraz posiada wykwalifikowane opiekunki do dziecka.

http://www.traf.pl/ - 6 Lis 2006